320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuytt!!!!!!

    Kommentaar


      Teater võitis eesotsas kohtunikuga:S

      Kommentaar


        Start the waterworks!!
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          ma ennustasingi et milanile läheb 2-1 võit

          Kommentaar


            Nii lähedal, aga samas nii kaugel

            Kommentaar


              pidi see inzaghi enda teise värava ikka lööma!!

              Kommentaar


                Ilus mäng meie poistelt. Mina olen rahul. Rikoshetist värav vastasele nii suurepärase poolaja lõpuks on tõeline löök allapoole vööd. Meenusid kohe mõned Eesti koondise mängud aastate tagant...
                Rahul olen ka sellega, et Pennant näitas klassi. Eks ole näha kas McClareni arvates on endiselt Inglismaal paremaid vingereid jalaga segada. Tõenäoliselt. Teisi täna eraldi kiitma ei hakka, kõik tegid oma tööd tublilt.
                Lõppkokkuvõttes polnud see meie hooaeg. Aga mis halvasti, see uuesti.

                Ah jaa, õnnitlen Milani toetajaid. Aus ja võitluslik jalgpallimäng on läbi. Kohtume jälle.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ilus mäng meie poistelt. Mina olen rahul. Rikoshetist värav vastasele nii suurepärase poolaja lõpuks on tõeline löök allapoole vööd. Meenusid kohe mõned Eesti koondise mängud aastate tagant...
                  Rahul olen ka sellega, et Pennant näitas klassi. Eks ole näha kas McClareni arvates on endiselt Inglismaal paremaid vingereid jalaga segada. Tõenäoliselt. Teisi täna eraldi kiitma ei hakka, kõik tegid oma tööd tublilt.
                  Lõppkokkuvõttes polnud see meie hooaeg. Aga mis halvasti, see uuesti.

                  Ah jaa, õnnitlen Milani toetajaid. Aus ja võitluslik jalgpallimäng on läbi. Kohtume jälle.
                  Aitäh. Kartsin, et pool on ebamugav vastane. eks ta seda oligi, aga finaali ei anna ikka millegagi võrrelda. Hea mäng, tänud.

                  Kommentaar


                    Liverpooli parim oli Jermaine Pennant, tubli poiss!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ilus mäng meie poistelt. Mina olen rahul.
                      Mäng ju võis ilus olla, aga kas see iseenesest võib olla põhjus rahulolekuks, kui kaotati CL finaal. Ma saan aru, kui Leedsi fänni rõõmustavad, kui meeskond keskväljal üle kolme söödu suudab anda aga siin on ikka tegemist tulemusele orienteeritud spordiga, mitte mingi Vastse - Kuuste rahvateatriga. Ilusa kaotusega rahulolu tähendab usu puudumist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chaqueta Vaata postitust
                        Liverpooli parim oli Jermaine Pennant, tubli poiss!
                        mis kurat? ületaotud tsentrid ja palli külge liiga kauaks jäämised küll mingit taset ei näita. see, et ta vargapoiste ründemängijast enim palli nägi, pole ka mingi argument. a samas oli kogu ilukilbipande pask. va pikkpeeter või argentiina petukaup

                        tegelt oli kogu mäng üks pask. divari play-off finaal on kindlasti parem

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ilus mäng meie poistelt. Mina olen rahul. Rikoshetist värav vastasele nii suurepärase poolaja lõpuks on tõeline löök allapoole vööd. Meenusid kohe mõned Eesti koondise mängud aastate tagant...
                          Rahul olen ka sellega, et Pennant näitas klassi. Eks ole näha kas McClareni arvates on endiselt Inglismaal paremaid vingereid jalaga segada. Tõenäoliselt. Teisi täna eraldi kiitma ei hakka, kõik tegid oma tööd tublilt.
                          Lõppkokkuvõttes polnud see meie hooaeg. Aga mis halvasti, see uuesti.

                          Ah jaa, õnnitlen Milani toetajaid. Aus ja võitluslik jalgpallimäng on läbi. Kohtume jälle.
                          Olen juba mcn-iga avaldanud arvamust, et mängupilt ei ole olulisim aga, mis muud, kui müts maha vastase ees. Kahjuks/õnneks see, kes väljakul domineerib ei suuda lihtsalt võita neid meievahelisi finaale. Aga iseenesest väärib Liverpooli mäng austust. Eriti võrreldes seda eelnevate pressispekulatsioonidega(v.a. Alan Hansen).

                          Loodetavasti pole Even Steven liiga provotseeriv
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                            ennustan et mängu seis jääb 2-1 Liverpooli kasuks
                            väravad Gerrard ja Riise -KaKa
                            Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                            ma ennustasingi et milanile läheb 2-1 võit
                            No, kas just ainult seda...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Zenden, Kewell, Bellamy, Fowler....kui neile penskaritele taiendused leiaksite, siis ju oleks lust ja lillepidu
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Märkimisväärne on kui selgelt suluseisus oli Kuyt oma väravat lüües.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X