320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ma olen positiivne ja eeldan, et rahvuskoondise mängudel kedagi pooleks ei pekstud?
    Klopp käis mikrofoni ees ja ütles, et kõik tulid tervelt tagasi. Gomez, TAA ja Shaqiri treenivad koos meeskonnaga, aga vaevalt neist kedagi sel nädalal platsile on oodata. Kui keegi tuleb, siis TAA. Pühapäev on hirmus oluline taaskord.
    Ox on veel mõnda aega väljas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Rhian Brewster sai lõpuks väljakule tagasi ja lõi 45 minutiga kaks väravat.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Vale teema. Liverpool mängib pühapäeval.
        Naljamees

        Kommentaar


          Kasutaja Stok arvab, et tema ignorantsus on vaimukas. Tutkit, ainult mõnuagentide maailmas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Nu tegelikult oleme näinud neid varakult esindusse murdjate tossupommi kadumistrikke nii mõnelgi korral.
            Põhjus lihtne.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ei saa aru. Kui noored ei huvita, pole tarvis postitusi lugeda.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Tegu on maailmameistriga siiski. Palju neid inglastel ikka on?

                Aga noh, ilmselt Stokil õigus, sest aasta jäi vigastustega vahele.

                Kommentaar


                  Üllatusi pole, TAA selg paistab terve. Fabinho alustab pingilt ja Hendo, Gini, Milner seekord keskväljal.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ai kui napilt täna läks. Viigiga oleks seis väga halvaks läinud. Alisson puterdas kõvasti. Üldiselt ta kuidagi liiga palju hakkab endale ehitama. Suured kiitused seekord van Dijkile.
                    http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                    Kommentaar


                      Millal Klopp küll õpib, et pole mõtet sellise keskväljaga mängu alustada. Fabinho tuleb mängu ja teeb esimese viie minutiga rohkem kui teised töllid 70 minuti jooksul. Jätta ülitähtsas mängus keskväljalukk pingile, ei saa aru lihtsalt...

                      Kommentaar


                        Oivaline lõpp muidu üsna väsinud teisele poolajale. Hooaeg on meestel jalgades ja aina keerulisem on 90 minutit täisjõuga mängida. Aga oli taas õnne - kuigi Spursile anti aukliku kaitsega võimalusi küll ja küll. TAA ja Robertson on midagi, mida varasematel hooaegadel pole olnud. Äärte kaudu on võimalik, kui on nii pagana täpse jalaga mehed.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          huhuh, need viimaste minutite võiduväravad on mõnusad. Kahjuks eelneb sellele väga suur stress. Olin päris kindel juba, et spurs lööb siit teise, õnneks ei läinud nii. Värav kül ei läinud Salahi nimele, kuid äkki vabastab see teda kammitsatest. Liiga palju otsib löögi kohti, kui samal hetkel saaks hoopis sööta paremal positsioonil olevale mängijale.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ütleme nii, et Spursil oli paremaid olukordi kus pall meie väravasse panna, aga ikka sattus nii, et tuli läbi kohtuniku apsaka.

                            Vajalikud 3p ega siin muud öelda polegi. Hoiame pinget peal. 6 komistuskivi veel jäänud. 1 nendest kindla releka vastu, teine võib-olla (Cardiff). Seda, et Newcastle sinna tsooni satub ma ei usu. Miks see oluline on? Noh releka meeskondade vastu on tõestatud, et jalg võetakse pedaalilt nii ära, et üllatus on hiljem meie riietusruumis.

                            PS. Allison võiks nüüd end kokku võtta ja vähem klouni teha.

                            Kommentaar


                              Kui närvikõdi kõrvale jätta, siis üsna meh mäng. Ja seda mõlema satsi poolt.
                              See puudutab siis ründemängu. Kui A13 kõrvale jätta, siis kaitsetöö rahuldamata ei jäta.
                              Siinkohal tahaks ka Manet kiita, kes on õppinud kaitses mängima, ega lenda iga palli peale.

                              Veits pohm on ka.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ma ei ole üksi märkamas, kus 'pooli tugevus seisab:
                                Liverpool’s full-backs were both sensational here, good enough once again to mask the lack of spark ahead of them. By the end Robertson and Trent Alexander-Arnold had taken 88 and 92 touches respectively, far more than anyone else on the pitch. For a while in the first half they passed to each other: Robertson has developed a lovely, hard, flat crossfield ball, aware that Alexander-Arnold has the skill to bring down a pass thumped hard at his chest and just keep galloping forward.
                                Samasugust sädet vajaks ka keskpoolik, vaat siis oleks alles meeskond. Aga võib-olla just see, et keskel töörügajad, aitab äärepoistel särada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X