320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma lihtsalt ei loe kahest esimesest lõigust kaugemale, sest sa tule alustuseks enda väljamõeldud maailmast välja ning ehk siis suudad ratsionaalselt okukordi hinnata.
    Muidugi. Ratsionaalselt olukordade hindamine = alati tehakse Liverpoolile liiga. Oh teid vaesekesi küll. Kuidas kõik küll teiekeste vastu nii karmid on ja kõiki ülejäänusid poputatakse.

    Klopp tuleb välja mingi labiilse jutuga "mängu uuesti pidamisest" ja sellejuures elan mina väljamõeldud maailmas? Muidugi.

    Mul oli sama reaktsioon kui 2010 MM finaalis Holland-Hispaania tuli Hispaania võiduvärav väravavahi lahtimängule järgnenud kiirrünnakust kui tegelikult pidanuks olema nurgalöök. Aga isegi mina ei olnud nii reaalsuskauge ega rumal, et oleks siis oodanud või välja pakkunud, et finaal peaks ümbermängimisele minema.

    Ja et mitte kõiki fänne ühte patta panna siis - mcnamara jutt on loogiline. Mõistlikum oleks edasi liikuda. Vahel kohtunikud eksivad ühele poole, vahel teisele. Te ka saate väravaid mida poleks pidanud saama teinekord. Elu. Jalgpall ja inimlik ekslikkus.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

      Muidugi. Ratsionaalselt olukordade hindamine = alati tehakse Liverpoolile liiga. Oh teid vaesekesi küll. Kuidas kõik küll teiekeste vastu nii karmid on ja kõiki ülejäänusid poputatakse.

      Klopp tuleb välja mingi labiilse jutuga "mängu uuesti pidamisest" ja sellejuures elan mina väljamõeldud maailmas? Muidugi.

      Mul oli sama reaktsioon kui 2010 MM finaalis Holland-Hispaania tuli Hispaania võiduvärav väravavahi lahtimängule järgnenud kiirrünnakust kui tegelikult pidanuks olema nurgalöök. Aga isegi mina ei olnud nii reaalsuskauge ega rumal, et oleks siis oodanud või välja pakkunud, et finaal peaks ümbermängimisele minema.

      Ja et mitte kõiki fänne ühte patta panna siis - mcnamara jutt on loogiline. Mõistlikum oleks edasi liikuda. Vahel kohtunikud eksivad ühele poole, vahel teisele. Te ka saate väravaid mida poleks pidanud saama teinekord. Elu. Jalgpall ja inimlik ekslikkus.
      Kui VAR tuli siis räägiti alatasa, et mingisugune inimlik eksimuse võimalus peaks ikka jääma, aru andmata, et VAR ruumis istuvad ka kohtunikud kes võivad ka eksimusi sisse lasta.

      Kommentaar


        Lipumees paras idikas audiost vaadatuna.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

          Muidugi. Ratsionaalselt olukordade hindamine = alati tehakse Liverpoolile liiga. Oh teid vaesekesi küll. Kuidas kõik küll teiekeste vastu nii karmid on ja kõiki ülejäänusid poputatakse.

          Sa kogud laiast maailmast mingid ütlused, hoiakud kokku, genereerid nendest endale emotsionaalse taaga ja siis omistad selle kõik minule.

          Kui mõni üksik sähtvatus kõrvale jätta, siis pole läbi aastate isegi siin keegi teine poolehoidja nutnud.

          See, et kohtunike kvaliteet on sitt, var on peldik ja fa wc-paber, pole seotud Liverpooli, vaid mängu endaga.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Haha, et siis see punane polnud punane vai? Malo Gusto sai Villa vastu Chelski eest suht sarnase vea eest õigustatult punase. Polnud mingit kiunu Siniste poolt. Aga appelatsioon Jones vea pärast on ikka küll paras huumor. Peab Rainisega nõustuma...alati ohver mentaliteet kumab ikka klubist läbi ja lõhki

            Kommentaar


              Ma ei tea Gusto omast midagi - teie mure.

              Jones'i oma oli selline punane, kus 80-90% mängijatest annaks kollase, sest et... nuh, nad tegelikult saavad aru, mis on ohtlik, tahtlik.

              Taaskord. Klubi osas on mul suva, sest mänge on piisavalt, et ennast tõestada. Ja mäng ongi selline.
              Asjapulkade, kohtunike, kommentaatorite ja pealtvaatajate kvaliteet aga... jätab soovida.

