320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Esimne poolaeg oli täpselt selline nagu võinuks algkoosseisu põhjal eeldada. Õnneks Curtis tõi särtsu ja Salah lükkas vajalikud ära. Oxi, Firmino ja Gini koostöö oli juba eriline iludus. Plussiks oli kindlasti Phillipsi kindel mäng, TAA näeb ka veidi rohkem enda moodi välja.
    BBC raporteerib, et divarist leiti kaitsja:
    Liverpool have approached Preston about Ben Davies as they look to find a solution for their central defensive crisis.
    Tegemist pole glamuurse mehega, alles sel hooajal on teisel liigatasemel korralikult mänguaega saanud.
    Andmed vist natuke valetavad, sest minu googlis on kirjas et on korralikult mängida saanud alates 2017/18 hooajast.
    34, 40, 36 ja nüüd see hooaeg 19 mängu siis vastavalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Andmed vist natuke valetavad, sest minu googlis on kirjas et on korralikult mängida saanud alates 2017/18 hooajast.
      34, 40, 36 ja nüüd see hooaeg 19 mängu siis vastavalt.
      Jah, minu viga. Tegemist tõesti pikemat aega kindla mehega Prestoni kaitses.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Jah, minu viga. Tegemist tõesti pikemat aega kindla mehega Prestoni kaitses.
        Kui Kloppil on valida, kas tuua sellise taseme pealt mees või mitte keegi siis teine variant oleks loogilisem.

        Kommentaar


          Tuleb tunnistada, et Prestonit pole ammu vaatama sattunud. Aga räägitakse kahest miljonist ainult, mis on ju tänapäeval kommiraha. Kui on Caulker, siis on Caulker. Kui on mängu väärt ja saab Hendo tagasi keskväljale, on super.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Tuleb tunnistada, et Prestonit pole ammu vaatama sattunud. Aga räägitakse kahest miljonist ainult, mis on ju tänapäeval kommiraha. Kui on Caulker, siis on Caulker. Kui on mängu väärt ja saab Hendo tagasi keskväljale, on super.
            Pigem saaks Hendo uue partneri.
            E: Marseille'st Caleta-Car'i tahetakse ka?
            Ehk oleks parem kui viimane horvaat.

            Kommentaar


              Ben Davies maksaks siis esialgu vaid 500000 naela, säästuvärk. Kui hakkab tõsisemalt mängima, kantakse Prestonile raha juurde. Stiililt olla 'poolile sobiv vasakpoolne keskkaitsja - palliga kindel ja oskab sööta. Premieris hakkamasaamist tuleb muidugi testida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kahjuks ma nüüd video ei leindnud. Kuid kolmanda värava eel (kui oli juba tehtud oma a la 16-st söötu) jõudsin mõelda, et päris tore ehitamine ning puhas ja konkreetne väravale liikumine (tekitati, otsiti vabu tsoone). Lõpus natukene vastane aitas sööduga, kuid saanuks vast ka temata hakkama. Gini ja teiste rõõm oli muidugi väga ilus vaatepilt.
                Üldse oldi vaimselt paremas konditsioonis, kui viimati mängu vaatasin. Pean siis ennekõike Kloppi silmas.

                Halbadest asjadest ka? Phillips on muidu tore, kuid pea ja jalgade vahel haigutab suur ebakõla. Selle vastu aitab mõistagi praktika.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  No nii, nüüdseks seostatakse juba nelja erineva keskkaitsjaga. Imestan kui üle ühe hangitakse.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ozan Kabak olla juba medicalis.

                    Kommentaar






                      (insert garynevilleorgasmcommentary)
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Selle Kabakuga on vist tõsi taga. Laen hooaja lõpuni 1 milli eest ja võimalus suvel päriseks osta. Väga noor mees Bundesliga kõige viletsamast klubist.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Selle Kabakuga on vist tõsi taga. Laen hooaja lõpuni 1 milli eest ja võimalus suvel päriseks osta. Väga noor mees Bundesliga kõige viletsamast klubist.
                            Tema kvaliteeti/potentsiaali on olnud vähemalt minul keeruline hinnata, sest enne Smurfe pallis Stuttgartis, kus ka kaitseliin lekkis kamaluga (puudus igasugune struktuur) aga midagi temas nagu on. Muidugi tasub märkimist, et tal vahel jooksevad juhtmed ikka korralikult kokku, jalad lähevad sõlme ja kipub 11 meetri karistuslööke vastastele kinkima aga see võib olla nooruse uljus. Pavard nägi ka Stuttgartis üsna õnnetu ja/või eksinud välja aga kohanes Münchenis kärmelt ning tegi koheselt sammu-kaks arengus edasi. Siiski parem oleks kui ootusi liiga kõrgeks ei kruvi. Kui ta kunagi Matipi tasemele jõuab, siis see oleks juba õnnestumine.

                            Kommentaar


                              Mulle on ka Bundesliga highlightside põhjal temast üpris puujala mulje jäänud. Aga kui sa Schalkega viimane oled, siis mingit positiivset nooti ongi raske leida.

                              Kommentaar


                                Ben Davies on ametlik. Nr. 28.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X