320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Terve esimese poolaja vältel aju mul rääkis, et teisel vaatusel vastaste energia peab langema ning meie oma tõusma. Emotsioonid aga süstisid hirmu. Küll aga juhtus siis City'ga see, mis meitega viimati ELi finaalis Sevilla vastu...tundub, et Klopp oli sellest miskit õppinud ja lasi vastastel üle pingutada (ma usun, et ta polnud segaduse, ega paanikas, kui vastased hakkasid asju tegema ning meie mitte).

    Kohtunik oli munn.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kohtunik oli munn.
      Aga teie munn

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Lovren saab kirjatsuradelt enim kiita eilse eest, aga üks kahe mängu kangelasi on kahtlemata James Milner. Kannatas terve hooaja vasakkaitsjana ära ja sai uuesti võimaluse seda tööd teha, mida kõige paremini oskab. Mõnigi mees oleks vahepeal käega löönud ja minema kõndinud.
        Jap, ma ütleks et Milner oli Pooli jaoks kahe mängu peale kokku parim.
        Keskpoolikus rabas mitme eest ja lõpuks edasipääsu võti oli liinide kompaktne hoidmine enda väljaku poolel. Oleks kaitse jätnud City meestele ruumi I mängu II poolajal või eile I poolajal oleks võinud olla kellad. Aga ei jäetud. Aga ei olnud -> bow to Milner.

        Kommentaar


          Ma lihtsalt mainin ühe ümberlükkamatu asja ära siin, et joovastuses jätkata - meie praegune tiim on parem kui Istanbuli tiim!

          Võrratu õhtu! Klopp > Pep, üks oskab teise vastu oma puudused paremini peita ja tugevused realiseerida.

          Esimene poolaeg algas täpselt nii nagu õudusunenäos, aga teisel poolajal kui päriselt mängima hakkasime, oli juba täiesti teistsugune pilt. 2 võitu ja 4 väravaline vahe - seega kohtuniku (kes oli küll kehva) arvele ei saa edasipääsu panna, see on selge.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Ma lihtsalt mainin ühe ümberlükkamatu asja ära siin, et joovastuses jätkata - meie praegune tiim on parem kui Istanbuli tiim!
            Kui mõlemal tiimil on ette näidata võrdne arv tiitleid siis arutleme...

            Kommentaar


              Bellamy:
              http://www.skysports.com/watch/video/sports/football/teams/liverpool/11325955/8216fans-experience-helped-liverpool-through8217


              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Vaatasin Leroy Sané tühistatud värava olukorda ja paistab, et Cityt rööviti. De Bruyne söödu hetkel ei olnud Sané sulus, nii et see, mis pingpongi Karius ja Milno tegid, ei oma tähtsust. Aa õigus, 2013-14 hooajal tühistati ju Liverpooli legaalne värav ära Cityga mängus, aga ma ei mäleta, kes hiljem tiitli võitis.

                Videos algab 4:40 peal.





                Liverpool tegi I p.a. vist ainult 2 pealelööki ja mõlemad sooritas Oxford-Cambridge. Üks pehme plönn kaugelt ja üks cheeky üritus terava nurga alt, mis läks küljevõrku.



                VVD + Karius. Ma enam ei muretsegi iga kord, kui pall jõuab Liverpooli kolmandikule. Ma ei näri küüsi, kui vastased saavad nurgalöögi. Ja ma vaatan klaasistunud pilguga, kui vastased saadavad teele tsenderduse. Ma loodan, et ma nüüd midagi ära ei jinxinud.
                Poleks Milneri jalast tulnud, siis muidugi oli sulg, ei olnud ju 2 meest Sanest tagapool, ainult 1.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Mida mängu. City ründas, aga punased lõid väravaid! Salah ja Firmino tõmbasid nina ees. Pooli fännid on segased! Suht külalissektori kõrval oli koht. Ragnar sai ka platsile vs Aguero. Piletiraha sain ka tagasi kui Pool + BTs x25 euri@ 10 panin. Positiivne õhtu.
                  Said molli ka?
                  Liverpool alistas teisipäeva õhtul Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises Manchester City 2:1. Kahe mängu kokkuvõttes jäi Liverpool peale 5:1. Sotsiaalmeedias ja Inglismaa meedias on nüüd ringlemas aga video, kus on näha, et üks Liverpooli poolehoidja oli sattunud mängu vaatama Manchester City fännide sekka ning värava tähistamine läks talle kalliks maksma.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    a) võidame karika. Can kirjutab uuele lepingule alla ja ütleb "et kõik kuulujutud minu lahkumisest olid selge vale ja alatu laim"
                    b) ei võida midagi. Can ei kirjuta lepingule alla ja ütleb "tahan edasi liikuda ja tiitleid võita"

                    Aga krt kahju noh. Vajalik lüli jne.

