320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi teab, kus on Eestis mõni Liverpooli pubi, kus saaks koos jalkat vaadata ja õlut juua ?
    sigpic

    Kommentaar


      Ainult üks selline pubi, mulle teadaolevalt: http://www.liverpool.ee/
      Supplies!

      Kommentaar


        Manchester City are weighing up a bank-busting £100 million bid for Liverpool striker Fernando Torres, according to a report in a British tabloid. It claims that City chiefs are prepared to exploit the current financial difficulties at Anfield in order to tempt the Spaniard to Eastlands.
        sigpic

        Kommentaar


          Ja City lõpetab esinelikus? Enne teeb seda Liverpool.

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Ainult üks selline pubi, mulle teadaolevalt: http://www.liverpool.ee/
            Poolenisti õigus. Liverpooli pubi ka Tallinna kesklinnas. Kas seal ka telekas on ei tea. Nimi igatahes on.

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Ja City lõpetab esinelikus? Enne teeb seda Liverpool.
              Kui just litsiga pole tegu, siis proovi korraga lõpetada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Poolenisti õigus. Liverpooli pubi ka Tallinna kesklinnas. Kas seal ka telekas on ei tea. Nimi igatahes on.

                http://www.clubliverpool.ee/
                OT: Mida pragustel tumedatel aegadel ühes Liverpooli fänni baaris tehakse? Kuidas on õhkkond? Millest räägitakse? Mida baaris pakutakse? Kas on ka playstation 3, kus saaks jahtida tiitleid?
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  OT: Mida pragustel tumedatel aegadel ühes Liverpooli fänni baaris tehakse? Kuidas on õhkkond? Millest räägitakse? Mida baaris pakutakse? Kas on ka playstation 3, kus saaks jahtida tiitleid?
                  Veel OT: Sinu isiklikus Roma baaris on raskete majandustingimuste, kuid kordaläinud nädalavahetuse tõttu joogid vist poole hinnaga?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Veel OT: Sinu isiklikus Roma baaris on raskete majandustingimuste, kuid kordaläinud nädalavahetuse tõttu joogid vist poole hinnaga?
                    Mis isiklikus baaris? Mina, count ja Uuu olime koos Tofoaga viimase vanaema juures mängu vaatamas Pärnu lähistel. Vanaema küpsetas sotsnikke, kuid joogid pidime ise kaasa võtma.

                    Kommentaar


                      Liverpool: Reina, Carragher, Insua, Skrtel, Kyrgiakos, Mascherano, Lucas, Gerrard, Riera, Maxi, Kuyt. Subs: Cavalieri, Aquilani, Babel, Ngog, Degen, Darby, Pacheco.

                      Selline siis täna koosseis..päris huvitav teine.No ja täna peab ka kindlalt 3 sanga ära tooma,muidu asi veel kusisem,kui siiani olud,aga loodame,et võitude seeria jätkub!

                      Kommentaar


                        Liverpool: Reina, Carragher, Insua, Skrtel, Kyrgiakos, Mascherano, Lucas, Gerrard, Riera, Maxi, Kuyt. Subs: Cavalieri, Aquilani, Babel, Ngog, Degen, Darby, Pacheco.
                        Täna on mõlemad wingerid siis reas. Tore, lõpuks saab korralike äärtega pelada.

                        edit: olen ma ikka aeglane tüüp...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Keegi teab, kus on Eestis mõni Liverpooli pubi, kus saaks koos jalkat vaadata ja õlut juua ?
                          Tean, et The Lost Continent pakub Liverpool-i fännidele söökide ja jookide pealt -20%. Jälgi mängu ja joo-söö kõht täis. Käisin ise kohal ja jutt vastab tõele. Nii, et kohtume Lostis.

                          Kommentaar


                            mainin veel juurde..et koht on ka veel väga mugav.

                            Kommentaar


                              Olen peale Tottenhami mängu saanud hea enesekindluse tagasi.Arvan millegi pärast, et tiim mängib täna väga hästi ja Gerrard lööb kolm kolli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas arno1968 Vaata postitust
                                Tean, et The Lost Continent pakub Liverpool-i fännidele söökide ja jookide pealt -20%. Jälgi mängu ja joo-söö kõht täis. Käisin ise kohal ja jutt vastab tõele. Nii, et kohtume Lostis.
                                Tänud, just sellist kohta ma otsisingi
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X