320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sturridge ja Coutinho, take a bow. Lihtsalt suurepärased täna. Borini võinuks vabalt isegi kaks kolli enda nimele saada.

    lol @ Fulhami fännid kes laulsid esimesel poolajal Sturridge'ile 'you're just a shit Danny Welbeck', mis tal nüüd on, 10 väravat ja 4 väravasöötu kolmeteistkümnes Premmi mängus?

    Kommentaar


      oo sturridge we love you. Mäng oli suht võrdne. Vedas, et meile penaltit ei antud, Lucase käe eest. Pärast seda põrkasid veel Coates ja keegi fulhamist kokku. Ei teagi mida sealt arvata. Oli viga või mitte. Igaljuhul kui oleks nendest kahest olukorrast midagi meie kahjuks tulnud, siis vist poleks kolme punktiga tulema saanud. Tublid olete. Loodan, et uuel hooajal paugutavad Suarezega kumbki 20+ väravat.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Posession % 65-35 Fulhamile(veits veider)
        Shots on target 8-13 Liverpoolile ja vedas et Fulham siit 1-7 pakki ei saanud

        Hea et on Coutinho ja Sturridge

        Kommentaar


          Kahju on, et Borini suurepärane äärelt sissekeeramine ja löök posti raksatas. Aga õnne oli ka ikka kuhjaga. Korraliku vile korral oleks Fulhamile penalti antud ning Coates punase pidanud saama. Aga kohe väljaku teisel poolel Studge raksatas. Studge oleks võinud muidugi 6 ka lüüa, aga Schwartzer jäi päris tublisti ette mõnele löögile.

          Millal viimati tehti jaanuaris KAKS nii suurepärast ostu, nagu on Sturridge ja Coutinho? Ja see on natukene hämmastav, et Torrest Sturridge üle eelistati koguaeg. Torresel 81 mängu ja 14 liigaväravat, Sturridgel 13 mängu ja 10 väravat (wiki andmetel). Peab meeldima.

          Kommentaar


            Noored poisid panid vahvalt! Kuigi mäng oli kohati väga unine, siis mingi moment tõmmati end ilusti käima ja paugutati pea lõpuni. DS esimene kübaratrikk tuli stiilselt. Noore brassi imelisi sööte on lausa lust vaadata.
            Coates- ikka samad vead, mis eelmine hooaeg, arengut pole märgata. Kahju. Vaatame mis suvel temast saab.

            Kommentaar


              Carra QPRi vastu ründesse!

              No pyro no party.

              Kommentaar


                Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                Millal viimati tehti jaanuaris KAKS nii suurepärast ostu, nagu on Sturridge ja Coutinho? Ja see on natukene hämmastav, et Torrest Sturridge üle eelistati koguaeg. Torresel 81 mängu ja 14 liigaväravat, Sturridgel 13 mängu ja 10 väravat (wiki andmetel). Peab meeldima.
                Pole eriti Sturridge mänge Liverpooli eest näinud, kuid Chelsea eest mängide kaldus ta kohati isetseja poole.

                Kommentaar


                  70-ne väravaga seitsmendal kohal - kõvad vennad oleme Villa suutis mõned hooajad tagasi 71 löödud väravaga kuuendale kohale platseeruda, kuid selle reksi (?) lööme tõenäoliselt üle, sest QPR ja ´Arry on vaja parimate soovidega alla poole juhendada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kumb on parem variant, kas isetseja Sturridge või meeskonnamängija Heskey? Minu nõudmised ründajale: löö igas mängus väravaid, ülejäänud 89 minutit võid nina nokkida.
                    Tõsi, kui väravaid lööb ei ole midagi kobiseda. Kuid kui selle käigus hakkad peale lööma kohtades, kust ei ole lootuski, et sisse võiks minna ja söödukohad ära muned, on arusaadav miks selliseid mängijaid enamasti meeskonnas näha ei taheta.

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Carra QPRi vastu ründesse!
                        Kui pennu peaksime teenima, peaks kindlalt laskma temal lüüa!

                        Kommentaar


                          Väheke statistikat ka Coutinho kohta. Muidugi tal on vähem mänge kõvasti kuid siiski muljetavaldav siiamaani olnud.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Kui pennu peaksime teenima, peaks kindlalt laskma temal lüüa!
                            ei peaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              ei peaks
                              Miks mitte? Mis su argument on? Meil pole vaja enam punkte teenida liigas - rongid on läinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Miks mitte? Mis su argument on? Meil pole vaja enam punkte teenida liigas - rongid on läinud.
                                Ma mõtlen küll nii, et seda mängu vaatavad miljonid inimesed, seal ei tohiks tsirkust tegema hakata. Äkki paneks Carra siis trahvikaid ka lööma? Carra võiks penaltit ainult siis lüüa, kui Liverpool juhiks 2-0. Sest miljonid fännid sooviks hooaega lõpetada võiduga ja hea emotsiooniga. Ma muidugi ei tea, mitmes pennulööja Carragher on, aga arvan, et on 10 paremat (tehnilisemat) penaltilööjat. Seega ei tasu niisama lolli mängida Premier liiiga mängus. Olulisem on just hea mäng teha, taga 0 hoida, võita ja karjäär lõpetada, kui möödalöödud penaltipärast 1-1 viik teha. Sturridge lööb penaltit, juhul kui see teenitakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X