320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu ajal toimunust ja pärast mängu antud intervjuudest jäi küll selline imelik tunne, et vigastus oli "planeeritud". Või siis Klopp vihastas Lovreni peale, et too enne mängu millegi üle ei kurtnud, miline komme Lovrenil tõesti on. Seega ootaks kõigepealt ära, kas Lovren on vigastatud või ainult "vigastatud".
    "No one is asked to do more than anyone else."

    Kommentaar


      Ovie Ejaria has completed his medical and has joined Reading on loan from Liverpool for the rest of the season.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Ovie Ejaria has completed his medical and has joined Reading on loan from Liverpool for the rest of the season.
        Ejaria oli hiljuti netflixis ka!

        Mis mängu puutub, siis selline Stoki valitud koosseis teeks midagi võibolla ainult Fulhami või Huddersfieldi vastu premmist. Noored olid kõik mõistagi rabedad, aga millegipärast olid liimist lahti ka Milly, Keita ja Studge (Moreno ja Minjo on sündind liimist lahti). Fabinho oli ainus, kes võib eilsest pea püsti välja kõndida. Liiga eksperimentaalne, liiga kogenematu ja kokkumängimata. Põhimure, mis nüüd selle keskkaitsega edasi saab. Ja et kaks kaotust järjest kuidagi moraalile ei mõjuks.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Jah, ma olen Kloppis ääretult pettunud, et ta ei paku klubi toetajatele karikarõõmu. Lihtsalt pole võimalik Premieri satsi (peaaegu) põhikoosseisu vastu nalja tegema minna ning arvata, et see hästi lõpeb. Wolves oli isegi kuidagi aupaklik - korraliku survestamise korral meie kaitseliinile olnuks mänguseis veelgi kurvem. Hoeverist, Jonesist ja Camachost on mul aga lihtsalt kahju: seda kogemust neil tarvis polnud.
          Aga kui ikka nii hirmsasti ei taheta karikat, siis seda ei tule ka.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            mac, ma arvan, et siht on Kloppil ja meestel eelkõige VIIMAKS liiga võita ja selle nimel ohverdada liiga, CL ja FA seast kõige väärtusetum trofee, on õigustatud. Kuigi jah pool koosseisu võinuks roteerimata jätta. Näiteks Virgil võinuks ikka mängida ja ründes ka keegi Salah, Mane, Firmino kolmikust. Aga mis teha.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Jah, ma olen Kloppis ääretult pettunud, et ta ei paku klubi toetajatele karikarõõmu. Lihtsalt pole võimalik Premieri satsi (peaaegu) põhikoosseisu vastu nalja tegema minna ning arvata, et see hästi lõpeb. Wolves oli isegi kuidagi aupaklik - korraliku survestamise korral meie kaitseliinile olnuks mänguseis veelgi kurvem. Hoeverist, Jonesist ja Camachost on mul aga lihtsalt kahju: seda kogemust neil tarvis polnud.
              Aga kui ikka nii hirmsasti ei taheta karikat, siis seda ei tule ka.
              Mhmh, parim kogemus on kinniste uste taga treeningmängus.
              Eilne suurim kaotus on vaatamata kõigele Lovren. Eriti arvestades meie keskkaitsjate tervislikku seisundit.
              Graafikut ja kõike arvesse võttes täiesti tarbetu hala.
              Kõik kaardid tuleb hetkel liiga ja CLi peale panna.
              Kogemust oli väljakul justkui küll meeste näol, kes peaksid end tõestada tahtma (Origi, Sturridge, Moreno, Mignolet) nendele lisaks noored pluss Milner, Fabinho ja Keita.
              Ei toiminud siis ei toiminud. Seda taga nutta on aga kaunis nukker. Kõik tahavad karikaid võita aga hetkel on meil kaks kordades suuremat asja mängus.
              Loodetavasti Moreno ja Mignolet tegid oma viimased mängud selles särgis.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Ei toiminud siis ei toiminud. Seda taga nutta on aga kaunis nukker. Kõik tahavad karikaid võita aga hetkel on meil kaks kordades suuremat asja mängus.
                Ei ole. Nukker on see, et klubist ei hoolita.
                Ja mis Lovrenisse puutub, siis tõepoolest - see ei olnud Kloppi teha. Aga panna keskkaitsesse koju jäetud van Dijki asemel 16-aastane põhikohaga äärekaitsja, oli küll.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ühe mängu ja klubist hoolimise vahele käib võrdusmärk?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ühe mängu ja klubist hoolimise vahele käib võrdusmärk?
                    Olgem ausad. See oli teil koige reaalsem karikas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ei ole. Nukker on see, et klubist ei hoolita.
                      Ja mis Lovrenisse puutub, siis tõepoolest - see ei olnud Kloppi teha. Aga panna keskkaitsesse koju jäetud van Dijki asemel 16-aastane põhikohaga äärekaitsja, oli küll.
                      VAN ei ole mänginud see hooaeg premmis ühe mängu alates 55 minutist ja EFL kupsikus 1 mäng. 28. novembrist mänginud 10 täismängu. Ja sul on juba 2 4-st keskkaitsjast väljas. Klopp peaks idioot olema, et temaga selles mängus riskida. Võidaks mingi suvalise liiga kopsiku oleks tore, aga loeb see kus raha tuleb, sest siis on järgmine aasta võtta ka 5 mees keskele või Matip/Lovren klaas välja vahetada. Oluline, et klubi kasvaks ja teistest maha ei jääks. Eile oleks Alisson ühe 2 väljas ilmselt hoidnud, vastased ka tublid muidugi. Aga vasakule on Robertsonile vaja kedagi kõrvale, sest mis seal toimus oli kohutav. Noorele poisil end väga raske sellise tegelasega teostada. Shaq on hea, aga liinist läbisöötmisel ei ole Coutinhio. Ja lõpus sai see suht määravaks.

