320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unchanged: Reina, Arbeloa, Riise, Hyypia, Carragher, Mascherano, Gerrard, Benayoun, Kewell, Torres, Kuyt.
    Subs: Itandje, Babel, Crouch, Aurelio, Lucas.

    Pärast teisipäeval nähtut kõlab lootustandvalt. Pöidlad jne
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mäng hakkas üsna igavalt, aga peale 25 minutit oli Poolil paar head võimalust, kus Van der Sar eksis, aga kahjuks ei suudetud neid ära kasutada. Siis mängiti jälle natuke aega keskel ja rohkem Manu poolel. Ja lõpus siis Manul tekksin selline suvaline nurgalöök kus nad kahjuks värava ära lõid. Loodame, et teisel poolajal muutub mäng põnevamaks ja Liverpool lööb paar väravat.

      Kommentaar


        Ostke juurde, ostke juurde!
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          ei laename parem nufc ile siis saab seal 10 koha kandis toksida ja kiruda kui halb on treener ja kui sitad on mängijad.ära pasanda palun!!!
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            krt, noh :S . Ma arvasin, et mäng hakkab kell viis meie aja järgi, aga varem hakkas hoopis :S

            Viimase 15 minti järgi, mida ma nägin tundus igatahes, et millestgi ilma ma ei jäänud.

            Tulemus ka homo ...

            Kommentaar


              http://stream.try.hu

              Kommentaar


                Algselt postitas reed Vaata postitust
                ei laename parem nufc ile siis saab seal 10 koha kandis toksida ja kiruda kui halb on treener ja kui sitad on mängijad.ära pasanda palun!!!
                pasanda...
                ma ei ole ilmselt ainus, kes arvab, et Liverpooli õnn ja õnnetus on liigses ekspansiivsuses. kui sa tahad, siis ma pasandan veel niipalju, et tegelikult oli viimase viie aasta nufci emaprobleem selles samas asjas, mis poolilgi. Meeskonda osteti heaks. Nufci omanikud ja juhid olid erinevalt punaste kukkede omadest vaesemad ja lollimad. ja noh, nufc ei ole ka nii seksikas.
                benitez jäi special oneile osturallis lihtsalt alla.
                ma ei viitsi otsida, aga see võrdlus oleks kindlasti äge, kui palju on Top 4 satsid viimase 5 aasta jooksul kulutanud. Ja mulle tundub, et seal oleks praegune hispaanlaste sats ka meistritiitlile väga lähedal.
                Selle kõrval ei ole peale lolle otsuseid üldse halb kõõluda 10-nda koha paiku ja kuulda klubipresidendi sõnu, et jaanuaris selle hooaja ostude jaoks ei kulutata. Loodetavasti jätkub mehel mune.
                Aga mul on kahju, et Pool kaotas. Mulle oleks viik rohkem meeldinud.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Ega midagi uut polegi. Passiivne ja hingeta esitus nagu juba aastaid liigas Arse, Chelsea ja Manu vastu tavaks. Olen õppinud neid mänge vihkama.
                  Valesti oli eile palju. Peamisena minu jaoks see hirm ja aukartus, millega Anfieldil mängima minnakse. Täpselt nagu eelmisel hooajal ja üle-eelmisel ja nii edasi. Nõnda asja ei saa. Aga seda on juba miljon korda öeldud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    kõige rohkem olid hingega asja juures mõlema mansa uustulnukad. peale kolli löömise jäi Tevez silma ka väga hea kaitsetööga - päris mitmel korral ilmus kusagilt välja ja võttis keskväljal palli ära ning tekitas olukordi.

                    Benitez võiks lasta samal koosseisul paar mängu veel teha, sest üldises plaanis saavad nad hästi hakkama. Vaid Kuyt'i asemel näeks Torrese kõrval parema meelga pikka Peetrit.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      tõesti babel näitas manu vastu ka head minekut miks mitte teda proovida ründaja kohal?

                      Kommentaar


                        Peetrit näen sellepärast Torrese kõrval, et ta suudab palli hoida ning kõrge palli puhul peab üks kaitsja teda katma ja teine ning kolmas kindlustama, sest peanupp on tal veits kõrgemal, mis tekitab kiiretele ja tehnjarr poistele tegutsemisruumi.
                        Juhul kui Peetrit nõnda tihkelt ei piirata, kuna tihti ta peaga söödud lähevad tühja kohta, siis suudab ta väga edukalt palli omaks võtta, et keskväljamehed selle edasi toimetaks.
                        Aga noh, no can see.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ega midagi uut polegi. Passiivne ja hingeta esitus nagu juba aastaid liigas Arse, Chelsea ja Manu vastu tavaks. Olen õppinud neid mänge vihkama.
                          Valesti oli eile palju. Peamisena minu jaoks see hirm ja aukartus, millega Anfieldil mängima minnakse. Täpselt nagu eelmisel hooajal ja üle-eelmisel ja nii edasi. Nõnda asja ei saa. Aga seda on juba miljon korda öeldud.
                          Pullshit mees,pullshit.
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.
                            But we gave our hearts to Liverpool
                            And there they'll always stay
                            With a great undying passion
                            No money takes away
                            We'd live and die for Liverpool
                            _________________________________
                            Money can buy Players, But not Quality!
                            Money can buy trophies, but not Glory!
                            Money can buy Flags, But not Support from the Heart!
                            Money can buy People, but not Souls!

                            Kommentaar


                              Xabi Alonso olla valmis juba homme väljakule naasma. Kas teda tegelikult Londonis kasutatakse, on raske öelda. Rafa ütlustest võib välja lugeda, et päris kõiki tugevamaid liigakarikamängus välja ei panda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                kummaline mäng ,1. pa nii kiire et isegi kordusi ei näidata (vähemalt ungarlaste Sport 1) .
                                Sissoko mängib nagu hooaja alguses,s.t pallid lähevad omadele,
                                Lucas keskel on meie jõulisim mängija ning Alonso üritab Cech'le poolelt väljakult peale lüüa....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X