320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    LFC kodukalt võib ridade vahelt lugeda, milline segadus klubis valitseb. Akadeemia treener sai Facebookist teada, et Jack Robinson sõitis esitiimiga Hulli ning pääses seal isegi platsile. Ise veel oli imestunud U18 laupäevase mängu aegu, et ei tea kus see Jack on.
    Väga huvitav
    Loodan siiski parimat!
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Kuskil meedias pidavat olema siis arutlus, et Real Madrid on pannud 26milli Gerrardi jaoks kõrvale + mingi mängija. Kõige tõenäolisemaks peetakse mängijat VDV.

      Kõik on meedia spekulatsioonid kuid loodan, et SG teeb õige valiku ning jääb 'pooli
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma ei usu, et Gerrard nii loll oleks, et Reali läheks.
        kohe 30seks saav ilmselgelt enda parimad päevad minetanud (kui teist noorust peale ei tule) potensiaalitu külameeskonna kapten, kellel on nüüdseks juba kõrini debiilsest treenerist ja veel debiilsematsest omanikest, mäekõrgusest laenukoormast (jah, ma tean, ManUl on ka) ja sellest tulenevast hälbest satsi komplekteerimisel, ei oleks üldse loll kui ta ränga palga eest hispaania päikese alla pikutama läheks.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          kohe 30seks saav ilmselgelt enda parimad päevad minetanud (kui teist noorust peale ei tule) potensiaalitu külameeskonna kapten, kellel on nüüdseks juba kõrini debiilsest treenerist ja veel debiilsematsest omanikest, mäekõrgusest laenukoormast (jah, ma tean, ManUl on ka) ja sellest tulenevast hälbest satsi komplekteerimisel, ei oleks üldse loll kui ta ränga palga eest hispaania päikese alla pikutama läheks.
          Jep, miks mitte. McManaman läks ja pikutamise asemel võitis seal nii mõnegi kauni karika.
          Mina olen Gerrardi lahkumisega nõus. Ainult teises inglise klubis teda näha ei tahaks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            No ma ei oskaks midagi sellise tehingu peale öelda
            Näiteks Gerrardi eest 26milli + Rafael Van Der Vaart?
            Kunagi oli see RVDV ikka väga kõva mängumees Saksamaal
            Enam ma ei ole tema mänge jälginud ning ei oska tema kohta midagi hetkel öelda
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ainult teises inglise klubis teda näha ei tahaks.
              100% päri.

              Enam ma ei ole tema mänge jälginud ning ei oska tema kohta midagi hetkel öelda
              VDV+26milkut oleks üks hell-of-a-deal, sest mees on kuuldavasti nii mõnigi kord kaka pingile istutanud. kuuldavasti. uurige reali fännidelt rohkem.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                VDV+26milkut oleks üks hell-of-a-deal, sest mees on kuuldavasti nii mõnigi kord kaka pingile istutanud. kuuldavasti. uurige reali fännidelt rohkem.
                Nii ja naa. Üldine tendents sel hooajal oli selline, et kui Kaka oli terve, siis VDV vigane ja vastupidi.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  kohe 30seks saav ilmselgelt enda parimad päevad minetanud (kui teist noorust peale ei tule) potensiaalitu külameeskonna kapten, kellel on nüüdseks juba kõrini debiilsest treenerist ja veel debiilsematsest omanikest, mäekõrgusest laenukoormast (jah, ma tean, ManUl on ka) ja sellest tulenevast hälbest satsi komplekteerimisel, ei oleks üldse loll kui ta ränga palga eest hispaania päikese alla pikutama läheks.
                  Nah 'pool ei ole potensiaalitu külameeskond. Potensiaali oli ja on, kuid selle realiseerimine on madal.
                  Ootan huviga suve ja loodan näha normaalseid liikumisi meeskonnas. Kümne küünega ei tahaks vist kellestki peale Torrese ja Gleni kinni hoida. See kas SG jääb või lahkub on tema enda otsustada. Viha ei pea ja minu jaoks on ta end ajalukku kirjutanud nii ehk naa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Nah 'pool ei ole potensiaalitu külameeskond. Potensiaali oli ja on, kuid selle realiseerimine on madal.
                    Ootan huviga suve ja loodan näha normaalseid liikumisi meeskonnas. Kümne küünega ei tahaks vist kellestki peale Torrese ja Gleni kinni hoida. See kas SG jääb või lahkub on tema enda otsustada. Viha ei pea ja minu jaoks on ta end ajalukku kirjutanud nii ehk naa.
                    Jargmine aasta lopetab Everton teist eespool.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Jargmine aasta lopetab Everton teist eespool.
                      Tunnen purkside lõhna... mcnamara? keegi?
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Jargmine aasta lopetab Everton teist eespool.
                        Ainult siis, kui kallid linnarivaalid top2 jõuavad. Järgmine aasta oleme jälle CL'is. Shitti peab jälle aastakese ootama, kahjuks.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ainult siis, kui kallid linnarivaalid top2 jõuavad. Järgmine aasta oleme jälle CL'is. Shitti peab jälle aastakese ootama, kahjuks.
                          Tahad Hessi megaeine vahele panna, et City lopetab Liverpoolist korgemal jargmine hooaeg?

                          Kommentaar


                            Härra jyriöö tahtis teistsugust diili ju. Hesburgeris ise ei käi, kuid tasuta lõunast ei ole viisakas keelduda.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Tahad Hessi megaeine vahele panna, et City lopetab Liverpoolist korgemal jargmine hooaeg?

                              (see on naerukajakas)
                              Algselt postitas fitti
                              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Härra jyriöö tahtis teistsugust diili ju. Hesburgeris ise ei käi, kuid tasuta lõunast ei ole viisakas keelduda.
                                No davai mille peale siis? Pool v City mitte Everton...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X