320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäng täitsa OK. Vähemalt minnakse 1-0 eduseisus võõrsile.

    Kommentaar


      No Unirea plaan oligi algusest peale umbkaitses istuda, proovi sa nüüd nende vastu ilusa mänguga võita. Nõustun, et korralikult saadi hakkama. Vastastel endal mingit võimalust seal küll ei olnud.
      Minu arvates võiks Benitez juba Babelit alustama ka panna ning Dani Pachecole rohkem võimalusi anda.
      Jääb siis City pela ootama.

      Kommentaar


        Manchesteris sajab lund, ega mäng ära ei jää?

        Kommentaar


          Loodan, et mitte. Võiks Shittile koti rõvedalt pähe tõmmata. Jose, mis seisuks jääb?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Ma olen nõus selle skooriga, mis Jose mingi aeg siin pakub kindlasti.
            Aga kuuldavasti http://liverpoolfc.tv andmetel on Torres valmis mängu sekkuma täna. Alustama ta kindlasti ei hakka, aga siiski super uudis. (Y)
            Ja seal võidetakse, et mäng toimub täna kindlasti. Muretsemiseks pole põhjust. : )

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Loodan, et mitte. Võiks Shittile koti rõvedalt pähe tõmmata. Jose, mis seisuks jääb?
              Eriti ei julge ennustada, aga kuna Trios panin 1-0 Liverpoolile, siis jääksin 1-0 juurde.

              Kommentaar


                Esimest korda vist see hooaeg olen Liverpooli poolt - ootaks siis vähemalt 2 väravalist võitu. Ei saa ju ometi Cityt 4. parema sekka lubada.

                Kommentaar


                  Heh, mingi imelik tunne ütles mulle Jose pakutud skoori vaadates, et täna tuleb suurem võit. Sest alati kui Jose paneb entusiastlikult 4:0 vms siis peab suuresti pettuma ning leppima kaotuse või viigiga.
                  Ainult 1h ja 49 min kick-offini.

                  Kommentaar


                    Mäng toimub, Torres tagasi treeningutel ja Benayouni osas otsustakse viimasel hetkel. Päris hea, see vigastuste tekitatud mõõn hakkab nüüd loodetavasti läbi saama, City tuleb nüüd kotti panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Heh, mingi imelik tunne ütles mulle Jose pakutud skoori vaadates, et täna tuleb suurem võit. Sest alati kui Jose paneb entusiastlikult 4:0 vms siis peab suuresti pettuma ning leppima kaotuse või viigiga.
                      Ainult 1h ja 49 min kick-offini.
                      Ega meil täna kerge mäng ei tule, sellest ka 1-0.

                      Kommentaar


                        Liverpool: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Insua, Kuyt, Lucas, Mascherano, Maxi, Gerrard, Babel. Subs: Cavalieri, Torres, Benayoun, Aquilani, Riera, Aurelio, Kelly.
                        Krt,vaadates tegelikult siis tänast koosseisu,arvan,et siit peaks nüüd küll võit ära tulema!Loodame,et Torres ikka tõesti päris terve on,mitte ei panda jälle poolvigasena mängu ja üldse loodan,et teda polegi täna vaja!Ja Babel kohe sees,lõpuks Rafal mõistus pähe tulnud:Et siis pöidlad pihku!!!

                        Kommentaar


                          Oi, päris positiivne, et Babel algkooseisus. Viimased mängud on väga hea mulje jätnud, loodetavasti ei pea pettuma temas täna.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tarry Vaata postitust
                            Liverpool: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Insua, Kuyt, Lucas, Mascherano, Maxi, Gerrard, Babel. Subs: Cavalieri, Torres, Benayoun, Aquilani, Riera, Aurelio, Kelly.
                            Krt,vaadates tegelikult siis tänast koosseisu,arvan,et siit peaks nüüd küll võit ära tulema!Loodame,et Torres ikka tõesti päris terve on,mitte ei panda jälle poolvigasena mängu ja üldse loodan,et teda polegi täna vaja!Ja Babel kohe sees,lõpuks Rafal mõistus pähe tulnud:Et siis pöidlad pihku!!!
                            Ossa perse, kus Ngog on? Ja mina veel panustasin, et skoorib täna....

                            Kommentaar


                              Ta vist sai mingi paugu kuskile Unirea vastu, millegipärast mulle meelde jäänud nii.

                              Kommentaar


                                Jääb täna ka vaatamata, kuna ma olen siukseks kohas, kus on wifi väga nõrk ja mitte ühegi programmiga ei võta ühendust, pokkeriga sama jama....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X