320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fantastiline meeskonnamäng taaskord. Sinna, kuhu Barca vastu jäime, sealt ilusasti jätkasime. Praktiliselt veatu mäng võõrsil - tõsi, õige viletsas vormis vastasega. Aga jällegi: kui vastasel oli pall, kaitsti meeskondlikult nagu nööri mööda.
    Alonso ja Mascherano ei lasknud midagi läbi, Finnani tsenderdused täiuslikult ja Riise pomm taaskord vaimustav. 3:0 edumaa kodumänguks peaks küll edasipääsu tagama. Rafa suudab valida meeskonna, kes vastasele Anfieldil kolme-nelja kolli ei anna.
    Me oleme teel!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mulle sümpaatne Mascherano on end vist tasapisi leidmas ja kohanemas Inglismaa stiiliga (Euroopas ehl CLis on muidugi mäng teistsugune). Eks järgmisel hooajal näeb tema tegelikku mängu kah. Loodetavasti.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Mulle sümpaatne Mascherano on end vist tasapisi leidmas ja kohanemas Inglismaa stiiliga (Euroopas ehl CLis on muidugi mäng teistsugune). Eks järgmisel hooajal näeb tema tegelikku mängu kah. Loodetavasti.
        täpselt, krt west ham väärib küll allakukkumist selle eest et oleks peaaegu mazza perse keeranud, ei noo supper trio poolil alonso gerrard ja mazza!! hea meel et selline maailmaklassi mängija end taas leidmas

        Kommentaar


          Fabio Aurelio on Achilleuse kõõluse vigastusega audis hinnanguliselt 4 kuud. Teda, nagu ka Luis Garciat, me niisiis enam sel hooajal väljakul ei näe.
          Muidu on ülevoolavat optimismi märgata. Mina vastiku pessimistina mõtlen muidugi sellele, kas mitte Reading meid nädalavahetusel negatiivselt ei üllata. Sel tiimil oleks taoliseks tembuks potensiaali küll.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            küsimus teie. Kuyt sai kollase kaardi ja jätab korduskohtumise vahele eks? Kas ta tegi seda meelega? Liverpool saab suure tõenäosusega edasi ja temal nn puhas paber all. Sai ta ju kollase päris viimastel minutitel. Tegi vea, hakkas vaidlema ja takistas palli lahtimängimist...Jäi mulje et iga hinna eest soovis ta seda kaarti

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              küsimus teie. Kuyt sai kollase kaardi ja jätab korduskohtumise vahele eks? Kas ta tegi seda meelega?
              Nende pilkude ja naeratuste järgi, mida ta pool minutit hiljem Gerrardiga vahetas ma pakuksin, et meelega neh.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                loodetavasti anfieldile ikka mingi teise koosseisuga ei minda. Tahaks korralikku mängu näha, eelmist ei näind, sest Viasat ostustas põhjala rahvaste viha alla sattuda ja ülekandeid õigel ajal mitte näidata.(kuskilt vene kanalist bayernit nägi). Tleb internetile loota ainult seega.
                aga praegusel hetkel on liverpool kahtlemata parim meeskond euroopas. Ma ei kujuta ette kes neile finaalis pähe teeks, milan ainult 10-0-1 taktikaga võiks jopata, seda nad raiped oskavad. või sis cristiano ja 10 ülejäänd meest või kuidas manUt hetkel kirjeldada.
                edu 'poolile!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Nende pilkude ja naeratuste järgi, mida ta pool minutit hiljem Gerrardiga vahetas ma pakuksin, et meelega neh.
                  Või on nad teineteist leidnud hoopis
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                    Ma ei kujuta ette kes neile finaalis pähe teeks, milan ainult 10-0-1 taktikaga võiks jopata, seda nad raiped oskavad.
                    Las ma pakun - sa pole Milani mängimas näinud? Isegi 2004/2005 finaal jäi vahele, right?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                      l
                      aga praegusel hetkel on liverpool kahtlemata parim meeskond euroopas. Ma ei kujuta ette kes neile finaalis pähe teeks, milan ainult 10-0-1 taktikaga võiks jopata, seda nad raiped oskavad. või sis cristiano ja 10 ülejäänd meest või kuidas manUt hetkel kirjeldada.
                      edu 'poolile!
                      no vaatame, koigepealt vaja finaali jouda. minu poolne pakkumine- laeks jaab poolfinaal.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Igati rahuldusttekitavad tulemused täna. Readingiga nähtavasti läkski raskeks, aga võit võõrsil seda olulisem. Seni olen näinud vaid Arbeloa väravat, see oli koostöös Crouchiga ka tõeline iludus.
                        Arse oskas samal ajal pähe saada, nii et kolmas koht paistab lähemal kui hommikul.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kuyti värav oli suurapärase Pennanti eeltöö, kes palliga mööda äärt liikus kuid selle asemel, et pall kas varakult kasti lasta nagu tavaliselt meil väravat taga ajades kombeks on või otsajooneni kimada ja sealt midagi tagasi tõmmata asemel otsustas õigel hetkel sisse lõigata ja ilus tsenderdus tahaposti järgnes. Kuyt tegi kõik õigesti, lüües palli maa põrkest sisse, sest Hahnemann oleks suure tõenäosusega ära võtnud kõik, mis õhust oleks tulnud. Poisid võtsid end kokku ja see oli meeldiv. Eriti armas, et Arsenal otsustas kotti saada.

                          Ja suur aitäh Portsmouthile lihtsalt niisama, päevale kena lõpu loomise eest.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Kassanäe mis uudis oli Guardiani ruumoriveskisse ära peidetud:

                            Lame puns like that would normally indicate a Mill low on inspiration, but we've been holding out on you - cleverly concealing today's top story - the news that Harry Kewell is still playing football. Apparently he plans to return for Liverpool reserves tomorrow, so expect a further injury setback followed by an ill-thought-out return to the first team during the first half of the Champions League final.

                            Eks õhtul näeb, on see pelgalt ruumor. Too reservimats Sheff U vastu on nimelt juba täna.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Reservid võitsid eile Sheffield Unitedi 2:0. Harry Kewellist polnud märkigi, 'pooli esindas üpris noor koosseis. Väravate eest hoolitsesid Jack Hobbs ja vahetusest sekkunud Reneil Sappleton. Sappletoni kohta leidsin infot niipalju, et tegemist on Jamaika päritolu QPR-i reservmeeskonna mängijaga, kes on hetkel 'poolis proovimisel.
                              Osales ka viis U18 mängijat, kes valmistuvad järgmise nädala noortekarika finaaliks ManU vastu.
                              'pool: Padelli, Darby, Insua, Huth, Hobbs (capt), Spearing, Anderson, Flynn, Lindfield (Sappleton 80), El Zhar, Threlfall (Brouwer 70).
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Treenimas võib Kewellit igatahes näha.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X