320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõprusmängus sukelduda.. Ei tohiks üllatuda aga no küll te ikka suudate.

    Kommentaar


      Shaqiri värav oli ikka mõnus litakas.

      ManU mängu vaadata on sama igav kui vaadata värvi kuivamist seinal. Midagi üllatavat see muidugi ei ole, kuid sõprusmängus oleks võinud ju bussi parkimise asemel ka midagi muud üritada. Täna ei suudetud isegi parkimisega toime tulla.

      Kommentaar


        Shaq attack @ 8:15
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tänud hailitide eest. Imekaunis värav.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Tänud hailitide eest. Imekaunis värav.
            Ronaldo und Bale oma oli seksikam.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ronaldo und Bale oma oli seksikam.
              Ja Rooney oma oli teiselt planeedilt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ja Rooney oma oli teiselt planeedilt.
                Bale'i oma neist kolmest vaieldamatult kõige parem. Ehk siis Bale'i oma oli seksikam ja teisest galaktikast?

                Muidu aga Pooli poisid ei tohiks sellest seisust lendu hakata tõusma. Alexis olla s'talt mänginud ning siis oli tarvis teda kaitsta kust tuli välja, et ManU ei ürita uueks hooajaks ettegi valmistuda vaid tahavad ainult ellu jääda.
                “Do you want him to be very happy with the players he has around him?” Mourinho asked.
                “We are not playing here to improve the team or our dynamic or routines. We are playing here just to try to survive and to have some not-very-ugly results.”

                Kommentaar


                  Luuserite sats sai ikka korralikult põske. Ega midagi, juba see mängule eelnev vabandamine Mou poolt näitas, et ikka ja jälle lööb Manchesteri teises tiimis väikese klubi mentaliteet välja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Klopp on juba algava hooaja ahju kirjutanud, kui Karius'ega üritatakse nr1 pidu edasi pidada.
                    Nii, pikalt siit eemal olnud ja paistab et vahepealseid poste kiirelt sirvides on siin palju loetamatut värki olnud, aga see selleks..

                    Rõõmu igatahes jagub - Alisson'i tulek tõi miljonitele fännidele südamerahu (mitte ainult mulle). Olen selles täiesti veendunud. Rahanumbrid on muidugi haiged, aga kuhu üldse tänapäeval mingi joon tõmmata, mis on normaalne, mis mitte...muutunud suhteliselt õlgukehitavaks selles osas - Neymari saaga jne

                    Shaqiri ost oli küll paras pommüllatus, aga ründavasse ilusasse jalgpalli peaks ilusti istuma ja näib et juba ongi väga sobinud.
                    Mulle isiklikult Shaq alati meeldinud, temas on seda x-faktorit heal päeval piisavalt. Starting 11ven mehena v väga stabiilselt heana teda päris ei näe, aga mine tea...Ox'i ju meil ka pole, hooaeg pikk jne.

                    Studge tundus juba vahepeal kui mahakandmisele minev kaup, aga esialgu tundub päike paistma hakanud. Cool. Selline nope ka siis siia:
                    Liverpool manager Jurgen Klopp has said he is prepared to put striker Daniel Sturridge on an individual training programme to ensure he stays fit.

                    Kuidas Keita keskväljal on olnud?

                    Woodburn'ist oleks küll kahju kui läheks (laenule samas võib), minuarust üks asisemaid noori, kes eelmine hooaeg sai end natuke mõnedes näidata. Ülejäänud clearout (loanout) listiga suht nõus. Tundub et ka Klavan ei ole kuskile ära liikumas.

                    ManU väga kole jalgpall jätkub ja tulemusi ka ei too - bjuutiful summer. Mou tögamisega olen nõus, et ootused Klopp'ile on oluliselt kasvanud, aga puzletükid on justkui üles leitud, seega gaas põhja!

                    Kommentaar


                      Don't get me wrong, ega seda pre-seasoni asja ei maksa tõsiselt võtta, aga ütleme nii et saaks ka oluliselt sitemini meeskonnatööd tuunida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Kuidas Keita keskväljal on olnud?

                        Woodburn'ist oleks küll kahju kui läheks (laenule samas võib), minuarust üks asisemaid noori, kes eelmine hooaeg sai end natuke mõnedes näidata. Ülejäänud clearout (loanout) listiga suht nõus. Tundub et ka Klavan ei ole kuskile ära liikumas.
                        Keïta on olnud bonks.

                        Ma ei tea kas ma olen ainukene, kes Markovicis mingit potensiaali näeb? Samas kerge tal meie juures olema ei saa, kuid kuskil laenul veel proovida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Nojah ja on ikka vaks vahet, kas .com-is on Last Match all 3-1 Madridile või Manu häbistamine 1-4'ga. Peaasi, et keegi Kloppiga tülli ei läheks tuuril.
                          Ärge selle ManU alistamisega liialt taevasse ka töustke. Puudu olid ikkagi Smalling, Valencia, Young, Pogba, Matic, Lingard, Rashford, Lukaku. Pea terve algkooseisu jagu mehi.
                          Aga Live on päris huvitava meeskonna kokku saanud. Millest nagu võiks loota aga ei tea kuidas need mängijad päris mängudes tegema hakkavad. Küsimärgid on tugevad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Keïta on olnud bonks.

                            Ma ei tea kas ma olen ainukene, kes Markovicis mingit potensiaali näeb? Samas kerge tal meie juures olema ei saa, kuid kuskil laenul veel proovida?
                            Täitsa enamvähem mulje on jätnud nende paari mängu jah. Ilmselt kui hooaeg algab. Siis kaob tuju ära, sest ilm läheb halvaks ja peab koguaeg pingil istuma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma just hommikul mõtlesin, et ainus, mida pre-season näitab, on uued vormid ja uued näod. Hooaeg algab alles järgmisel kuul ja siis ei loe enam mitte väravate ilu, vaid arv.
                              Kui nüüd edasi targutada, siis Sebastian Loeb võitude arv.
                              Aga jah, saavad paljud aru, et ilu ja valu käivad käsikäes.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Woodburn läheb laenule Sheffieldi. https://twitter.com/SUFC_tweets/stat...21232573038593
                                http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X