320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see järgmine parameeter on, mille järgi Liverpool Napolit edestas üldse?

    Omavahelised mängud olid 1-0 0-1 nagu aru saan.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      goal difference
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        goal difference
        Ehk siis löödud väravad?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Naljakas näha, kui leili mõned fännid siin läksid, kui vihjati kohtunikupoolsele soosingule. Nagu Reali teemasse oleks järsku sattunud. Ilmselt siis tabas hella kohta, kui eelmist hooaega meenutada.

          Seekord ma ise küll ei nõustu, et kohtunik kedagi soosis, minu meelest oli Skomina tegutsemine üks parimaid, mida viimastel aastatel suurtes mängudes kohtunikelt näha on saanud. Väga head ja ühtlast joont suutis kogu mängu hoida ning ei lasknud asja ka liiga robustseks füüsiliseks võitluseks kätte minna. Van Dijk pääses punasest küll ainult tänu sellele, et VAR-i veel kasutada polnud. Ilmselt reaalajas ja ühekordselt nähtuna ei tundunud asi Skominale nii hull, et kohe punast anda. Küllap mõjutas ka see, et mäng oli alles üsna noor, nii et ta ei tahtnud 100% kindel olemata punast andes mängu sellega rikkuda.

          Kordused muidugi ei jätnud kaksipidi mõistmiseks kohta, sest see follow-through Van Dijki poolt oli nii räige, et esimesena pallini jõudmine küll midagi ei vabanda. Ei saa oodata punase andmisega, kuni reaalselt luutükid lendavad.

          Eks siin grupis oli kõigil suurtel neid mis-oleks-saanud-kui-momente ning lõpuks üks neist pidi välja jääma. Kahju ainult, et Napoli jälle selleks parimaks kolmanda koha meeskonnaks osutus. Sellepärast, kuidas ennast Belgradis täis lasti oli minu jaoks just Liverpool ise see, kes oleks vast kõige rohkem olnud "väärt" Euroopa Liigasse kukkumist.

          Kommentaar


            Ma olen ka sedameelt, et VARiga oleks punane olnud. telekast otse vaadates ei tundunud nii hull. Imestama pani aga BT vendade ignorants, eriti kaaskommentaator mcmanamani naiivsus. Kutt arvas, et seal ei peaks üldse kaarti näitama. Poolajal ei räägitud olukorrast sõnagi.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Ma olen ka sedameelt, et VARiga oleks punane olnud. telekast otse vaadates ei tundunud nii hull. Imestama pani aga BT vendade ignorants, eriti kaaskommentaator mcmanamani naiivsus. Kutt arvas, et seal ei peaks üldse kaarti näitama. Poolajal ei räägitud olukorrast sõnagi.
              Eks Liverpoolerid ei annaks enda mängijatele kaarte siis ka kui nad kellegi mõlemad jalaluud ilmselt murraks, good tackle!

              Kommentaar


                Mis kuradi punane kaart, kas te olete lolliks läinud v? See oli täiesti normaalne taklamine ja midagi üliohtlikku seal ei olnud, olen ka nende pool, kes ütleksid et kollanegi oli pigem liig. Nii pehmovutiks me ka muutuda ei saa, et iga libisev puude nii kriminaalne on. Selle maailma Neymar'-e ei saa toita nii, selliste otsustega.

                Thanks for the awesome win!!! Salah, Becker ja van Dijk, kes pmtzlt keskkaitses üksi ka Matip'i eest töö ära tegi, ta on ikkagi väga kaigas meil praegu ja pikka tulevikku meie klubis ma tal ei näe. Robertson on ka end tõestamas kui suur mängija, nii olulises kohtumises, väga nähtav ning ohtlikes olukordades ilusti sees, hakkasin juba mõtlema kas juba v alles sirgumisel parem mees kui Riise oli.

                Kommentaar


                  Korkidega jalga sõita on kaunis iga nurga alt ohtlik. Kuna säherdust kraami enam ei luba, et mängisin ju palli, siis kaart on/oli asjakohane.
                  Punane on aga sügavalt diskuteeritav - see pleista ja teleka ajastu kipub inimeste adekvaatsust üha rohkem riivama. Aegluubis kasvab muru ka aeglasemalt.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Pange sellest täkklist siia gif ka. Ei näinud seda episoodi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kui Mertensi makaronid pisut viletsamast jahust tehtud oleksid, valmistuks ta praegu juba järgmiseks hooajaks. Väljasirutatud jalaga säärde lendamise korral ei tohiks enam kedagi huvitada, kas palli mängiti või mitte. Wingback ongi see Sean Dyche vist. Kui Ramos sellisega maha oleks saanud, siis oleks siit juba seina äärde saadetud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Kui Mertensi makaronid pisut viletsamast jahust tehtud oleksid, valmistuks ta praegu juba järgmiseks hooajaks. Väljasirutatud jalaga säärde lendamise korral ei tohiks enam kedagi huvitada, kas palli mängiti või mitte. Wingback ongi see Sean Dyche vist. Kui Ramos sellisega maha oleks saanud, siis oleks siit juba seina äärde saadetud.
                        Kui Realiga kokku minnakse, saadetakse Ramos nii või naa seina äärde. Aga viga oli täitsa punase vääriline küll. On ka kontakti puudumise eest punaseid jagatud (Kompany).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Pange sellest täkklist siia gif ka. Ei näinud seda episoodi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ma mõtlesin et ma puhkan tõesti järgmised kuuaega siit foorumist, aga no ei saa, lihtsalt ei saa. Eelkõige, mis kuradi türastanud idioodi aju on siinstel mõndadel pooli fännidel? Kus kuradi türastanud ajust tahab mõni vend siin väita, et see polnud isegi kollane? Mu aju ei võta, lihtsalt ei võta. Ilmselge tackleing ja mõned tulevad ja väidavad julgelt nagu hunt, et see ei olnud isegi kollast väärt? Mida vittu mehed?`Kas te kunagigi olete üldse siin jalgpalli mänginud või? Eelmine aasta olite just teie siin, kes peale Ramose maha tõmbamist Salahi suunas, olite nagu viimased sitahädad, et " ou punane, ou punane, ou punane, ramos on munn jne" Nüüd olete te vait nagu viimased kutsikad ja julgete väita ka, et kõik oli okei? Türa, kas teil veidi häbi ei ole või? Wingback? Ei? Mida vittu nagu reaalselt.

                            Kommentaar


                              Matip mängu viimasest sekundist haiglasse ja juba ka teel operatsioonile. Peaks naasma peale Gomezt.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ma mõtlesin et ma puhkan tõesti järgmised kuuaega siit foorumist, aga no ei saa, lihtsalt ei saa. Eelkõige, mis kuradi türastanud idioodi aju on siinstel mõndadel pooli fännidel? Kus kuradi türastanud ajust tahab mõni vend siin väita, et see polnud isegi kollane? Mu aju ei võta, lihtsalt ei võta. Ilmselge tackleing ja mõned tulevad ja väidavad julgelt nagu hunt, et see ei olnud isegi kollast väärt? Mida vittu mehed?`Kas te kunagigi olete üldse siin jalgpalli mänginud või? Eelmine aasta olite just teie siin, kes peale Ramose maha tõmbamist Salahi suunas, olite nagu viimased sitahädad, et " ou punane, ou punane, ou punane, ramos on munn jne" Nüüd olete te vait nagu viimased kutsikad ja julgete väita ka, et kõik oli okei? Türa, kas teil veidi häbi ei ole või? Wingback? Ei? Mida vittu nagu reaalselt.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X