320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brendan Rodgers on kindel, et Liverpool saab järgmisel hooajal olema tiitli nimel võitleja.


    Rohud jäid vist võtmata, aga ei ma loodan ka, et te oleksite tiitlimängus sees järgmisel hooajal, siiski tuleb selleks teha tiba targemaid otsuseid kui selle hooaja alguses.

    Kommentaar


      Enda eraelu pole vaja foorumis eksponeerida. Kui aga suudetakse tuua paar Suarez-Sanchez-Costa tüüpi mängijat, siis võib isegi rohkemast unistada, kui tänane reaalsus on.
      Küsimusi on mõistagi veel. Teemaks ennekõike väravavahi stabiilsus ja kaitseliin.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Enda eraelu pole vaja foorumis eksponeerida. Kui aga suudetakse tuua paar Suarez-Sanchez-Costa tüüpi mängijat, siis võib isegi rohkemast unistada, kui tänane reaalsus on.
        Küsimusi on mõistagi veel. Teemaks ennekõike väravavahi stabiilsus ja kaitseliin.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          http://www.soccernet.ee/rodgers-lubab-voitlust-tiitlile

          Rohud jäid vist võtmata, aga ei ma loodan ka, et te oleksite tiitlimängus sees järgmisel hooajal, siiski tuleb selleks teha tiba targemaid otsuseid kui selle hooaja alguses.



          Saage aru noh! Järgmine aasta!

          Kommentaar


            Käivad kõlakad, et Liverpool have reportedly completed the free transfer of out of contract Manchester City star James Milner after an Anfield source reportedly announced it as a ‘done deal’.

            Kommentaar


              Minu isiklik arvamus on, et Depay'st saaks flop, sest Hollandi liiga on ikka kraad nõrgem ja kohanimseks võib minna liialt kaua aega. Just Daz Booob'i mainitud Costa-Sanchez-Suarez tüüpi mängijat on vaja, kes on tõestanud ennast kõrgel tasemel, et võib olla game-changer. On keegi üldse selline saadaval?

              Ja kaugel mängud Sterlinguga on? Mängib ikka lolli või on juba alla kirjutanud?

              Ja Milner oleks super rollimängija!
              YNWA

              Kommentaar


                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                Minu isiklik arvamus on, et Depay'st saaks flop, sest Hollandi liiga on ikka kraad nõrgem ja kohanimseks võib minna liialt kaua aega.
                Robin Van Persie, Ruud van Nistelrooy, Luis Suarez, Wilfried Bony, Graziano Pelle. Nimekiri on kordades pikem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                  Minu isiklik arvamus on, et Depay'st saaks flop
                  Ära muretse, Depay läheb Unitedisse.

                  Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                  Just Daz Booob'i mainitud Costa-Sanchez-Suarez tüüpi mängijat on vaja
                  Suarez tuli Hollandi liigast.

                  Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                  On keegi üldse selline saadaval?
                  Liverpoolile ilmselt mitte.

                  Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                  Ja kaugel mängud Sterlinguga on? Mängib ikka lolli või on juba alla kirjutanud?
                  Ei ole kirjutanud, läheb suvel Citysse.

                  Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                  Ja Milner oleks super rollimängija!
                  Oleks, mõnes suuremas klubis. Kuid Liverpooli tuleb ta põhimeheks, Sterlingu asemele. Kindlustab, et Liverpoolil top 4 asja poleks.

                  YNWA!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    SIGN HIM UP!

                    Kommentaar


                      Benteke ära tuua.

                      Kommentaar


                        Plastilisus, rütmitunnetus, mängulisus... - vägev. Tahe? Töökus? Kuna ma sisuliselt pole ühtegi tema mängu näinud, siis statistikat vaadates jäi silma tema üsna kehva löögitäpsus, mis sel hooajal on 43%. Võiks, peaks 60+ olema (see on muidugi väga hea juba).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Plastilisus, rütmitunnetus, mängulisus... - vägev. Tahe? Töökus? Kuna ma sisuliselt pole ühtegi tema mängu näinud, siis statistikat vaadates jäi silma tema üsna kehva löögitäpsus, mis sel hooajal on 43%. Võiks, peaks 60+ olema (see on muidugi väga hea juba).
                          Ta tantsib eks.

                          Kommentaar


                            It's 25 years to the day since Liverpool claimed the last of their 18 titles and Liverpool legend John Aldridge insists that the club's transfer market failings are the main reason for the baron spell. 


                            Meeldetuletuseks Teile härrased.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Ta tantsib eks.
                              Nii ?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Moded, kas saaks teha nii, et iga kord kui keegi postitab mingi dailyfaili lingi siis see läheb automaatselt delete?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X