320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Proovin mälu järgi mingi kokkuvõtte teha siis. Hakatuseks oli meid 5, sest Tarry ei saanud jalga terveks: mina, K Punkt, $$$, petteri ja fcfloraforever väravas. K Punkt kutsus ühe Manku ka appi, masuaeg ju. Mina ja K Punkt mängisime tagaliinis, petteri ja $$$ ees.

    Esimene mäng oli Azzurriga, mille võitsime 4-0, nagu Inglise ja Itaalia vastasseisud tavaliselt lõpevad. Järgmised kolm mängu olid ununenud järjekorras Paide padajalgade, Pelgu vutisõprade ja Icebears vastu, need kõik võitsime ja olime tabeli liidrid. Esimene tõsisem katsumus tuli viiendas voorus Toru baari vastu, kes pani meie ees 2013. aasta turniiri kinni, seekord jäime 2-2 viiki. Siis tuli mäng täiseduga liikunud Pihel & Pantrite vastu, mille me pidime võita, kui tahtsime tabeli tippu tagasi, ent viigistasime 0-0. Petteri tegi küll skoori, aga oli eelnevalt palli võttes vastasele vea teinud. P&P-l jäi mängida veel Azzurri ja Jääkarudega, nii et meil oli mott maas. Turniiri parim väravakütt pika puuga ehk Dinosauruste Even lõi meile vist 4 kolli, millest 3 loeti ära ja sealt me punkte juurde ei saanud ning uueks eesmärgiks sai kolmanda koha hoidmine ehk õllekasti väljateenimine. Viimane vastane oli soccernet.ee, kus oli 2 naisjalgpallurit võistkonnas. Siis kui me juhtisime 2-1, lõi üks tüdruk värava ja seis oli hoopis nende kasuks 3-2, sest tüdrukute väravad lugesid topelt ju. Ühe värava lõi ta veel ja seis jäi 4-6 meie kahjuks, kuigi mõlemad tiimid lõid 4 väravat :P Ja saimegi alles neljanda koha, nagu eile mainisin.

    Kuna meie saavutus turniiril on ajalooliselt ennustanud Liverpooli järgmist hooaega, siis võib kindel olla, et Boxing Day'l oleme tabeliliidrid ja sealt hakkab massiivne allakäik, mis lõpeb top 4 finišiga. Küllap tuleb alla neelata ja rahul olla. Ahjaa, ManU abi me väga ei vajanud, ta sai vaid paar korda platsile. Ühe korra siis, kui soccernet.ee väravavaht mu peale vist pisut tige oli, et ma talle värava lõin ning tõrjus hiljem palli poole meetri pealt mulle vastu nina..

    $$$ lõi ilge hunniku väravaid, ma pakuks, et kuskil 13 äkki? petteri ja mina lõime kumbki 2, K Punkt ühe. Hiljem tuvastasime, et läksime formatsiooni valikuga alt, sest minu ja petteri väravad tulid siis, kui omavahel kohad ära vahetasime: tema lõi need kaitsjana, mina ründajana.
    14* ja mängisime ka City särgis Sterlingu vastu turniiril .

    Raheem Sterling becomes the most expensive English player ever, joining Man City in a deal that could reach £49m.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      14* ja mängisime ka City särgis Sterlingu vastu turniiril .

      http://www.bbc.com/sport/0/football/33497488
      $$$>£££

      Kommentaar


        Sterlingu lugu on kahjuks üsna tüüpiline tänapäeva jalgpallis. Kaine kalkureering ütleb, et muru on sealpool aeda rohelisem. Ja eks ta paraku näitab kätte, mis staatuses klubi on täna City ja mis staatuses 'pool.
        Nii et ei, poisile ma halba ei soovi - loogiline käik, tahaks lihtsalt, et tulevikus sellist jonnimist enam punastes ei näeks. Selleks on ainult üks viis - olla klubina edukad, mitte naljanumbrid nagu praegu. Saadud raha kulutatakse (ja eks on juba ka kulutatud) loodetavasti targemalt kui eelmisel suvel.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Sterling: £49m
          ---
          Ozil: £42m
          Aguero: £38m
          Mata: £37m
          Costa: £32m
          Hazard: £32m
          Sanchez: £32m
          Fabregas: £30m
          Silva: £30m

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Sterlingu lugu on kahjuks üsna tüüpiline tänapäeva jalgpallis. Kaine kalkureering ütleb, et muru on sealpool aeda rohelisem .
            Sterlingu lugu on kahjuks üsna tüüpiline tänapäeva jalgpallis. Kaine kalkureering ütleb, et muru on sealpool aeda rohelisemaks värvitud.
            Eks näis, kas temast sirgub Tevez II või kohusetundlik sõdur. Võimeid on ja nende rakendumise korral City'le riskante, kuid hea tehing - rahaline eeldus olemas, üsna tugev.
            Eks prints from du-bai saab nüüd öelda, et ostis ära inglaste raha.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ma ei saa aru miks kõik sterlingut moneygrabbing teenageriks karjuvad, kas nagu on välistatud, et ta tahab mängida kuskil klubis kus on suurem tõenäosus midagi võita? Ja kui agent räägib hea palga välja on see lihtsalt boonus ja miks mitte?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                Sterling: £49m
                ---
                Ozil: £42m
                Aguero: £38m
                Mata: £37m
                Costa: £32m
                Hazard: £32m
                Sanchez: £32m
                Fabregas: £30m
                Silva: £30m
                SWP 21 miljonit

                Kommentaar


                  Eeee kuda Citys suurem tõenäosus tiitleid võita on, pm sama ütleks ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Eeee kuda Citys suurem tõenäosus tiitleid võita on, pm sama ütleks ju.
                    Ma ei tea nüüd kas sa trollid ja ma ei saa sellest aru, sest ma liiga unine või ei.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Some of the papers reckon the deal will earn Sterling £100m by the time his £200,000-a-week contract at City is done.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ma ei tea nüüd kas sa trollid ja ma ei saa sellest aru, sest ma liiga unine või ei.
                        Lugu lihtne.
                        Sina trollid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Some of the papers reckon the deal will earn Sterling £100m by the time his £200,000-a-week contract at City is done.
                          10 aastane leping siis või ?

                          Kommentaar


                            Boonused ja värgid-särgid oma 15+ vast aastas teenib... 6-aastane leping näiteks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Lugu lihtne.
                              Sina trollid.
                              no ju siis sa oled lihtsalt loll kui arvad, et cityl ei ole paremad võimalused järgnevatel aastatel karikaid võita.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                no ju siis sa oled lihtsalt loll kui arvad, et cityl ei ole paremad võimalused järgnevatel aastatel karikaid võita.
                                Mida ja linnupoja jahud, ei ole ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X