320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere, mina olen Depay. Nimeta mulle 3 põhjust miks ma peaksin Liverpooli tahtma tulla ja jäta sellest igasugune pseudo "cool ja ilus klubi, ägedate fännidega" osa välja?!

    1. Vähem konkurente eesliinides?
    2. ..............
    3. ..............

    Tuleb ikka tundmatuid kotte osta ja loota et nad õnnestuvad. Pärast laita treeneri- ja klubi idiootset tranfer poliitikat, kui need ei õnnestu. Suht iga hooaja case. Sry, oskan viimaselajal ainult negatiivseid poste teha siia teemasse. Küll alko aitab.

    Kommentaar


      BENTEKE!BENTEKE!BENTEKE!
      Siin ei tohiks enam küsimustki olla, visaku 30milli lauale juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Minu jaoks oli siin küsimus mitte niivõrd ühes konkreetses nimes vaid selles, kas klubi on suuteline midagi muutma oma ostustrateegias.
        Ma pakun ka, et ei ole suuteline. FSG sellist pappi ei köhi ka sel suvel. Meie ostustrateegiaks jääb katsetamine, kes uutest jääb pinnale, kes vajub vee alla. Kahjuks sellise strateegiaga rikaste ja edukate vastu ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Isegi kui Euroopa Liiga kohta muul moel ei tule, siis fair play liidrina võib ta sellegipoolest meile maanduda. Eurovastased peavad lisaks kaotustele lootma ka hulgaliselt punaseid kaarte.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Midagi ilusat ka:

            Kommentaar


              Algselt postitas FTorres Vaata postitust
              Midagi ilusat ka:
              2009-2014 omavahelised kohtumised:

              pool võitnud 6 korda
              viiki jäänud 1 kord
              ja Manchester United võitnud 8 korda.

              võiks niisama ära mainida, et viimasest kaheksast kohtumisest(praegusest hetkest) on Manu võitnud 6 korda.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                What an eye for talent!

                ***

                Anfield HQ ‏@AnfieldHQ96 2h2 hours ago
                Bar Studge/Origi #LFC have signed these strikers since Suarez in 2011.

                Carroll
                Borini
                Aspas
                Lambert
                Balotelli

                £75.6 mill

                12 PL Goals.

                ***
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  2009-2014 omavahelised kohtumised:

                  pool võitnud 6 korda
                  viiki jäänud 1 kord
                  ja Manchester United võitnud 8 korda.

                  võiks niisama ära mainida, et viimasest kaheksast kohtumisest(praegusest hetkest) on Manu võitnud 6 korda.
                  Kuidas see siia puutub? Postitasin lihtsalt positiivse video negatiivsete postituste kõrvale. Tore ju vaadata, kuidas Suarez terve ManU kaitseliini kohvile tõmbas või Torres Vidici ja Ferdinandi üle mängis.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Emre äärekaitses on küll halb, osavate mängjate vastu nagu näiteks Hazard ei saa ta eriti hakkama. Lambert on küsimärk samuti, kuid pole vist kedagi muud panna ? Sellest mängust ei tule mitte midagi

                      Kommentaar


                        Karta on, et te ju tegelikult 4-3-3 ei mängi vaid olete ikka oma traditsioonilise 5 kaitsja taktikaga kus siis äärel olijad on rohkem wing-backid. Küsimus on pigem kes sinna alla lükatakse: Henderson, Sterling või Lallana.

                        Kommentaar


                          Üsna nõrk esitus. Mida teeb Lambert??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Üsna nõrk esitus. Mida teeb Lambert??
                            Paar päris head läbijooksu on teinud!

                            Kommentaar


                              Noh... jah. Järgmisel hooajal on inglastest CLis siis Chelsea, Arsenal, ManC ja võib-olla ka ManU. Mäng oli üllatavalt okei isegi, võimalusi tekkis korralikult.


                              Kahju muidugi, et meie ainus mees, kes pinge all skoorida mõistab, tiimist peatselt lahkub.

                              Kommentaar


                                Järgmisel hooajal tahaks ma Can'i Gerrardi selle hooaja positsioonil näha, regulaarselt. Las seal paremal äärel vurab keegi muu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X