320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole põhjust kurta. Fabinholt ja Keitalt rängad prohmakad avapoolajal, aga õnneks on meil massive mees keskkaitses. Ründes palju välja ei tulnud, aga kui tuli, siis Salah alati keskmes. Säärase jubeda ilmaga peetud mängust nii kergelt pääsemise üle peab rahul olema.
    Joulupukki võib tulla.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      egotripi viigikommentaari ootan

      Kommentaar


        Fabinhost tulemas vägev härg. Pidi kaua oma võimalusi ootama, aga pingilt tulnud õppetundide ajal oli nähtavasti väga tähelepanelik. Kaks vooru järjest väravasööt ja üleüldse tunneb end väljakul silmnähtavalt mugavamal, nii ründe- kui kaitsefaasis. Asja ette läinud raha taas Kloppi poolt.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          egotripi viigikommentaari ootan
          Aia blää sa nahka teed.
          Sellised mängud on eelnevatel aastatel viigiks treitud. Ehk see aasta saab neid vähemaks. Suudaks siis Cityle konkurentsi pakkuda.

          E: See on naljakas, sest see on tõsi.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Reedesed mängud vist ongi sellised mõnusad kulgemised. Võetakse rahulikult, vahepeal vähe kiiremad liigutused, koksatakse ära, siis ilutsetakse. Ja kui keegi enesest midagi arvab, siis saab sarkastilise naeru osaliseks, sest kõik teavad, kes järgmisest ringist välja jääb.

            Keita võiks ennast tiba kokku võtta - praegusel ajal piisavalt seda va teater-muusika-kino kraami.

            Lühidalt - tore kraam.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Keita võiks ennast tiba kokku võtta - praegusel ajal piisavalt seda va teater-muusika-kino kraami.
              Nojah, et kui jala peal tallutakse, aeg-ajalt ribidesse ka sisse sõidetakse siis this is england. Man up or go home? Aga teistest küljest, kui me iga sellise rägbi meeskonna vastu kasvõi 1 mehe kaotame, siis näeme varsti U20 platsi peal ringi siblimas.

              Aga eilsest mängust 3p ja taga 0 oli meeldiv. Ilm ei aidanud ka kaasa. Salahi touch oli kena. Wolves mängis nii, et kohati tundus, et neid on platsil meie omadest 2x rohkem. Aga õnneks jaksasid nad nii mängida u 60 minutini. Huvitav on näha, kas hooaja viimases mängus neil ka veel sellist energiat järgi on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Nojah, et kui jala peal tallutakse, aeg-ajalt ribidesse ka sisse sõidetakse siis this is england. Man up or go home?
                Millele ma viitasin muidu?

                Kaks erinevat teemat. Nägin mõlemat. Stiil a la Drogba on kahtlase väärtusega, mis pigem kutsub haiget saamist appi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Wolvesi koht tabelis põhjendatud. Taktikaliselt ja ka individuaalselt väga hea meeskond, kes prooviski meid eksima panna. Aga mu meelest veel selliste tingimustega oli meie otsustusvõime ja söödutäpsus super, raske võõrsil mäng väga targalt ja tublilt tehtud. Mu meelest väga põnev ja lahtine mäng ka, hea reedel esimeste õllede taustaks.



                  PS Salah tegi jälle mingeid ebainimlikke nippe
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Palju õnne tiitli puhul!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Palju õnne tiitli puhul!
                      Palju õnne Euroopa Liigasse taaskord pääsemise puhul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Palju õnne Euroopa Liigasse taaskord pääsemise puhul
                        See on Liverpooli teema, aga tänud, i guess.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Palju õnne tiitli puhul!
                          GTFO.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Palju õnne tiitli puhul!
                            Meil siiski vähe tõsisem pusimine, kui St Totteringham's Day.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              teeks nii, et kaka sulab ikka kevadel välja. praegu olgu kaka lume all (ehk kas ei kaeva kakat välja tsiteerides või kaka ei tule ise siia jalge alla)
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Liverpool on lahe klubi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X