320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Liverpool saaks Mascherano müügist vaid 20%. Pole just erilist mõtet teda müüa.
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sry, aga Mascherano müük on täielik BS. See mees ei lahku kuskile.
    up up
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Lahkunud Yossi pihtimus :

      Kommentaar


        : '(

        Kommentaar


          Mingi lamp uudis või ... ?

          FC Liverpooli jalgpalliklubi uus peatreener Roy Hodgson on ilmutanud huvi Ghana ründeässa Asamoah Gyani vastu.
          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            £20M Gyani eest?

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              £20M Gyani eest?
              Soodsalt saadud. Te ta eest £40M ei taha panna?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Torres ja Reina on maailmameistrid! Pilti ka:


                Ning nüüd juhin tähelepanu sallile:

                Kommentaar


                  Ma olen kogu aeg arvanud, et nii Torres, kui ka Gerrard ei lahku, nad on liiga lojaalsed selleks.(Loodetavasti ei pea ma sõnu sööma).Kui Roy suudab Mascherano ka alles hoida, siis ma oleks väga rahul.Ma ootaks väga Joe Cole ja Ozili Liverpooli.Ründesse ei oskaks kedagi tahta, keda saaks normaalse hinna eest, Crouch tagasi äkki?Vasakkaitse kohta ka peaks parema mehe leidma, kui seda on Insua.Minu arust Insua ei mängi seda taset välja, mida meil vaja on.Lahkujadeks võiks olla Agger,El zaar,Lucas ja Ngog.Nende pealt võiks saada päris kopsaka summa kokku, aga kui ei lahku, siis toetan neid alati nagu ma neid siiamaani olen toetanud.

                  Kommentaar


                    Miks sa Aggerit ei taha? Minu arust parem kui Skrtel.
                    Özil on tahab ka jääda Werderi mängijaks. Joe Cole'ist olevat aga kõige rohkem huvitatud Tottenham.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                      Miks sa Aggerit ei taha? Minu arust parem kui Skrtel.
                      Özil on tahab ka jääda Werderi mängijaks. Joe Cole'ist olevat aga kõige rohkem huvitatud Tottenham.
                      Mulle on alati rohkem meeldinud Carra-Sktrel paar, kui miski muu.Özil ja Cole puhul oli see minu tahtmine, ega jah vaevalt neid saab...

                      Kommentaar


                        Aggeri minema saatmine oleks tõepoolest lollus. El Zhari sugustest tuleks lahti saada kiiremas korras, N'gog läheb tõenäoliselt West Bromi laenule terveks hooajaks. Lucast ei taha ju 'pool maha müüa nagu ma aru olen saanud. Mascherano jäämisesse ma ei usu, ei taha ta ju jääda ja raha saaks tema eest päris korralikult.

                        Uus mees Jovanovic sai siis särginumbriks 10, loodetavasti toob ta sellele ka au erinevat Voroninist.

                        Kommentaar


                          Carragher on minevik. Kas agger on tulevik, fak nous, aga kui peaks valima kas agger või carragher, siis see on nagu jessica alba ja barbara bush.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Carragher on minevik. Kas agger on tulevik, fak nous, aga kui peaks valima kas agger või carragher, siis see on nagu jessica alba ja barbara bush.
                            Vägagi nõus. Carrast enam kauaks asja ei ole, keskel veel eriti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ja mina veel mõtlesin, et peaks Vello99 igno listi panema. Carragher ise tahab treeneriks (tulevikus) hakata, ma loodan, et omanikud sellel juhtuda ei lase. Selgitan ka siis: minu arust on tema arusaam jalgpallist üsna ühekülgne, ebadünaamiline ja lisaks ta ainult karjub ja närvitseb.

                              Johnson - Kyrgiakos - Skrtel - Agger

                              Insua mingu inkubaatorisse tagasi.
                              ega tegelikult ju seda kreeklast nüüd garrast kauemaks väga pole.insua aga peab lihtsalt mingisugune viis kilo alla võtma siis on ta isegi täitsa ok ma usun.

                              johnson-skrtel-agger-insua

                              ja kuues koht peaks ikka tulema na.
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Meedikamees on rääkinud, et Aquilani jalg olla nüüd täiesti terve ja mees näeb treeningul värske välja. Justkui uus ost, kas pole.
                                Kui ma väga ei eksi, siis homme sõidab mingi seltskond punaseid treeninglaagrisse Shveitsi ja alates 17. juulist mängitakse kolm treeningmängu järjekorras Al Hilali, Grasshoppersi ja Kaiserslauterni vastu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X