320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin ka et pole, ei Xtra-s ega ka mujal, kahju.
    LFC

    Kommentaar


      Keegi nägi mängu? Statistika näitab et 'Poolil realiseerimisega probleeme.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Keegi nägi mängu? Statistika näitab et 'Poolil realiseerimisega probleeme.
        Publik sai palli katsuda ohtralt. Vana asi. Ründame, aga väravaid ei löö. Paar sellist 100% väravat jäeti sisse lükkamata. Kuyti värav oli kah poolenisti väravavahi eksimus, et ta ei suutnud palli korralikult eemale tõrjuda. Väga masendav oli vaadata.

        Kommentaar


          vincenti rõõmuks võitsid reservid 1:0 ManU omasid, seejuures mängides terve teise poolaja kümnekesi. Plessis nägi punast. Et kalli kaasfoorumlase õnnetunnet veel lisada, peab mainima, et 'pooli eest mängis koguni mõningaid inglasi. Võiduvärava lõi siiski paraku kodanik Ngog.
          'pool: David Martin, Stephen Darby, Steven Irwin, Daniel Ayala, Chris Mavinga, Victor Palsson, David Ngog (Nikola Saric 77), David Amoo (Emmanuel Mendy 71), Nathan Eccleston, Damien Plessis, Alex Kacaniklic (Jay Spearing 39).
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Korraks juba tundus, et hammustasid targa inimesena varasema pika jutu mõtte ikka lahti, aga tundub, et siiski mitte päriselt.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Korraks juba tundus, et hammustasid targa inimesena varasema pika jutu mõtte ikka lahti, aga tundub, et siiski mitte päriselt.
              Mina olen üpris loll nagu teada.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                West Ham v Liverpool

                Nii täna jätkub EPL täies hoos West Hami vastu võõrsil.

                Meil on viimasest kolmest mängust kolm võitu, esimene oli Boltoni vastu, sellele järgnes Burnley ja Debercen.Tundub ,et oleme "Back on the right track", sellest kohutavast hooajaalgusest oleme üle saanud.Loodan, et suudame hoida seda tempot, UCL tehti ka suurepärane algus.

                Mina tooks Mascherano, Riera põhisse ja hakkaks Build-up mängu mängima West Hami vastu.

                West ham on ohtlik meie vastu, West Hamiga on tähtis mäng, et tuua kolm punkti tabelisse.Eelmine aasta võitsime 3-0 neid ja esimestel minutitel löödud värav, saime rahulikult edasi mängida, ilma surveta.Neil on noor meeskond,aga väga korralik meeskond.Nobleit peaksime kindlasti vaatama, korralik mängumees ja peaksime olema ettevaatlikud.

                Loodan, et tuleb kolm puntki kindlalt, aga me peame riskima, et olla tiitli konkurentsis.Ma arvan, et see läheb päris raskeks täna.

                Ma läheksin sellise koosseisuga:
                Reina

                Johnson Carra Skrtel Insua

                Lucas Masch

                Kuyt Gerrard Riera

                Torres

                Varus: Cavalieri,Kreeka poiss, Aurelio, Spearing, Babel, Riera, N'Gog

                2-0 võidame, mõlemad väravad lööb Torres.

                Kommentaar


                  kotti saate

                  Kommentaar


                    Nonii,seoses rahalise seisu paranemisega on siis antud vabad käed Rafale jaanuaris uute mängijate ostmiseks.Ülihea uudis,sest tõesti oleks vaja Torrese kõrvale üht head ründajat(näiteks Villa:P),sest üksi ei vea Torres küll tervet hooaega välja.Ja mis tänasesse mängu puutub,siis kardan küll jahh,et võib mingi krdi jama tekkida.Aga nohh,loodame parimat!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Nonii,seoses rahalise seisu paranemisega on siis antud vabad käed Rafale jaanuaris uute mängijate ostmiseks.Ülihea uudis,sest tõesti oleks vaja Torrese kõrvale üht head ründajat(näiteks Villa:P),sest üksi ei vea Torres küll tervet hooaega välja.Ja mis tänasesse mängu puutub,siis kardan küll jahh,et võib mingi krdi jama tekkida.Aga nohh,loodame parimat!
                      Villa ei tule Inglismaale. Isegi teise Hispaania klubisse vist ei lähe enam sest Valencia sai oma rahaasjad vähe paremasse korda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Nii täna jätkub EPL täies hoos West Hami vastu võõrsil.

                        Meil on viimasest kolmest mängust kolm võitu, esimene oli Boltoni vastu, sellele järgnes Burnley ja Debercen.Tundub ,et oleme "Back on the right track", sellest kohutavast hooajaalgusest oleme üle saanud.Loodan, et suudame hoida seda tempot, UCL tehti ka suurepärane algus.

                        Mina tooks Mascherano, Riera põhisse ja hakkaks Build-up mängu mängima West Hami vastu.

                        West ham on ohtlik meie vastu, West Hamiga on tähtis mäng, et tuua kolm punkti tabelisse.Eelmine aasta võitsime 3-0 neid ja esimestel minutitel löödud värav, saime rahulikult edasi mängida, ilma surveta.Neil on noor meeskond,aga väga korralik meeskond.Nobleit peaksime kindlasti vaatama, korralik mängumees ja peaksime olema ettevaatlikud.

                        Loodan, et tuleb kolm puntki kindlalt, aga me peame riskima, et olla tiitli konkurentsis.Ma arvan, et see läheb päris raskeks täna.

                        Ma läheksin sellise koosseisuga:
                        Reina

                        Johnson Carra Skrtel Insua

                        Lucas Masch

                        Kuyt Gerrard Riera

                        Torres

                        Varus: Cavalieri,Kreeka poiss, Aurelio, Spearing, Babel, Riera, N'Gog

                        2-0 võidame, mõlemad väravad lööb Torres.
                        4-0 võib ju neid Burnley-si ja Stoke City-si võita aga mis tähtsust sellel on kui natuke tugevamatelt saab juba kaotuse? (Tottenham, Aston Villa.) West Ham-ile ehk tehakse läbi häda veel ära aga ma tahaks näha kuidas mängitakse 3. oktoobril Chelsea vastu. Rünnakuid osatakse tekitada aga realiseerida, not so much.

                        Kommentaar


                          Kaasahaarav mäng.
                          Higlights:
                          Torrese sooloshow, kahe jalaga löödud penalti, hirmus Carlton Cole, Babel paremal äärel mängimas, SG kehvad pikad passid ja kornerid, tulevikustaar Hines, Benayouni peatamatu surf, lohakas poolaeg keskkaitsepaarilt, vigastuse vahetused haamritele.
                          MOM - Torres !

                          Kommentaar


                            Njaa, kaitse pole endiselt kõige parem, liiga kergelt lastakse väravaid. Torreselt kena partii ja Babel sai hästi hakkama tundub. 3 punkti tulid ja see on ainuke mis loeb.

                            Kommentaar


                              Torres on ikka kuradi hea mängija küll. Lõi värava ja võttis samal ajal kaks vastast maha

                              Kommentaar


                                Üldiselt ei jõua ära oodata, millal keskväljal Aquilani't näha saaks ja seda eelkõige Lucas'e asemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X