320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olime lohakad, aga suutsime 1 ära lüüa ja taga värava puhtana hoida ning 3p tuli juurde. Kuidagi väsinud ja uimased oleme, aga arusaadav, et enamus mehi ei saanud suvel korralikult puhata. Aga ega kergemaks ei lähe. Septembris krutitakse tase kõvasti ülesse poole nii, et selleks ajaks peame ülesse ärkama.

    Kohtunikud nagu wtf? Jalatallad ees sõidetakse sisse ja kollane? Sihilikult vehitakse kastis käega ja ei midagi? Ok eelmiste mängude karma, võtame vastu...

    Kommentaar


      Mängu kokkuvõtet vaadates jäi mulje, et meie parim ründeteravuse looja on hetkel Robertson. Pole paha - ühel äärel kohalik ja teisel šotlane. Praegusel jalgpallimaastikul on see sama rariteetne, kui elus ja füüsiliselt terve draakoni koorumine.

      Neljast “no tegelt pidanuks sahistama” löödi üks ära ja paaril korral lasti vastastel ka proovida.

      Tipa, tapa. Tapa, tiba.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Robertson ja TAA on ründes suurepärased, aga eks selle eest tuleb väga palju Milnerit ja Wijnaldumit tänada. Ründekolmik päriselt ei klikka veel, aga küllap läeb paremaks. Klopp pole tahtnud võitvat satsi muuta, aga eks seegi päev tuleb iga päevaga lähemale.
        Üks eelmisel hooajal viiki tähendanud esitus sai võiduks pööratud. See peab hooaja jooksul tihti korduma, siis on kõik võimalik.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kirjutavad, et ‘poolil on nüüd spetsiaalne audi sissevisete treener. Maailm on imeline.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kirjutavad, et ‘poolil on nüüd spetsiaalne audi sissevisete treener. Maailm on imeline.
            Delap?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Delap?
              Oh oleks meil veel Crouchy ja Andy C.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Endiselt taga null, no super, Brighton paistab olema tough opponent kõigile, neil pigem tuleb hea hooaeg, tundub.
                Key moments, key names

                Kommentaar


                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Lovren, Henderson ja Alisson

                    Kommentaar


                      Manu kohta oli ka see tehtud vist. Keegi Müncheni Bayerni kohta on ka teinud selle? Tahaks näha milline seal James Rodriguez välja näeb. Õe pilt oleks tal seal vist.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Delap?
                        Ei!Risto Kallaste!

                        Kommentaar


                          See nädal saab nii mõnegi mängija hooaja suhtes otsustavaks. Neid, kes isegi pingile ei mahu ja vanuse mõttes ka reservsatsi justkui ei kuuluks, on mitmeid: Ojo, Markovic, Origi, Solanke, Chirivella. Üks kahest - Origi või Solanke, ilmselt jääb ja Solanke puhul muidugi tuleb vaid laen kõne alla.
                          Juba väljalaenatute nimekiri on ka pikk: Karius, Grujic, Ings, Bogdan, Kent, Ejaria, Randall, Woodburn, Wilson, Allan, Awoniyi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kui laenatud nimekirja Clark Kent, Wilson, Allan ja eeldatav nigeerlane kes ilmselt on kõik mingid noorsandid noortesüsteemist sai jätta suurema tähelepanuta siis eespool olevas nimekirjas nimi Chirivella - sellist kohtasin küll esimest korda ning tundus veider üldse seal nimekirjas. Kiire guugel väitis, et 2013 toodi Pooli noortesüsteemi Valenciast ning nüüd on 21 aastane ja sitsib veel klubis. 5 korda Pooli eest platsile saanud ning siis eelmised 2 hooaega Hollandis laenul olnud. Ega sealt Pooli jaoks väärt mängumeest vist enam tule.
                            Eeldan, et ma pole ainuke kelle jaoks see nimi oli võõras.

                            Kommentaar


                              Mingil põhjusel jäi mulle kuklasse klubi rahaline väärtus. Forbes on paar kuud tagasi hinnanud väärtuseks 1,66 miljardit eurot. 2010 aastal ostis FSG klubi ca 330 miljoni euro eest. Ehk siis kaheksa aastaga on väärtust kasvatatud viis korda. Päris tubli saavutus.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                2010 aasta väärtust on tehisintellektidel olnud raske hinnata. Sellepärast ka sai aluseks võetud ostusumma.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X