320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klopp on Matipi pärast üpris murelik, tuleb pikem paus. Õnneks nüüd on Quansah alati ka variant. Alisson saab ennast vast järgmiseks nädalaks korda.
    Sheffield United vahetas täna praeguse bossi endise vastu, nii et just homme meie vastu on sealt võib-olla oodata midagi uut. Pole 'pooli jaoks just parim ajastus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Võrreldes eelmise hooaja õnnetu minekuga paistab sel hooajal vana hea Liverpool tagasi olevat. Milles siis konks seisnes? Oligi vaja keskvälja uuenduskuuri ja asjad taas ree peal?
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Võrreldes eelmise hooaja õnnetu minekuga paistab sel hooajal vana hea Liverpool tagasi olevat. Milles siis konks seisnes? Oligi vaja keskvälja uuenduskuuri ja asjad taas ree peal?
        Veidi vara öelda, et midagi on tagasi. Tõelist rahulolu olen tundnud vaid mõne üksiku kohtumise ajal. Teatud positiivseid märke on, aga hooaeg pikk. Szobo ja Mac Allister paistavad head ostud, kuid selles, kas Diaz ja Nunez jõuavad parimate päevade Firmino ja Mane tasemele, pole ma kindel.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Võrreldes eelmise hooaja õnnetu minekuga paistab sel hooajal vana hea Liverpool tagasi olevat. Milles siis konks seisnes? Oligi vaja keskvälja uuenduskuuri ja asjad taas ree peal?
          Kuna üle kolmandiku on mängitud ja praegune tärkav värskus (isegi VVD on ellu ärganud) on suuresti tänu uuenenud keskväljale, siis võib nii öelda küll - vana hea südarikiskuja. Samas, nagu mcnamara viitas, siis hinnangu andmisega ootaks veel.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

            Veidi vara öelda, et midagi on tagasi. Tõelist rahulolu olen tundnud vaid mõne üksiku kohtumise ajal. Teatud positiivseid märke on, aga hooaeg pikk. Szobo ja Mac Allister paistavad head ostud, kuid selles, kas Diaz ja Nunez jõuavad parimate päevade Firmino ja Mane tasemele, pole ma kindel.
            Jah, hea kokkuvõte. Asi liigub õiges suunas, aga mängupilt pole päris see, mis ta olla võiks. Mõnes mängus on läbi mingi ime võit võetud, nt Newcastle'i või Fulhami vastu. Samas on mänge, kus tõesti oldi hea - Aston Villa ja West Ham kodus näiteks. Eks ta ole päris noor keskväli, kes kokkumängu veel harjutab ning kaitsetöös ja pressingus võiks juurde panna. Jones, kes hooaega hästi alustas, on punase ja vigastusega olnud väljas ka. Gravenberch on Euroopa Liigas olnud üks paremaid platsil, aga PL tase on tugevam ja pole nii silmapaistev olnud, aga eks noorel kutil võtab kohanemine aega. Ebastabiilsus. Aga see on loogiline, kui täiesti uus ja kohanev keskväli. Asi võtab aega ja eks me alles näe, milline on tulemus.

            Kommentaar


              Aga vähemalt on ehe näide, kuidas peab treenerile võimaluse andma ka ree teele tagasi pööramiseks. Pole meeles, kas siin eelmine aasta ka keegi Kloppi lahkumist soovis aga krt hea oli, et jäi.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Aga vähemalt on ehe näide, kuidas peab treenerile võimaluse andma ka ree teele tagasi pööramiseks. Pole meeles, kas siin eelmine aasta ka keegi Kloppi lahkumist soovis aga krt hea oli, et jäi.
                Oo jaa - ikka sai ka sellele mõeldud. Vahepeal oli tõesti keeruline näha, kuidas tema juhtimisel august välja tulla. Kloppil on omad plussid ja miinused nagu kõigil. Mulle pole tihtilugu meeldinud, kuidas ta kaitsemängu tahaplaanile jätab, aga eks see ole tänapäeva trend. Nüüd on ta muidugi juba niikaua tüüri juures olnud, et aina raskem näha seal kedagi teist. Järglasele võib see väga suureks probleemiks kujuneda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar



                  Mängu tipphetk!

                  image.png
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Nägin peamiselt vaid teist poolaega. Uskumatus koguses praaki ja valesööte, aga kuidagi hoiti mäng kontrolli all. Ründekolmiku (õieti neliku, Nunez polnud parem) panusega ei saa kuidagi rahule jääda.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mulle nagu mängupilt meeldis, aga samas kohtunikuga vedas ka. Ei oleks imestanud kui esimene värav poleks lugenud näiteks.

                      Kommentaar


                        Rünnakul on puudu mõtestatud liikumisest - staatiline. Vahetage kasvõi omavahel positsioone, et segadust luua ja auke tekitada.

                        Muidu tublid. VVD kritiseerime toimis
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                          Mängu tipphetk!

                          image.png
                          I got 99 problems, but... oh shiiiit.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Joel Matipi me 'pooli särgis ilmselt enam mängimas ei näe. Karm, väga karm. Ühtlasi tuleb jälle jaanuariaknas keskkaitsja teemaks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Mulle nagu mängupilt meeldis, aga samas kohtunikuga vedas ka. Ei oleks imestanud kui esimene värav poleks lugenud näiteks.
                              Pooli mõlemad väravad ja McAtee-olukord veidi enne lõppu oleks ilmselt vastupidise otsuse korral muutmata jäänud. Samas üldiselt tundus nii nagu kohtunik vilistas pigem õigem, muidu läheb asi farsiks kätte ära ja hakataksegi igal pool pikali hüppama. Ehk Pooli teine värav oli kõige kahtlasem, minu mälu järgi sellised asjad enamasti ikka pigem vigadeks vilistatud.

                              Kommentaar


                                Kurja, mänge on nii palju, et see läks radarist täitsa kaduma, aga nüüd vaatan et VVD on kena kolli kõksanud. Lisaks Fulhami alistamiseks pidime 4 lööma, aga nood playstation mürgeldasid 5-0 oma järgmise vastasega lausa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X