320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai esimest korda Liverpooli mäng täispikkuses ära nähtud, tegelt oldi ju üsna võrdsed esimesel poolajal, kuid teisel suutis Chelsea omad võimalused ilusti ära kasutada. Kahju, et lasti lisaajal veel üks endale ära lüüa, vähemalt on nüüd üks klubi kes hoiab Man U-t esikohast eemal. Benayounil oli suurepärane võimalus ja suutis selle ära kobistada, kahju. Mängu parim oli vast Reina, Torres torkas silmas vaid oma vigade tegemistega.

    Kommentaar


      Benayoun-i viimane pealelöök võttis tõesti tänase Pooli mängu ja kogu liiga suuna kokku, täiesti mööda!
      Muidugi mängu tegi täiesti üksi ära Drogba, kes kukkus iga väiskemagi puute peale, ja rikkus sellega kogu Pooli mängutuju ära. Ja mõlemad väravad tema söödust... Mida veel tahta?
      Liverpool: youll never wank alone!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Muidugi mängu tegi täiesti üksi ära Drogba, kes kukkus iga väiskemagi puute peale, ja rikkus sellega kogu Pooli mängutuju ära.
        Tahan lihtsalt ära märkida Lucase (oli vist tema?) ja Mascherano, kes ei vaja puudetki kukkumiseks.

        Kommentaar


          Me oleksime pidanud alustama Yossiga, kes on hoos hetkel.Torres oli kahvatu, midagi erilist ei suutnud teha.Kuni esimese väravani oli päris ok see mäng, peale seda täiesti null.

          Kommentaar


            you never walk alone
            see fernando torres on mul täitsa lemmik ma ei loobu temast iialgi lisamata lemmikuse top 5 kohta ta pommib aint nurka lahe vend

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Muidugi mängu tegi täiesti üksi ära Drogba, kes kukkus iga väiskemagi puute peale, ja rikkus sellega kogu Pooli mängutuju ära. Ja mõlemad väravad tema söödust... Mida veel tahta?
              Liverpool: youll never wank alone!
              Mida sa arvad sellest kui Torres Terry jala peale astus? Või sellest kui Masch haledalt üritas Essieni kohtuniku raamatusse saada või sellest kui Lucasel see juba õnnestus?
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                Mida sa arvad sellest kui Torres Terry jala peale astus? Või sellest kui Masch haledalt üritas Essieni kohtuniku raamatusse saada või sellest kui Lucasel see juba õnnestus?
                Küsi sisi parem mis ma Poolist arvan Ainuke sportlik huvi on vaadta kudias nad pähe saavad ja seda nii et üleplatsi mees on Aquliani. Ma tean, te ütlete et võimatu, aga tänases mängus oli täpselt see mees just puudu. Ja Torres võiks vähem juua.jne
                Aga üleüldiselt ma arvan siiani et esikolmik on:
                Chelsea
                ManC
                Spurs
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Küsi sisi parem mis ma Poolist arvan Ainuke sportlik huvi on vaadta kudias nad pähe saavad ja seda nii et üleplatsi mees on Aquliani. Ma tean, te ütlete et võimatu, aga tänases mängus oli täpselt see mees just puudu. Ja Torres võiks vähem juua.jne
                  Aga üleüldiselt ma arvan siiani et esikolmik on:
                  Chelsea
                  ManC
                  Spurs


                  Liverpooli ei taha esikolmikusse kirjutada ja Arsenali lihtsalt ei suuda kirjutada, aga noh midagi peab sinna kolmikusse ju panema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                    Mida sa arvad sellest kui Torres Terry jala peale astus? Või sellest kui Masch haledalt üritas Essieni kohtuniku raamatusse saada või sellest kui Lucasel see juba õnnestus?
                    kle, sa oled ju nüüd küll püsti loll.

                    aga jah, chelsea näitas seda, mida eile ka täispeaga sai inimestele selgitatud... parim mansa epl'is.
                    ja ivanovic on eriline kukk.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Küsi sisi parem mis ma Poolist arvan Ainuke sportlik huvi on vaadta kudias nad pähe saavad ja seda nii et üleplatsi mees on Aquliani. Ma tean, te ütlete et võimatu, aga tänases mängus oli täpselt see mees just puudu. Ja Torres võiks vähem juua.jne
                      Aga üleüldiselt ma arvan siiani et esikolmik on:
                      Chelsea
                      ManC
                      Spurs


                      SPURS? MEES, SA OLED GEENIUS, su loll jutt ei aja isegi muigama..

