320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt hale. CSKA kaitse esimesel poolajal oli sama sitt nagu Sevillal, aga ei midagi. Ründeliin seisab kenasti rivis vastate kaitseliini ees, keegi liikuda ei viitsi. Keskväli on kuskile äärtele lonkinud, mis jätab suurepärase võimaluse Matipile demonstreerida oma mängujuhi oskuseid. Keskel valitseb tühjus... ehk jätkuvalt on mäng ühe plaaniga ja plaanid B, C ja D puuduvad.

    Karius - no comments.

    Klopp- sa võid ju oma pudeleid loopida ja kurja nägu teha, aga muuda parem taktikat, kui näed, et midagi ei tööta? Sama reha peksab muhku suuremaks....

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Lihtsalt hale. CSKA kaitse esimesel poolajal oli sama sitt nagu Sevillal, aga ei midagi. Ründeliin seisab kenasti rivis vastate kaitseliini ees, keegi liikuda ei viitsi. Keskväli on kuskile äärtele lonkinud, mis jätab suurepärase võimaluse Matipile demonstreerida oma mängujuhi oskuseid. Keskel valitseb tühjus... ehk jätkuvalt on mäng ühe plaaniga ja plaanid B, C ja D puuduvad.

      Karius - no comments.

      Klopp- sa võid ju oma pudeleid loopida ja kurja nägu teha, aga muuda parem taktikat, kui näed, et midagi ei tööta? Sama reha peksab muhku suuremaks....
      Sul ikka pühasassis kõik.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Igatsed Benteket ja Carrolit tagasi?
        Küll kurb öelda, aga eilses mängus oleks Benteke võtnud lõpus 20+ minutiks hea meelega vastu. Oleks meie päkapikkudele rohkem ruumi tekitanud võttes paar kaitsjat oma peale ja lisanud ründesse teatud optsioone. Aga ma ei tea, mis see relv võiks praeguse koosseisuga olla selliste madalalt istuvate satside vastu? Muidugi on räme ebajopp ka teist CL mängu järjest. Selgelt parem võistkond ja ainult punkti taskus krt. Samas unistan juba aastaid Aubameyangi sugusest täkust tipuründajaks.

        Kommentaar


          Ei aita see Carroll. Ning ei ole ka põhjust vastase bussiparkimist ülemäära kiruda, see elimineeriti päris oskuslikult. Eile oli puhtalt ründaja individuaalse lõpetamise taga. Firminole, Salahile, Sturrile anti pall kandikul ette, löö ainult ära. Ei löönud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Sul ikka pühasassis kõik.
            Olen sama täpne nagu meie ründajad. Lokomotiiv?

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Woot? Troll palju? Päris hea andmine oli ju.
              Pidev tamp oli taga ja võimalusi loodi korralikult. Paar penalti hõiget oli samuti.
              Eks vähe napsust erutust said tähemärgid tunda, kuid...kirg on vägev, kuid armastus on vägevam.

              Kannatlikust on mängijatele kõrvade vahele tarvis. Tulemust on vaja.

              Tegelikult suuresti asi toimib. Ja on vägev.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ega mul midagi uut lisada olegi, ei seniöeldule ega enda varasematele postitustele. Kaitse tegi oma ära, st. imes standardist ühe sisse, rünne ei teinud oma ära, st. lõi liiga vähe. Minu hinnangul läks esikoht minema selle koduviigiga Sevilla vastu, nii et teise koha mängus oleme tugevalt sees.
                Kaitsjad oleks pidanud müüris palju kõrgemale hüppama! Sitad kaitsjad!!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma ei öelnud otseselt kaitsjate, vaid kaitse ehk kaitsemängu kohta. Vist Can oli see, kes rünnaku veaga maha võttis? Igatahes Karius oli see, kes tõrjutava palli sisse lasi.
                  Löök oli tore, aga tõesti oli kuidagi liiga keskele. Hea väravavaht peaks ikka selle vist ära võtma, huvitav kas Klopp usaldab teda CLis edasi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Vist Can oli see, kes rünnaku veaga maha võttis?
                    Coutinho.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Olen sama täpne nagu meie ründajad. Lokomotiiv?
                      Ma tean, et sul pole õrna aimugi, aga sa solvasid Lokomotiivi toetajat hetkel jõhkralt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Miks Benteke müüdi maha see tekitab küsimusi mulle väheke? Vend ju loom.
                        ..ja nii ongi

                        Kommentaar


                          Can algatas kogu selle jada, mis Spartaki väravani viis. Mees hoidis keskväljal palli üle, sattus kolme sibula vahele ja üritas mingisugust kökatsit kaitsjatele lükata. See võeti vahelt, mindi paari sööduga rünnakule ning kasti ääres tegi Coutinho vea.

                          Kommentaar


                            Mulle ka Can ei meeldi eriti. Kaitses kuidagi liiga laisk. Leping saab ka suvel läbi ja uut ei tee. Seega üsna arusaamatu, miks ta näiteks üle Milneri nii palju mängida saab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Mulle ka Can ei meeldi eriti. Kaitses kuidagi liiga laisk. Leping saab ka suvel läbi ja uut ei tee. Seega üsna arusaamatu, miks ta näiteks üle Milneri nii palju mängida saab.
                              Vôtaks küll!

                              Kommentaar


                                Seekord oli hea, et kaitsjad taga pikalt palli ei kõigutanud. Mindi kiiremini rünnakule. Ja ründes on meil korralik target Firmino näol olemas, kes suudab ka palli kastis hoida ja katta. Eks see bussiparkijate vastu värava löömine ongi keeruline. Alles ju oli kui prantslased ei saanud Luxemburgile kolli löödud.
                                http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X