320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpooli koosseis siis mänguks on selline
    -----------Reina--------------
    -Carragher-Skrtel-Agger-Insua-
    ----Mascherano--Lucas-------
    -Kuyt------Gerrard-----Maxi---
    ----------Ngog---------------

    Subs: Cavalieri, Riera, Aurelio, Babel, Spearing, Degen, Kelly.

    Ennustan, et teisel poolajal tulevad sisse Babel ning Riera, Babel N'gogi asemele ette ning Riera Maxi asemele vasakule.
    edit: damn, oma ilusa graafilise kooseisuga läks nii kaua aega, et Tarry jõudis ette...

    Kommentaar


      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
      Liverpooli koosseis siis mänguks on selline
      -----------Reina--------------
      -Carragher-Skrtel-Agger-Insua-
      ----Mascherano--Lucas-------
      -Kuyt------Gerrard-----Maxi---
      ----------Ngog---------------

      Subs: Cavalieri, Riera, Aurelio, Babel, Spearing, Degen, Kelly.

      Ennustan, et teisel poolajal tulevad sisse Babel ning Riera, Babel N'gogi asemele ette ning Riera Maxi asemele vasakule.
      edit: damn, oma ilusa graafilise kooseisuga läks nii kaua aega, et Tarry jõudis ette...
      Pigem võtab Babel koha sisse ikka Kuyti asemel ning hollandlane liigub ette. Väga põnev mäng tulemas, gunnersitel on kohustus end rehabiliteerida oma kodus lausa.

      Kommentaar


        Ei saa Ngoogi mõttekusest ees aru. Ta vist ei puudutanudki palli esimesel poolajal.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          essa poolaeg läbi 0-0 liverpoolilt suht norm maxi kollani üks... Arshavin puhas s..t ju!!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ei saa Ngoogi mõttekusest ees aru. Ta vist ei puudutanudki palli esimesel poolajal.
            Puudutas, isegi lõi ühe korra raami, mida Bendtner teinud on? Mul tekib küsimus, kas me vaatame sama mängu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Puudutas, isegi lõi ühe korra raami, mida Bendtner teinud on? Mul tekib küsimus, kas me vaatame sama mängu?
              No taanlane ikka vahest puudutab seda. Alguses võibolla sai Ngoog palli ka, kuid ma vaatan alates 20- minutist.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Esimene poolaeg on 0-0.Ngogile on vaja toetust hädasti vaja.Gerrard peab paremini hakkama mängima, isegi puudutas vähem palli, kui Ngog.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Puudutas, isegi lõi ühe korra raami, mida Bendtner teinud on? Mul tekib küsimus, kas me vaatame sama mängu?
                  Bendtner tegi üldse poolaja ohtlikuma pealelöögi,kui venelane kukkudes söödu andis.Napilt ristist üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    vaja toetust hädasti vaja
                    Pigem välja vahetama.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Esimene poolaeg oli enam-jaolt siis selline: Arsenal lükkas söötu, Liverpool lõikas vahelt ja läks üle, kuid keegi andis valesöödu.
                      Teine poolaeg tuleb kindlasti lahtisem.
                      Gerrardi oli jah hädiselt vähe näha...
                      Eks teda markeeritakse ka täisjõududega.

                      Kommentaar


                        1-0 jama lugu arshavinita arsenalil parem mäng ju???

                        Kommentaar


                          Minu arvates andis just Arshavin mingi 3-4 väga ohtlikku läbisöötu, mida tema tiimikaaslased lihtsalt ära ei kasutanud. Aga paistab, et ühel teatud mehel on siin mingi isiklik viha Arshavini vastu, seega, mida mina ka tean, onju.

                          Kommentaar


                            Muidu Almunia kergeid tõrjeid teha ei oska, aga siis kui Babel sellise pommi peale lööb, suudab ära küll tõrjuda, kahju igatahes.

                            Kommentaar


                              Väga perses. Miks Rafa Ngoogi nii kaua sees hoidis? Ja Fabregase käsi oli kindel penalt.

                              E. Babel võiks vahest algkoosseisus ka alustada.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Cesc, paha poiss, võttis selgelt palli ära lihtsalt ju käega.
                                Punane kaart ning uus karistuslöök. Ei tea, kas Webb ei tahtund seda näha, või ei näinud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X