320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille alusel on Lössl on liiga kõige nõrgem väravavaht? Okei, hetkel tegelikult mind ei huvita see selgitus. Küll aga ei meeldi, kui loobitakse mingeid lauseid, mõtteid, säutse, pealkirju, pilte ehk loosungeid, kuid selle taga puudub arutlus, selgitus. Võtke end kokku.

    Tundub, et Milneri aeg hakkab läbi saama. Ma ei pea silmas mänguaega, vaid seda, et kindlast mängijast on saanud nõrk lüli, kes kaotab kahevõitluseid, kaotab palli ja teeb söödupraaki. Ja nii suht iga mäng EPLis see hooaeg. Tundub, et ta saaks kusagil teises klubis paremini hakkama - vaevalt tema oskused on langenud, pigem on kõrvade vahel segadus.

    Kaitses oli lõpus üks pull olukord, kus pall oli lahtiselt meie kastis ja siis (oli vist) neli venda vaatasid palli, et nuh liigu raisk ja keegi ei pidanud vajalikuks palli peale minna. Vastane pidas. Siis ärkas õnneks ka Gomez ja blokeeris löögi. Sellise käitumise eest tuleks neil neljal palgaraha vähendada.

    Normaalselt sõjakas ja negatiivses meeleolus olen täna.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mängu oli hea vaatada kuna Can'i ja Firmino väravad olid väga hästi löödud. Salah sai taas ühe kirja aga oleks võinud Milner lüüa toda pennelit aga mis seal ikka.

      Nüüd Spurs ja nendelt peame kohustuslikud 3punkti ära võtma ja veel kodus ka ise.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Tundub, et Milneri aeg hakkab läbi saama. Ma ei pea silmas mänguaega, vaid seda, et kindlast mängijast on saanud nõrk lüli, kes kaotab kahevõitluseid, kaotab palli ja teeb söödupraaki. Ja nii suht iga mäng EPLis see hooaeg. Tundub, et ta saaks kusagil teises klubis paremini hakkama - vaevalt tema oskused on langenud, pigem on kõrvade vahel segadus.
        Võta kokku ennast.

        Kommentaar


          Algselt postitas the Kop Vaata postitust
          Pole paha!
          Kariuse korralik tõrje üle pika aja. Oleks seal kusema hakanud ja 0-1 taha jäänud oleks mäng sada protsenti teisiti.
          Korralik.
          Y.N.W.A
          Minu arust tõrje, mis nüüd mingit hõiskamist foorumis küll ei peaks põhjustama. Või siis tõesti nii sitad lood on viimasel ajal? Markko Märtin oleks püüdnud selle.

          Keegi küsis, et miks Lössl kehv on? Ta ei tassi meeskonda. Kui Huddersfield mängis hästi, siis mängis ka tema. Aga mida kehvemaks on jäänud meeskonna esitused, seda kehvemaks ka tema esitused.

          Kommentaar


            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
            Võta kokku ennast.
            Loe edasi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
              Minu arust tõrje, mis nüüd mingit hõiskamist foorumis küll ei peaks põhjustama. Või siis tõesti nii sitad lood on viimasel ajal? Markko Märtin oleks püüdnud selle.
              +1

              Karius oleks ka pidanud selle püüdma, mitte tõrjuma.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                Minu arust tõrje, mis nüüd mingit hõiskamist foorumis küll ei peaks põhjustama. Või siis tõesti nii sitad lood on viimasel ajal? Markko Märtin oleks püüdnud selle.

                Keegi küsis, et miks Lössl kehv on? Ta ei tassi meeskonda. Kui Huddersfield mängis hästi, siis mängis ka tema. Aga mida kehvemaks on jäänud meeskonna esitused, seda kehvemaks ka tema esitused.
                Jah, on küll nii halvad lood
                Ma juba vaimusilmas nägin kuidas see pall võrku läheb kohe kui nägin, et saab löögile. Facepalm oli ka tehtud.
                Kohe kui Karius selle tõrjus, tundsin nagu liverpool oleks just värava löönud.

                Kommentaar


                  Hahaha +1

                  Ei no mis hõiskamist aga kui väravavahid kahe peale 10st 8-ksa ära imevad siis noh hea meel ikka ju
                  Firmino leping oleks vaja üle vaadata kiiremas korras. Miks seda juba tehtud pole?
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Firminole tehti selle aasta alguses uus ettepanek lepingu pikendamiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kaitses oli lõpus üks pull olukord, kus pall oli lahtiselt meie kastis ja siis (oli vist) neli venda vaatasid palli, et nuh liigu raisk ja keegi ei pidanud vajalikuks palli peale minna. Vastane pidas. Siis ärkas õnneks ka Gomez ja blokeeris löögi. Sellise käitumise eest tuleks neil neljal palgaraha vähendada.
                      See oli nii tüüpiline! Rämedalt käis pinda ja vääris ka karistamist. Eriti oli sellist paska eelmisel hooajal aga muidugi pole senini kuhugi kadunud. Ei saa aru kust tuleb see komme kõigil jääda passima ja nina nokkima kaitse olukordades, kus peaks just räme valvsalt tegutsema.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Võiks siis juba kõik maha müüa ja laenule saata, jätaks ainult Jürka ja Kariuse alles ....

                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar



                          Clyne on terve aeg koinimas käinud. Oleks siis Love Island võinud olla..

                          Kommentaar


                            Markovic on pääsenud öösel Anderlechti, Flanagan Boltonisse ja Harry Wilson Hulli. Kõik paistavad laenud olevat. Lisaks laenati Ejaria Sunderlandi ning Lloyd Jones müüdi Lutonile. Kogu viimsepäeva bisnes.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Akna suurim pettumus: Danny Wardi ei lubatud kusagile ja istub veel kuus kuud tööta.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                R.I.P Top 4

                                Aitäh Klopp! Aitäh FSG!
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X