320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise loodan mõnd inglast näha pukis, äkki tooks selle ihaldatud karika meie õuele tagasi. Ning Rafa osas arvan, et talle ei sobinud uus särgisponsor vist. Eks saab näha, keda ta järgmisena juhendab ja kui edukalt.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ise loodan mõnd inglast näha pukis, äkki tooks selle ihaldatud karika meie õuele tagasi. Ning Rafa osas arvan, et talle ei sobinud uus särgisponsor vist. Eks saab näha, keda ta järgmisena juhendab ja kui edukalt.
      Millist inglast? Hodgson voi siis Phil Brown?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Millist inglast? Hodgson voi siis Phil Brown?
        Robbie Fowler
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          ....mida ma juba aasta alguses rääkisin.
          pikajuhtmepundar.ee
          peaasi, et te härra teen-sitast-kringli Huus Giddinkut ei kahma. klinsmann tundub loogiline olevat, samas võiksite ikka mingi inglase muretseda.

          kui meeskonna ümberehitamiseks läheb, siis võiks küll transa, stevie, benajuudi, käuti ja baabli minema saata. see raha+ see 10 kuni 15milkut transfer budgetit teeb kokku mingi 80-100milli, mis on täiesti aus kapital uue meeskonna rajamiseks. mõned aastad euroopa liigat ja küll juba 2012-013/013-014 hooajaks jalad all on. kui maailm muidugi enne pole otsa lõppenud.

          edu!
          Ei. Meie moto on NEXT YEAR.

          Kommentaar


            No oli ka aeg Benitez vallandada, tänud nende karikate eest ja hüvasti.

            Loodetavasti leitakse ikka korralik asendus, muutusi on vaja. Kas King Kenny ei tahaks jälle asju üle võtta?

            Kommentaar


              Southgate, El Tel ja Ince on ka iseenesest täitsa vabad, kui just inglane peab olema...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Loodame, et see nüüd mingi veel rumalam otsus polnud kui see, et Rafa jätkab. Kui mingit adekvaatset asendajat ei saa siis oleks ju nagu mõttetu aga usun, et kui asi halvaks kisub asendaja leidmisega siis King Kenny võtab tüüri üle. Kuigi ma arvan, et ta niisama ei tule posti, siiski ise sooviks just teda kõigerohkem näha treeneri toolil. Uus mees võiks olla ikka Ühendkuningriikidest: Kenny, Hodgson või O'Neill.

                Kommentaar


                  Kuni klubil on uus omanik, pole vähimatki vahet. Võib ka pisike Sammy Lee seal pingi otsas istuda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    numbritega mängimine on tore asi http://www.goal.com/en/news/1717/edi...nsfer-spending

                    minu jaoks on Rafa lahkumine positiivne uudis Narva moodi.

                    Karvade pealt arvan, et mees plaanis mõne reliikvia rahaks teha ning pressis juhtkonnalt plekki sellega välja... või siis vastupidi, et ei olnud nõus rahaks tegema. Igatahes olen 99,9% kindel, et see lahkuminek on money related (äge väljend).
                    See, et kuuest hooajast üks ebaõnnestub (God only knows why), ei ole väga veenev argument Liverpoolis.

                    Kui tulevikku vaadata, siis... üks sobilik vend on Martin ning teine Roy.
                    Ülejäänud kaader tähendaks tagasiminekut ning mingi hollandlane tähendaks 15 minuti projekti - ei aitäh.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kui tulevikku vaadata, siis... üks sobilik vend on Martin ning teine Roy.
                      Sänks, kuid ma loobusin.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui tulevikku vaadata, siis... üks sobilik vend on Martin ning teine Roy.
                        Teie uus chairman tundub küll klubilisi eelistusi vaadates olevat hea jalgpallivaistuga, kuid kas ta kohe peatreeneri kohale sobib, seda on küll raske öelda. Treeneripabereid tal ju pole veel.

                        Kommentaar


                          tundub, et mõned vennad teevad koolist poppi
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ei. Meie moto on NEXT YEAR.
                            See oli ju Tottenhami hüüdlause, ei?

                            Mis puudutab Rafat, siis vahetust oli vaja. Samas jagan ka arvamust, et kui üldse mingit stabiilsust ja kiiret uut tõusu loota, siis on tuumiku säilitamine ja nende tervena hoidmine eesotsas Gerrardi ja Torresega vältimatu. Mis omakorda tähendab seda, et raha ostude tarbeks sel suvel ei ole või on minimaalselt (kuskilt käis läbi suurusjärk 10-15 milli). Nii et pigem vaadatakse ehk mõne motivatsiooniguru poole, kes olemasolevatest parima välja pigistaks ja enesekindluse taastaks. Sisuliselt samade meestega esineti üle-eelmisel hooajal ju muljetavaldavalt.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Teie uus chairman tundub küll klubilisi eelistusi vaadates olevat hea jalgpallivaistuga, kuid kas ta kohe peatreeneri kohale sobib, seda on küll raske öelda. Treeneripabereid tal ju pole veel.
                              Ära peale võta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Vaata üks post ülespoole.

                                Teretulemast uus hingamine !
                                No vot siis

                                Eks ootame ära siis mis suvi toob. MM kohe ukse ees. Õnneks pole seekord peatreenerit kes "säravaid senegali tulevikutähti" ostmas oleks. Olgu keegi tänatud selle eest. Tuleb põnev põnev suvi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X