320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal võis lugeda tolle noore Hollandi ääre kohta, kes imekombel Barcalt näpati. Olla teinud debüüdi 'pooli U18 koosseisus Iirimaal ja mänginud seal igati korralikult.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Hooaeg algab 9. augustil.
      Hooajal saab olla mitu algust, aga mõisa peale mängimiseni on veel natukene aega.

      Eile oli huvitav "mäng". Vastane liigutada ei viitsinud, siis sai lihtsalt vaadata mida meie poiste baasoskused endast kujutavad.
      I poolaeg: Gomez, Markovic oli aktiivne, Trexeira kestis 15 minutit (kuid nende 15 minuti jooksul ta mulle meeldis) ja Rossiter hakkas avanema alles lõpus. Ings oli tahet täis, kuid rabe (värav võeti ära ebaõiglaselt).
      II poolaeg: vihm rikkus siin väga palju ära, aga Origi (ma ei tea miks ma Ogiri tahan kirjutada) raiskas võimalusi rohkem kui Torres Chealses, Clyne OK, Maguire väga OK. Ibe'le peab pidurit peale tõmbama, sest muidu on ülejärgmise suve saaga soolas.

      Mis mõttes me ei oska selle 50m midagi peale hakata? Selle suvega oleme me hetkel 5m naela plussis, kogu sisseost on müügiga ära kaetud. Siit oleks ruumi veel 1-2-3 sisseostu teha valikulistele positsioonidele. Teoreetiliselt saaks ja ilmselt tehaksegi veel mõned mehed rahaks- Balo, Borini, Lambert, Yesil? Kas ka mingit summat nende eest saab on küsitav.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Heitke pilk pool aastat möödanikku ja te näete Sterlingut üksiku tipuründajana mitme kaitsja vahel lippamas, abiks peale Coutinho mitte kedagi. Ehk mina saan põhimõtteliselt aru mida ta täna räägib. Liverpooli jaoks on tema lahkumine väga halb märk, aga nutu ja sajatuste asemel tuleb mänguplatsil vahetus võistluses tõestada, et poiss eksis.
        Ma olen terakese optimistlikum kui eelmisel talvel jaanuariakna sulgudes. Clyne on asjalik lisa äärekaitsesse, Milner aastatega teatud mänguklassi tõestanud, Firminost ei tea midagi, aga kui mees on end Brasiilia koondisse surunud, siis lootusetu puujalg olla ei saa. Ja Ings ning Origi ei saa olla hullemad kui Balotelli ja Lambert. Kardan väga vaid seda, et Sterlingu rahadega pannakse taas totaalselt puusse ja 31. augustil tuuakse meeskonda keegi mängujoonisesse täiesti sobimatu "superstaar".
        Aga ikkagi: Jordon Ibe'i järgmisel talvel üksildase tipuründajana loodetavasti nägema ei pea. Loodetavasti. Muidu oleme p...
        See väga ei kehti anno 2015 Brasiilia koondise kohta
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          II poolaeg: vihm rikkus siin väga palju ära, aga Origi (ma ei tea miks ma Ogiri tahan kirjutada) raiskas võimalusi rohkem kui Torres Chealses,
          Aga oli pildil. Ja nurk+pea on lootustandev, eelmisel hooajal seda peaaegu ei näinudki.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Aga oli pildil. Ja nurk+pea on lootustandev, eelmisel hooajal seda peaaegu ei näinudki.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Meeldib Rodgersi suhtumine kogu sellesse jamasse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kõik usaldusväärsemad ajakirjanikud säutsuvad, et Benteke eest makstakse nõutud £32,5M ära ja ta liitub Liverpooliga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                  Kõik usaldusväärsemad ajakirjanikud säutsuvad, et Benteke eest makstakse nõutud £32,5M ära ja ta liitub Liverpooliga.
                  Pähh, see oleks täpselt see ette-ennustatud 'Liverpool raiskab Sterlingu raha võimalikult lollisti'.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    West Ham ikka aasta pärast 10 milliga omale võtab.

                    Kommentaar


                      Ma usun, et Benteke oleks üpris kindlapeale minek, kutt tõestanud ka juba end piisavalt.

                      Kommentaar


                        liverpool ju mängib maast ja benteke on ju kõige efektiivsem pikkade pallide peale... ma ei saa väga aru, miks liverpool sellist tüüpi ründajat endale ette tahab

                        Kommentaar


                          Igal meeskonnal tekib mängudes nurga-ja karistuslööke ju, samamoodi peab ja enamasti ongi iga premmi ründaja piisavalt hea, et nii maas kui õhust mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            liverpool ju mängib maast ja benteke on ju kõige efektiivsem pikkade pallide peale... ma ei saa väga aru, miks liverpool sellist tüüpi ründajat endale ette tahab
                            Sest sellele hakkab hammas peale ?

                            Kommentaar


                              Üsnagi maksimaalse tasemega mees, mida Liverpool hetkel omale meelitada suudab (või noh, klausli aktiveerida). Hind on muidugi taaskord soolane - kõik £t€rlingud pannakse ära magama sinna.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                No Ings ja Origi peaks olema selleks, et neid maast palle hankida.. Benteke ka veel.. siis jääb ikkagi 4 ründajat, formatsiooni mis kasutab ühte? Või kahte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X