                      Kommentaar


                        Wolvesile kaotus karikas ei ole küll mingi maailma ime, arvestades veel eilset koosseisu. See whoever 16 aastane kutt oli ju väga asine! Liigas VVD kōrvale oleks päris lōbus eksperiment

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ühe mängu ja klubist hoolimise vahele käib võrdusmärk?
                          Neli hooaega on Kloppi juhtimisel kappi mängitud ning 4. ringist pole kaugemale jõutud. Siin ei ole juhuslikku midagi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Sest Klopp ei ole inglane, kelle lapsepõlve tipphetk oli perega telekast FA karikafinaali vaatamine. Selle asemel on ette näidata kaks hõbemedalit Euroopast ja vist üks liigakarika oma ka? Mõlemal täishooajal võitis top 4 karika ja käimasoleval hooajal oleme jõulumeistrid. Siin ei ole tõepoolest juhuslikku midagi. Nii tugevat Liverpooli ei mäletagi ja annaks Fowler, et tiitlipõnevus vähemalt kevadeni säiliks. Kui oleks suutnud Cityt võita, siis ma räägiks teist juttu, aga praegu on minu jaoks favoriit Man City.
                            McN on ka ikka nagu vana plaat. Viimased võitnud peatreenerit - Conte, Wenger, van Gaal, Wenger, Wenger. Milline nende klubide fänn selle võiduhooajaga rahule jäi? Või mängijad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Neli hooaega on Kloppi juhtimisel kappi mängitud ning 4. ringist pole kaugemale jõutud. Siin ei ole juhuslikku midagi.
                              Just. Klubi peab olema ühtselt tugev esindussatsist tütarlasteni välja.
                              Sellises mängus peavad teised näitama, kas ja mida nad on õppinud. Ei ole nii, et vaid ühed purjetavad ja teised joovad limonaadi.
                              Iga polt ja mutter peab olema vapper.

                              Mul küll õnnestus vaid statistikat näha - ei saa öelda, et tehniline pool väga halb olnuks. Pigem polnud ühtset mõistmist. Üksikutega purjetades seda ei kasvata.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Olgem ausad. See oli teil koige reaalsem karikas.
                                Härra, te olete täna kuidagi väga lahkes tujus. Tundub mulle, et te olete lubanud enesele ühe õlle ja käelise rõõmu.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X