320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    Kui ta hästi hakkama saaks siis poleks nii suurt probleemi kui Torres juhuslikult jälle vigastatud on, kas pole?
    Noo, kui Villa tuleks, siis oleks teda küll vaja, aga kui mingi Ruudi või muu vanur, siis Ngog saab sama hästi hakkama või isegi paremini.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Noo, kui Villa tuleks, siis oleks teda küll vaja, aga kui mingi Ruudi või muu vanur, siis Ngog saab sama hästi hakkama või isegi paremini.
      Ruud juba läks ära. Aga ikkagi on Ruud isegi 100-aastasena Ngogist parem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Pole vaja teda, minu arust Ngog saab hästi hakkama.
        No aga Robbie on ju alles 34. Kui Ngog on 100-aastane, siis on jumalal ju veel selgelt arenguruumi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ruud juba läks ära. Aga ikkagi on Ruud isegi 100-aastasena Ngogist parem.
          Eks igal ühel oma arvamus, ma ennem ei olnud eriti heal arvamusel Ngogist, aga mida mäng edasi seda paremini ta hakkab tunnetama seda mängu aina paremini.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Eks igal ühel oma arvamus, ma ennem ei olnud eriti heal arvamusel Ngogist, aga mida mäng edasi seda paremini ta hakkab tunnetama seda mängu aina paremini.
            Ma mõtlesin hetkel sellele, et Poolil on ju vaja kiiret lahendust hetkel. Ruud selleks oleks, sest tegu on naturaalse väravamasinaga. Ngog võib ju ees aktiivselt sebida, kuid mängude ärategijat temast niipea lihtsalt ei tule. Kui saate sellist riski lubada ning järgmine aasta Euroopast eemale jääda, siis olge lahked.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Ma mõtlesin hetkel sellele, et Poolil on ju vaja kiiret lahendust hetkel. Ruud selleks oleks, sest tegu on naturaalse väravamasinaga. Ngog võib ju ees aktiivselt sebida, kuid mängude ärategijat temast niipea lihtsalt ei tule. Kui saate sellist riski lubada ning järgmine aasta Euroopast eemale jääda, siis olge lahked.
              Seda küll, nõus sinuga.

              Kommentaar


                Võiks samamoodi mängida nagu Spursi vastu, aga kahjuks seda vist ei juhtu.

                Kommentaar


                  The Reds XI in full: Reina, Insua, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Mascherano, Aquilani, Gerrard, Riera, Kuyt, Ngog. Subs: Cavalieri, Agger, Rodriguez, Babel, Lucas, Darby, Pacheco.

                  Huvitav,kas täna tõesti minnakse lõpuks 4-4-2 mängima?Ise küll loodan,et see nii oleks,see ühe ründajaga vägistamine seal tüütab juba ära.Aga arvan,et täna võit ära tuleb ja tsiteerides alati optimistlikku Josed,siis 3-0 !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tarry Vaata postitust
                    The Reds XI in full: Reina, Insua, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Mascherano, Aquilani, Gerrard, Riera, Kuyt, Ngog. Subs: Cavalieri, Agger, Rodriguez, Babel, Lucas, Darby, Pacheco.

                    Huvitav,kas täna tõesti minnakse lõpuks 4-4-2 mängima?Ise küll loodan,et see nii oleks,see ühe ründajaga vägistamine seal tüütab juba ära.Aga arvan,et täna võit ära tuleb ja tsiteerides alati optimistlikku Josed,siis 3-0 !
                    Siiski ma ei usu, et Gerrard paremasse poolikusse pannakse ja me mängime oma vanaplaaniga ikka edasi, 3-0 on natuke palju pakutud, ise arvan,et mingi 2-0.

                    Kommentaar


                      Nii kurb kui seda ka öelda pole....Ngog pole mingi talent - ei nüüd ega tulevikus !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Nii kurb kui seda ka öelda pole....Ngog pole mingi talent - ei nüüd ega tulevikus !
                        Ega uut Torrest siit muidugi ei tule, aga tuleks arvestada et mees on alles 20.

                        Kommentaar


                          Buduka lemmikut võiks nahutada küll, kuid vaevalt see juhtub. Täna võiks Rafa kõik vahetused ära kasutada, Lucas võib pingile jääda aga Maxi't Babel'it ning noorukest Pachecot tahaks küll näha.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Buduka lemmikut võiks nahutada küll, kuid vaevalt see juhtub. Täna võiks Rafa kõik vahetused ära kasutada, Lucas võib pingile jääda aga Maxi't Babel'it ning noorukest Pachecot tahaks küll näha.
                            Täpselt minu mõte,aga kardan et Rafa seda võitu nii väga vajab,et hakkavad siin teisel poolajal huiama ja uimama ja seisu hoidma nagu alati.Aga võrreldes eelmise mänguga siiski asi parem juba,kreeklane kah taas väga normilt mängib,eks näis,mis lõpuks saab.Kui 92-sel mintal endale ära ei lasta sisse imeda,siis 3 punkti ehk kirjas!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Ega uut Torrest siit muidugi ei tule, aga tuleks arvestada et mees on alles 20.
                              Uus Ian Rush

                              Kommentaar


                                Poolajaks 1-0 (Kuyt), see Lee tüüp on päris ohtlik, peaks kindlasti silma peal hoidma tal.Ma ei saa aru,mis positsioonil Gerrard mängib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X