320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    R.I.P Top 4

    Aitäh Klopp! Aitäh FSG!
    OMG kui masendav sa oled.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Saver Vaata postitust
      R.I.P Top 4

      Aitäh Klopp! Aitäh FSG!
      Tänuavaldustest saan saan aru, jaanuari lõpuks 3 koht liigas ja 16 hulgas CL-s, sealhulgas grupivõit ja 2 rekordskoori. Kui jätta välja 5 mängu liigas kus lasti endale lüüa 18 (MC x 2, TOT, ARS, WAT), siis lastud lüüa endale 11 20 mängus. Muuseas, neist 5-st mängust kus 18 sisse imeti 1 võideti ja 2 viigistati. Tõesti - pole paha.

      Aga R.I.P. 4, see on vist mingi sügavama analüüsi vili, tagurpidi eneseiroonia või lihtsalt võimetus näha kaugemale, kui kollane ja sageli LIV vastase agendaga neti"aja"kirjandus.

      1. Loe vähem kollast ajakirjandust
      2. Veeda vähem aega netikommentaariumides
      3. Ürita vaadata kaugemale ja mitte ainult silmadega

      R.I.P. Saver
      "No one is asked to do more than anyone else."

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        R.I.P Top 4

        Aitäh Klopp! Aitäh FSG!
        Pärast Chelsea kodust 0:3 sauna sellist postitust teha... ma ei tea jah, huvitav. Isiklikult arvan, et chelsea jääb top4st ilma.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          RIP Saver, loodetavasti sa ei postita enam siia teemasse!

          Kommentaar


            Kas keegi viimasest neljast postitajast on nõus raha vahele panema?
            Teeks sellise viisaka numbri, 500 eur näiteks?

            Mina ütlen et pool' top4 nägemist, teie vastupidi. Sobib?
            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Kas keegi viimasest neljast postitajast on nõus raha vahele panema?
              Teeks sellise viisaka numbri, 500 eur näiteks?

              Mina ütlen et pool' top4 nägemist, teie vastupidi. Sobib?

              Vaata, asi on selles, et seda mis tulevikus võib-olla juhtub (RIP pool top4) ei saa hästi (ma mõtlen siin põhjus-tagajärg ahelas üks-üheselt) siduda sellega mis seni on toimunud (üleminekuaken). Ja mul natuke kahju neist kes põevad sündmuseid valulikult läbi kaks korda - esimene kord siis kui nad arvavad et midagi võib võib-olla juhtuda ja teine kord siis kui see kardetud sündmus tegelikult ka juhtub. Selmet tunda rõõmu LIV hetkeseisust - tabeliseis OK, CL ka kõik koras, vorm hea, team noor ja areneb maailma parima treeneri käe all (sobivaima treeneri ke all poolile kui maailma parim ei sobi või on liiga ambitsioonikas) - on vaja langeda sügavasse masendusse millegi pärast mille täpseid asjaolulisid ei tea ja ei oska hinnata ning mille mõjugi on ette arvamatu. Oleks siis et see kahekordne läbi põdemine jagab valu laiali - ei ainult pikema aja peale aga sama intensiivsusega.

              Raha vahele ei pane, sest a) summa ei ole viisakas (minu jaoks) ja b) vaatasin koefitsiendid järele kontoritest kus pakumisi teha saab ning pakutud deal on ebaõiglaselt sinu kahjuks, ei taha osaleda selges röövimises

              "R.I.P. Saver"
              "No one is asked to do more than anyone else."

              Kommentaar


                Algselt postitas ike Vaata postitust
                team noor ja areneb maailma parima treeneri käe all
                Alates 2015 oktoober on kõva areng küll toimunud ... Kas sa ainult oleks nüüd nii hea ja selgitaks, kuhu poole see areng on toimunud?

                Algselt postitas ike Vaata postitust
                "R.I.P. Saver"
                Rio Ferdinand and Frank Lampard have predicted who will secure a top four finish in the Premier League this season and both think Liverpool and Arsenal will miss out

                Kohalikud foorumi ässad on muidugi targemad ...
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Alates 2015 oktoober on kõva areng küll toimunud ... Kas sa ainult oleks nüüd nii hea ja selgitaks, kuhu poole see areng on toimunud?



