320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi kui tubli sa oled ronaldokene, loe paari eelmist posti...

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Sõbrustati ka juba, Wrexhamiga 3:2.
      Hailaidid ka. Esimene pool puhas Pennanti, Idrizaj show. Teise poolaja väravavaht, 17-aastane taanlane Hansen kahjuks puterdas vastasele paar väravat.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Liverpool siis üritab osta Ryan Babeli 13,5 miljoni naelsterlingi eest.


        Inglismaa meedia teatel on FC Liverpooli jalgpalliklubi järgmiseks sihtmärgiks Fernando Torrese ostmise järel hollandlane Ryan Babel, kelle eest ollakse valmis välja käima 13,5 miljonit naelsterlingit.
        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

        Kommentaar


          pole just parim ost

          Kommentaar


            Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
            Liverpool siis üritab osta Ryan Babeli 13,5 miljoni naelsterlingi eest.


            http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=16390195
            Palju neid inglasi seal klubis veel siis on?

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Palju neid inglasi seal klubis veel siis on?
              Päikest, PraS! Meil on hiiglama palju inglasi. Sai teisi hiljuti terve posu tanu alla pandud. Threlfall, Lindfield - kes nad kõik ongi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                pole just parim ost
                ei tea midagi, Babel on usna kuum nimi siiski, alles
                jahtis ju arsenal teda
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  ei tea midagi, Babel on usna kuum nimi siiski, alles
                  jahtis ju arsenal teda
                  või jahtis tema arsenali.
                  "If I get the chance one day to train with Arsene Wenger it would be a dream. From when I was young I supported Arsenal. I liked the style, the ambience, how they show themselves on the field - everything."

                  "But next season I definitely play at Ajax. There will be a time I play at Arsenal. But there's nothing at the moment."

                  Kommentaar


                    kas hull uelslane müüdi vältimaks ajaloo kordumist?

                    Kommentaar


                      Keegi jalgpallitundja võiks veidi Benayounist pajatada. Mis sorti mängija ta on? Keskelt ründav? Kole palju saab meil neid keskväljamehi igatahes olema. Lisaks Gerrardile on veel ründavat sorti vist ka Leiva. Lisaks veel Mascherano (kui jääb), Alonso, Sissoko. Pikal hooajal võib muidugi kõiki tarvis minna, aga sama tõenäoline tundub, et keegi jääbki pingile.
                      Pole ime, et Danny Guthrie Boltonisse laenati. Temal poleks mingi nipiga kohta. Kuulukse, et vingerihakatis Paul Anderson laenati omakorda Swansea'sse.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Benayoun võib ka paremas ääres mängida
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          mis seis on hetkel Mascheranoga?

                          nii palju kui ma olen Benayouni mängimas näinud siis ta on old parempoolik või siis ründaja taga mängib

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            mis seis on hetkel Mascheranoga?
                            Ametlikku infot pole minu teada avalikustatud, aga väidetavalt on tal 'pooliga 18-kuuline laenuleping. Mis kehtib siis järgmise suveni. Seetõttu olen üpris kindel, et ta jätkab meil esialgu.
                            Teine kõmu rääkis veebruaris, et 'pool on ta lepingu sisuliselt välja ostnud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ametlikku infot pole minu teada avalikustatud, aga väidetavalt on tal 'pooliga 18-kuuline laenuleping. Mis kehtib siis järgmise suveni. Seetõttu olen üpris kindel, et ta jätkab meil esialgu.
                              Teine kõmu rääkis veebruaris, et 'pool on ta lepingu sisuliselt välja ostnud.
                              huvitav miks benitez simaod ei püüa keda ta 2 a taga on ajanud nüüd raha olemas ta ostmiseks ju, ennem osta teine tema lemmik quaresma mitte babel

                              Kommentaar


                                Mõned 17-aastased kirjutasid kontrahtile alla ja treenivad juba Melwoodis virgelt ja vahvalt. Taanlasest kollikipper Martin Hansen (juba varasemast kohal), Iiri noormees Michael Collins ja David Amoo, kes tuli Millwallist. Viimase rahvust ma ei tea.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X