320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lahedaid fakte kahh-Gerrard tegi oma debüütmängu Pooli särgis 1998 blackburni vastu(tõsi küll,tuli vahetusest alles viimasel minutil),oma 300-da mängu mängis taas Blackburni vastu 2008.a. ja nüüd laupäeval 500-s mäng ja ohh üllatust-taas Blackburni vastu!

    Kommentaar


      Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Insua, Benayoun, Lucas, Mascherano, Riera, Gerrard, Kuyt. Subs: Cavalieri, Aquilani, Kyrgiakos, Ngog, El Zhar, Skrtel, Dossena.
      Selline siis koosseis täna,arvan,et peaks ära tulema küll,pakun 3-0 meile!

      Kommentaar


        hihihi

        1010101010

        Kommentaar




          pakun 1-0 viimase minuti väravast blackburnile.

          Kommentaar


            Nägin teistpoolaega, kui selle järgi vaadata, siis Mascherano oli parim mängija platsil.Me peaksime hakkama nüüd Aquilanit kasutama põhikoosseisus, sest kahe kaitsvapoolikuga me ei hakka võitma mänge.

            Kommentaar


              jama mäng oli

              Esimene poolaeg oli maailma igavaim. Teisel poolajal oli mõlemal head võimalused, Liverpoolil oli parim, kui N'gog latti lõi värava eest Johnsoni crossi. Aga palla põrkas enne N'gogi jalga. Kahju, et 0:0 jäi. Ma ei saanud Rafast aru, et miks ründajat esimesel poolajal sees polnud. Kuyt EI OLE ründaja. Kui on, siis nähtamatu. El Zhar ning N'gog andsid vahestustest tulles ründes palju juurde. Ikkagi meil pole ühtegi mitte-noort ründajat. Kogemustega venda oleks vaja, kui Torrest pole.
              Ja ei saa aru, millal Aquilanit näeb. Rafa oleks võind keskele ka veidi värskust tuua. Keskväljamehed vajusid lõpus ära.

              Kommentaar


                Peale kaotuselainet, viigilaine. Ehk tuleb ka võidulaine? Nah...

                Kommentaar


                  Gerrard oli ülivõimsalt parim mängija 'poolil ja ainus kes vähegi võita üritas. Ehk siis meeskonda meil pole, härra Houllier. Oi vabandust...
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Rafa: "They were physically very strong so we are really pleased with another clean sheet and with the way the team is playing. We had some good chances and could have scored but they had chances on the counter-attack."

                    Kommentaar


                      Scouserite boss ja pyhak olevat oma 500ndat m2ngu pooli s2rgis v2ga v22rikalt t2histanud yhe ilusa daiviga. Kahjuks video materjal puudub...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Scouserite boss ja pyhak olevat oma 500ndat m2ngu pooli s2rgis v2ga v22rikalt t2histanud yhe ilusa daiviga. Kahjuks video materjal puudub...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Starfish at his best. Samalajal mänjuuhomod vist väga ei adu, et CCCP sümboolika ja laulud ei ole kõikse parem maitse.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            CCCP sümboolika ja laulud
                            isa, ära joo.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Minu arust astus see side talle peale aga vahet pole. Selliste tulemustega mängime ainult Inglismaal vast järgmine hooaeg.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Minu arust astus see side talle peale aga vahet pole.
                                isa, ära joo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X