              Ja Chelsea on pask eniveis.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                LIVERPOOL CROWNED EUROPEAN CHAMPIONS! | Tottenham 0-2 LFC | Champions League Highlights - YouTube

                Ma tegelikult viisakas ja tahtsin mingit muud, teie jaoks positiivsemat klippi panna, aga ei leidnud midagi muud Spursi ajaloost

                Kommentaar


                  Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                  LIVERPOOL CROWNED EUROPEAN CHAMPIONS! | Tottenham 0-2 LFC | Champions League Highlights - YouTube

                  Ma tegelikult viisakas ja tahtsin mingit muud, teie jaoks positiivsemat klippi panna, aga ei leidnud midagi muud Spursi ajaloost
                  Olukorraga hästi seotud jah.
                  Et oleks esimese/teise minuti olukord teistpidi, siis kuuleks siiamaani igal pressikal ilmselt sellest, kuidas oodatakse replayd.

                  Aga see mäng läks nii jah. Kahju, aga igas mängus on võitja ja kaotaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                    Olukorraga hästi seotud jah.
                    Et oleks esimese/teise minuti olukord teistpidi, siis kuuleks siiamaani igal pressikal ilmselt sellest, kuidas oodatakse replayd.

                    Aga see mäng läks nii jah. Kahju, aga igas mängus on võitja ja kaotaja.
                    Reaalsuses ta nagu täiesti lehvitas taksot pea laiali otsas, ise lõppeks teab mis teeb jahm. Ja üldse: kus teie Barcelonale pandud koslep oli see hooaeg Bayerni käest saadi vabsjee tala.

                    Kommentaar


                      rainisega mingit argumenteeritud vestlust pidada on rohkem vastu seina sõit, aga tore et te proovite. Väide et "alati tehakse liiga" on taas üks laisk lahmimine, mis kõlbab kuskile juua-täis-läbubaari.

                      Kommentaar


                        Ja Premmi Iseseisev Intsidentide Paneel olla välja hõiganud, et Jota oleks pidanud vabsjee puhas poiss olema ja kui esimeses polnud vigagi, siis teine kollane kaart polnud selle vääriline. See selge, et kohtunikel oli mängust savi ja kohvipaksu järgi käis kogu masinavärk.
                        Alile täna puhkust ei anta, Trent nii korras, et usaldati alustama, terve Darwingi. Ongi üldiselt lõppeks selline tugev sats täna kokku saadud taas Annie tulede all Euroopat mängima.

                        Kommentaar


                          Eilne oli maksimaalne jõusäästmine. Mingil hetkel tundus küsitav otsus, aga lõpp hea kõik hea.
                          Rahule muidugi jääda ei saanud. Pärast Nunezi ja Salahi väljavõtmist kadus rünnak vaikselt olematusse. Ei saa Jotaga rahul olla - midagi on tema mängus puudu, kaob pikkadeks minutiteks lihtsalt pildilt. Diaz ei ole üksi ees rassija, tal on pidevat toetust vaja. Elliott pidi teisel poolajal rohkem enda peale võtma, aga ei saanud sellega väga hakkama.
                          Esimene poolaeg oli parem, mäng oli kontrolli all ja võimalusi suudeti lüüa. Teisel anti vastastele kaugelt liiga palju nurgalööke: mõned olid väga ohtlikud. Konate ja Quansah olid väga head, Kloppi arvates hetkel ilmselgelt varupaar, aga töö teevad kindlalt ära.
                          Brighton oli siiski kogu aeg silme ees ja üpris selge, mis koosseisuga sinna minnakse. Jonesi asendaja on muidugi küsimus: eilse järgi pakuks, et Gravenberch.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Eilne mängutempo oli ikka -40% mitmetes perioodides. No meile hea, jalad ja osad põhimehed ei saanud koormust liialt, sest Brighton'iga tuleb tuline andmine.

                            Kommentaar


                              Neljapäevane Euroliiga mäng oli ikka jalutuskäik pargis. Aga PL tabelis läheb ikka päris hästi - kui vaid kaitsepool saaks mängu alguses rohkem hakkama.

                              Kommentaar


                                Jonesi koha võtab Elliott. Muidu üllatusteta. Ründejõudu pingil väga napilt - vaid Gravenberch ja Doak.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X