320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äge! Paul Glatzel on terve hooaja suurepäraselt mänginud, sellest poisist võib midagi tulla.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ainult idiootse võõrsilväravareegli tõttu jäid nad seekord kõrvale.
      Ehk siis kodus taoti puur täis.

      Kommentaar


        Tore vjuu Suarezega.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ox platsil, suu kõrvuni. Mis elult ikka muud tahta. Viis null.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Peale seda ootamatut avaväravat oli küll tunne, et lüüakse vastu. Kuid täna ei oldud nõus välja võtma Õnneks ei anta cityle midagi nii kergelt. Hea töö.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Davai Barnes, ole nüüd meheks!

              Kommentaar


                VVD-le teiste mängijate austus. Eks ta meil selline kuju ole tõesti. Tubli töö ja jätkata.
                Viimati sai (kesk)kaitsja auhinnatud 14-st aastat tagasi. Kuna möödunud aastal võidutses Salah, siis kaks aastat järjest panime viimati auhinna ürikutesse 35-s aastat tagasi.
                Auhindu ja karikaid ju tohhuijaa i bolže.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok

                  Ei, aga on laval ja mikrofon käes.
                  Peaasi, et laulmist ei lõpetaks liiga kiiresti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    VVD-le teiste mängijate austus. Eks ta meil selline kuju ole tõesti. Tubli töö ja jätkata.
                    Viimati sai (kesk)kaitsja auhinnatud 14-st aastat tagasi. Kuna möödunud aastal võidutses Salah, siis kaks aastat järjest panime viimati auhinna ürikutesse 35-s aastat tagasi.
                    Auhindu ja karikaid ju tohhuijaa i bolže.
                    Teenitud igal juhul. Kuskil mängus jäi kommentaatori suust meelde midagi taolist et terve hooaja vältel on Vanist mööda triblatud täpselt 0 korda, kõigis sarjades.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Vanist triblati Premis mööda viimati märtsis 2018.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Virgil van Dijk, igati teenitult, keskkaitsjatel ei ole lihtne valituks saada


                        Mane, Robertson, TAA ka veel lisaks Team of the year'is, samamoodi suurepärases hoos. Congrats lads! Läheb kokku ka minu valikutega hooaja parimate LFC mängijate eduriviga (kirjutasin kuskil eespool ka juba).
                        Team of the year auhind on ikka eriliselt kole 'noore kunstitudengi käkerdis'


                        Tiitli lootuseks on vist meil ainult Rodgersi ja Vardy möllu peale loota. Kodus on nad Man City't rappinud küll, aga võõrsil väga mitte. Viik päris võimatu siiski ei tundu. Mis seal ikka, teeme kõigepealt oma ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Siin tahaks küll veits vinguda. On ainult õhkõrn lootus, et Liverpool ei väärata ja City libiseb, aga ikkagi. Europõrujate järgmine mäng on alles esmaspäeva õhtul, kodus, mis reeglina ei paku üllatustulemusi, samas kui Liverpool peab 72h pärast Camp Noud jälle võõrsil. Kõlab nagu ettenutmine, aga ma kardan, et selle nädalavahetusega otsustatakse asi ära kah. Igaks juhuks lisan kohe, et Liverpooli poolt igal juhul tubli saavutus ja lihtsalt ei olegi midagi teha, kui rahamehed kuskil punkte ei loovuta. Tuletan meelde, et teoreetiliselt on võimalik isegi 111 punktiga teiseks jääda: kui kaks tiimi võidavad kumbki ühe omavahelise mängu pluss kõik ülejäänud mängud ning ühel on kehvem väravate vahe kui teisel.
                          Jube tüütu on see hala. Tuleb mis tuleb. Alati on järgmine hooaeg.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Täpselt. Sest Liverpool on ju viimased 29 aastat igal aastal tiitliheitlusesse sekkunud, nii et kui seekord ei õnnestu, siis järgmine aasta on kindlasti Liverpooli aasta!
                            Kui sa seda ei usu, pole mõtet jalgpalliklubi fännata.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Usun küll, juba palju aastaid.
                              Ma ei tea miks, aga ma arvan alati, et sa oled irooniline selle "järgmine aasta on meie aasta" üle.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                mida vittu kurat, ma endiselt usun ja hoian põialt, et liverpool ära võidaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X