                    Kommentaar


                      Ma olen saanud aru, et Cani suurim mure on mänguaeg, positsioon klubis (mängijate hierarhias). Ehk siis ta tunneb, et ta on rohkem tähelepanu väärt ja Keita lisandumine pole teps mitte palsam tema hingele.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Lovren saab kirjatsuradelt enim kiita eilse eest, aga üks kahe mängu kangelasi on kahtlemata James Milner. Kannatas terve hooaja vasakkaitsjana ära ja sai uuesti võimaluse seda tööd teha, mida kõige paremini oskab. Mõnigi mees oleks vahepeal käega löönud ja minema kõndinud.
                        Ma arvan sama kuid enim tõstaks esile noore poisi TAA....
                        Millised kaks legi ja veel kahe kehva mängu pealt tuli ju. Y.N.W.A
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Kontrollisin ja Cou saabki medali kui Liverpool peaks võitma.
                          Mis jaruamine see Riise ja Co'ga nüüd oli?
                          Ma ei saanud naljale pihta
                          Kui Liverpool võidab, siis Liverpoolile antakse 40 medalit, see kuidas need medalid ära jagatakse on juba Liverpooli otsustada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            Kui Liverpool võidab, siis Liverpoolile antakse 40 medalit, see kuidas need medalid ära jagatakse on juba Liverpooli otsustada.
                            Enne võiks neid fännidele loosima hakata kui Coutinhole anda, kes jonni ajel poole hooaja pealt Barcasse tõmbas ja nüüd kodus nutab, et CLis mängida ei saa ja lisaks vana tiim veel kaugemal ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Lovren saab kirjatsuradelt enim kiita eilse eest, aga üks kahe mängu kangelasi on kahtlemata James Milner. Kannatas terve hooaja vasakkaitsjana ära ja sai uuesti võimaluse seda tööd teha, mida kõige paremini oskab. Mõnigi mees oleks vahepeal käega löönud ja minema kõndinud.
                              Uskumatu igiliikur küll. Ja mul meenub Kloppi algus siin, kui madistasime juba €-liiga finaalini, siis vaatasin, kuidas see esimene jalg vs Dortmund (mitte see kodus 4-3) oli Milner poole aeglasem igast Dortmundi keskväljurist ja ründajast. Nüüd jõuab ta debürnedele (peaaegu) järgi. Ja paneb kogemuse täiega maksma. Ja siis ma vaatan, kuidas "suvaline ost" Robertson on poole hooaja pealt saamas liigahooaja tiimi üheks kindlamaks valikuks. Ning Lovren saab enesekindluse tagasi ja laps Trent möllab veri ninast välja mõlemas CL veerandfinaalis. Ja Kariusel on pea korda saadud (mitte sonks). Ja "milleks?" Chamberlainist on saamas uus keskvälja powerhouse. See kõik räägib sellest, kui kuradima hea treeneritöö käib Kloppi all.
                              Ja taktikaliselt, usun, et on arenenud treenerid ise ka. Ma olin, häbi tunnistada, väga kartlik selle veerandfinaali ees, aga milline areng siin on toimunud. Rünnatakse JA kaitstakse. Ja Philist isegi ei paista puudust tundvat. Ainsad kartused on vigastused, sest praegu veel üks põhimees laatsakasse visata ja läheb jamaks.
                              Seniks aga naudime, sest säärast asja pole selle klubiga peaaegu dekaad toimunud.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Lovren saab kirjatsuradelt enim kiita eilse eest, aga üks kahe mängu kangelasi on kahtlemata James Milner. Kannatas terve hooaja vasakkaitsjana ära ja sai uuesti võimaluse seda tööd teha, mida kõige paremini oskab. Mõnigi mees oleks vahepeal käega löönud ja minema kõndinud.
                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Uskumatu igiliikur küll. Ja mul meenub Kloppi algus siin, kui madistasime juba €-liiga finaalini, siis vaatasin, kuidas see esimene jalg vs Dortmund (mitte see kodus 4-3) oli Milner poole aeglasem igast Dortmundi keskväljurist ja ründajast. Nüüd jõuab ta debürnedele (peaaegu) järgi. Ja paneb kogemuse täiega maksma. Ja siis ma vaatan, kuidas "suvaline ost" Robertson on poole hooaja pealt saamas liigahooaja tiimi üheks kindlamaks valikuks. Ning Lovren saab enesekindluse tagasi ja laps Trent möllab veri ninast välja mõlemas CL veerandfinaalis. Ja Kariusel on pea korda saadud (mitte sonks). Ja "milleks?" Chamberlainist on saamas uus keskvälja powerhouse. See kõik räägib sellest, kui kuradima hea treeneritöö käib Kloppi all.
                                Ja taktikaliselt, usun, et on arenenud treenerid ise ka. Ma olin, häbi tunnistada, väga kartlik selle veerandfinaali ees, aga milline areng siin on toimunud. Rünnatakse JA kaitstakse. Ja Philist isegi ei paista puudust tundvat. Ainsad kartused on vigastused, sest praegu veel üks põhimees laatsakasse visata ja läheb jamaks.
                                Seniks aga naudime, sest säärast asja pole selle klubiga peaaegu dekaad toimunud.
                                Nagu oleks enda kirjutis. Respekt Kenny.

                                Kui nüüd next CL loosile mõelda siis tahaks Reali. Kahe mänguga ja Anfieldil oleks parem kui üks mäng. Samas ka Bayern oleks väga hea variant. Kui sa tahad olla parim siis tulebki parimad ette võtta. Ja no offence Roma fännidele. Mul ei oleks midagi selle vastu kui lülitada välja kaks suurt ja finaal oleks omavaheline. Kui Live ei saa siis tahan, et Roma saaks!

                                Aga ennem Bournemouth ja vaja tugevat koosseisu, et minna kindlalt CL kursil ka järgmine hooaeg. Ei soovi, et kõik jääb omavahelise mängu peale.

                                Siin maha tehtud Karius ja Ox varasemalt on astunud meeletu sammu edasi. Mul oli neisse alati usku ja eriti Kariusesse. Aga üldiselt kõigi üle hea meel. Nii jätkata!
                                Y.N.W.A
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X