320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ta tegi seda jälle

    Kommentaar


      Mirroris hetkel käsil väike POLL:

      Q: Can Liverpool win the Premier League this season?

      Yes --------- 13%
      No ---------- 34%
      Ha...Ha ----- 54%



      ma hääletama ei hakkanud, aga naerda sain ikka Lisaks on artikkel päris nummi, head nancy boy-l endiselt märjad unenäod teemas on.

      Kommentaar


        Mingi 4-5 võimalust meile, et värav lüüa, on ilmselgelt vähe. 20 oleks vaja. Siis võidame. Kaitse kohta ei ütle midagi. Raske viisakaid sõnu leida.

        Kommentaar


          Lükkake keskkaitsesse Škrtel-Agger (kui terveks saab) ja usun, et keskkaitses enam probleeme eriti pole. Hetkel on Carra teie võistkonna ilmselge nõrgim lüli. Nii palju kui ma teie mänge olen näinud on igas mängus tema pealt üks värav tulnud. Kui ta ennast uuesti vormi ajaks oleks vist korras, aga no tõesti. Hetkel ei ole ta küllalt hea Pooli algkoosseisu jaoks. Ei tea mida see Martin Kelly endast hetkel kujutab, pole teda kaua aega mängimas näinud. Kunagi tundus üsna asjalik oma vanuse kohta, aga kas on ka arengut toimunud? Ehk mõni asjalikum oskab vastata.

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            Mirroris hetkel käsil väike POLL:

            Q: Can Liverpool win the Premier League this season?

            Yes --------- 13%
            No ---------- 34%
            Ha...Ha ----- 54%



            ma hääletama ei hakkanud, aga naerda sain ikka Lisaks on artikkel päris nummi, head nancy boy-l endiselt märjad unenäod teemas on.
            Ei usu sellesse hooaega väga, ehk kui tiim oleks jäänud võrreldes eelmise hooajaga samaks, oleks täiest võideldav tiitli eest aga praeguse meeskonnaga- ei usu eriti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Quizzed on whether his side should have created more chances, Benitez responded: "We played against Chelsea. Do you expect any team to play here and have 20 attempts? I don't think so.

              http://www.liverpoolfc.tv/news/drill...91004-1900.htm
              Hahahaha, see on küll hea lause, paneks raami kui saaks. Kullafond.
              Aga ma annan Rafale tasuta vihje: Pane Aquliani platsile ja sa saad oma tulemused k.a. 20 peaelööki
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Ma pole vist kaugeltki esimene ütlemaks, et sa oled üks õudus siin foorumis. Paha hakkab.

                Kommentaar


                  hüperaktiivne lihtsalt
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    G. Gillett:
                    "We have invested more money than our competitors, in keeping with the history of the club," he is quoted as telling a representative of the fans' group Spirit of Shankly last week. "In the last 18 months, we have invested £128m on top of what has come in.
                    "That means it should be getting better. Now if it's not getting better, it's not Gillett and Hicks; it's the manager; it's the scouting. You have to make sure you balance out your analysis. There was plenty of money, so if you have any complaints, take a look at the ins and outs."
                    Gillett said the £30m from Xabi Alonso's sale to Real Madrid "went straight back" into Bénitez's kitty and added to funds of "£22-23m as part of our budgets".
                    The American also claimed that Liverpool are "in an extraordinarily good financial position. Far better than Manchester United, Chelsea or Arsenal."
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      macca, ootaks ikka kommentaari ka. Lihtsalt copy/paste võid jätta buduka pärusmaaks.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        macca, ootaks ikka kommentaari ka. Lihtsalt copy/paste võid jätta buduka pärusmaaks.
                        Vaat ei taha kommenteerida. Kui oleksin tahtnud, oleksin ka kommenteerinud. Juhtisin tähelepanu G. Gilletti mõtteavaldusele. Kui vandersell soovib kommenteerida (näiteks: Arse rahaasjad on palju paremas korras, Gillett valetab), siis palun.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Ma pole vist kaugeltki esimene ütlemaks, et sa oled üks õudus siin foorumis. Paha hakkab.
                          Parem olgu siin kui tänavatel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Vaat ei taha kommenteerida. Kui oleksin tahtnud, oleksin ka kommenteerinud. Juhtisin tähelepanu G. Gilletti mõtteavaldusele. Kui vandersell soovib kommenteerida (näiteks: Arse rahaasjad on palju paremas korras, Gillett valetab), siis palun.
                            Võta rahulikult, eks. Pole vaja savisaarlikku demagoogiat.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Pole vaja savisaarlikku demagoogiat.
                              Tohoh tonti kus nüüd ütles.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Hahahaha, see on küll hea lause, paneks raami kui saaks. Kullafond.
                                Aga ma annan Rafale tasuta vihje: Pane Aquliani platsile ja sa saad oma tulemused k.a. 20 peaelööki
                                Vot praegu olen täitsa sinuga nõus.Ajad ikka vahepeal mõistliku juttu kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X