                  Rio Ferdinand and Frank Lampard have predicted who will secure a top four finish in the Premier League this season and both think Liverpool and Arsenal will miss out

                  Kohalikud foorumi ässad on muidugi targemad ...
                  Ja kui Liverpool tottsi kotti tõmbab laulavad need superpunditid kõik teist juttu. Tavaline taks.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Alates 2015 oktoober on kõva areng küll toimunud ... Kas sa ainult oleks nüüd nii hea ja selgitaks, kuhu poole see areng on toimunud?



                    Rio Ferdinand and Frank Lampard have predicted who will secure a top four finish in the Premier League this season and both think Liverpool and Arsenal will miss out

                    Kohalikud foorumi ässad on muidugi targemad ...
                    Euroopa liiga finaal, jõudsime taas meistrite liigasse, alagrupist edasi, mängime stabiilsemalt top4 kohtadele. Asjad mida aastaid ei suudetud. Kui sa lootsid, et Klopp tuleb ja mitte millegi pealt paugutab karikaid siis good for you.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Kas keegi viimasest neljast postitajast on nõus raha vahele panema?
                      Teeks sellise viisaka numbri, 500 eur näiteks?

                      Mina ütlen et pool' top4 nägemist, teie vastupidi. Sobib?
                      Olen nõus, otsi usaldusväärne vahendaja sõbraliku vahendustasuga ja kannan raha kuhu vaja.

                      Et sa alt ei hüppaks, olen nõus summa ka 250 peale laskma.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, ma olen proovind aga tulutult. Miks te kõik tähelepanu pöörate? Teatu ju, et lapsed lõpetavad jonnimise, kui sa lihtsalt nende poole ei vaata. Jälle terve lehekülg mittemidagiloetavat täis.
                        Ja muidu mõnedel seltsimeestel siin vastuseks antud kenad sõnad - teretulemast seltsimees ike - aga proovida selle putinbotiga vestlust arendada või mõistust sisse taguda on nagu






                        Ja et ise ka tühja ei paneks... jee! me jäime see aken ka plussi!

                        *goes to jooma*
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Mind küll huvitab, et kas Saver hüppab alt ära või mitte

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Alates 2015 oktoober on kõva areng küll toimunud ... Kas sa ainult oleks nüüd nii hea ja selgitaks, kuhu poole see areng on toimunud?
                            Minumeelest on ikkagi areng toimunud. Ei hakka rohkem lisama loe eestpoolt poste mis tehtud on siin.
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              Oot. Manu fänn väidab viitsotti vahele pannes, et Liverpool jõuab top 4 ja Liverpooli fänn väidab viitsotti vahele pannes, et sinna ei jõuta? Dafuq? Vaja siin veel mingeid Manu fänne äkkrikastada...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Saver lihtsalt ei mäleta seda, kui Šoti pangale oldi 2 sotti võlgu, omanikud olid omavahel tülis, Woy oli päälik ja Voronin ründes.
                                Ja mis nüüd etem on? Väravas kaks kusikut, kaitse ..., keskväli on nagu kuselomp, playmaker puudub. Kui mingite imelike trikkide läbi peaks Fir praegu bänni veel saama, mis siis saab?

                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Euroopa liiga finaal, jõudsime taas meistrite liigasse, alagrupist edasi, mängime stabiilsemalt top4 kohtadele. Asjad mida aastaid ei suudetud. Kui sa lootsid, et Klopp tuleb ja mitte millegi pealt paugutab karikaid siis good for you.
                                Meistrite liigasse jõudsime me tänu Arsenalile, kes meile selle kinkis. Tuleta eelmise hooaja lõpp meelde.

                                Ranieri pani premmi kinni, sai kaigast. Conte pani premmi kinni, kirves hetkel pea kohal. Klopp "muneb" 2,5 aastat, kõik oki. Kas Klopp toodi tõesti neljandat kohta noolima? Hästi ei tahaks nõustuda.


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Olen nõus, otsi usaldusväärne vahendaja sõbraliku vahendustasuga ja kannan raha kuhu vaja.
                                Võime vabalt siit foorumist kellegi võtta. Võid ise vabalt valida kelle.

                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Et sa alt ei hüppaks, olen nõus summa ka 250 peale laskma.
                                Poja, ära nüüd nii härga ka täis mine. Teeme parem 2500?

                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Ja et ise ka tühja ei paneks... jee! me jäime see aken ka plussi!

                                *goes to jooma*
                                Debiil on ikka debiil, midagi pole öelda.
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X