                      Kommentaar


                        Ma ei tea mis siin geeniusega pistmist küll on. Lihstalt on vaja tunda jalgpalli ja selel mägnu reegleid, mängjaid natukene ja ongi pilt koos. Peale 8 roundi on siis seis enamvähem sellien nagu ma seda ennem hooajaalgust ka ennustasin:
                        1 Chelsea 8 7 0 1 12 21
                        2 Manchester United 8 6 1 1 11 19
                        3 Tottenham Hotspur 8 5 1 2 7 16
                        4 Arsenal 7 5 0 2 14 15
                        5 Liverpool 8 5 0 3 10 15
                        6 Manchester City 6 5 0 1 7 15

                        Ausalt ei saaa aru kas mina olen debiilik või kelelgil teisel on midagi viga, aga miks Spursi küll nii väga alahinnatakse mina ei mõista :O
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ma ei tea mis siin geeniusega pistmist küll on. Lihstalt on vaja tunda jalgpalli ja selel mägnu reegleid, mängjaid natukene ja ongi pilt koos. Peale 8 roundi on siis seis enamvähem sellien nagu ma seda ennem hooajaalgust ka ennustasin:
                          1 Chelsea 8 7 0 1 12 21
                          2 Manchester United 8 6 1 1 11 19
                          3 Tottenham Hotspur 8 5 1 2 7 16
                          4 Arsenal 7 5 0 2 14 15
                          5 Liverpool 8 5 0 3 10 15
                          6 Manchester City 6 5 0 1 7 15

                          Ausalt ei saaa aru kas mina olen debiilik või kelelgil teisel on midagi viga, aga miks Spursi küll nii väga alahinnatakse mina ei mõista :O
                          Kuna nad on Spurs, nad ei tule esikolmikusse. See, et sa nii väga Arsenali vihkad ei tee neid maagiliselt halvemaks.

                          Kommentaar


                            Mis ma oskan öelda. Tahtsin kaasfoorumlase Alvareziga (tervitusi Hiinasse) eelmine hooaeg minna seda sama CHE-SCO mängu kohapeale vaatama, ent õnneks jäi see üritus ära, seda enam, et te suutsite meie legendaarse kaotusteta seeria ära lõpetada. Palju õnne, te olite tol korral pigem üle jah. Tänase kohta ütlen pigem, et esimene poolaeg oli igav, teine poolaeg igati nauditav, aga kaks klubi, kes viimastes kahes omavahel kohtumises kokku 12 väravat lõid, ei olnud täna platsil.
                            Võit tuli igati teenitult Bridge'ile.


                            P.S. Benny peaks rohkem platsil olema.
                            P.P.S Tehke PL-is Mankule säru.

                            Kommentaar


                              A shitty day

                              Mängul oli minujaoks paljuski 0-0 haisu algul, kuna mõlemad meeskonnad kaitsesid väga südikalt. Chealsea'le peab au andma nende oskust kiirete kontratega tulemuseni jõuda. On meid varemgi korduvalt konratega anaalfakkind ja nii läks ka seekord. Väike eelis neil ka selles - 2 ründajat ees, meie üksiku Torrese vastu.
                              Mnjah Gerrardi mängu peab taas laitma (kas tõesti hakkab oma sära kaotama), esistraikeril ei tulnud ka midagi välja ning iisraellase möödalöök pani korraliku punkti tänasele realiseerimisvõimele. Parim situatsioon vist Riera karistuslöök, milleni kahjuks Hilario ulatus. Tasub teinekordki usaldada. Gerrardi karistuslöögid on sel hooajal olnud crapid.


                              Tulge Anfield'ile sininahad - teeme tagasi !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Ma ei tea mis siin geeniusega pistmist küll on. Lihstalt on vaja tunda jalgpalli ja selel mägnu reegleid, mängjaid natukene ja ongi pilt koos. Peale 8 roundi on siis seis enamvähem sellien nagu ma seda ennem hooajaalgust ka ennustasin:
                                1 Chelsea 8 7 0 1 12 21
                                2 Manchester United 8 6 1 1 11 19
                                3 Tottenham Hotspur 8 5 1 2 7 16
                                4 Arsenal 7 5 0 2 14 15
                                5 Liverpool 8 5 0 3 10 15
                                6 Manchester City 6 5 0 1 7 15

                                Ausalt ei saaa aru kas mina olen debiilik või kelelgil teisel on midagi viga, aga miks Spursi küll nii väga alahinnatakse mina ei mõista :O

                                Kui spurs esinelikusse see aasta tuleb, siis ma söön oma mütsi ära ja teen avaliku vabanduse Sinu ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X