320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Teisele väravavahile ei või nüüd mänguvõimalust anda. Suht lollus see next lineup...
    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kuni Reina terve pole temale mänguaega ette nähtud.
    Roy pani siiski suht mõistliku B koosseisu, aga väga sisutühi esitlus. Poolkõvaga mängimine - igav. Ainus, mida tänasest mängust õppida = Aurelio tuleb lülitada Konchesky asemele põhitiimi.

    Kommentaar


      Kas see oli kõige aegade huvitavaim mäng või teisel kohal selles tabelis? Kui isegi vennad kellel on vaja tõestada, ei viitsi midagi teha, siis on peas midagi täiesti valesti.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Loen Hodgsoni seletust Torrese pingilejätmise kohta ja see on pagana imelik ikka. Aina kordab, et tahtis hispaanlasele 45 minutit anda, et õnnestumisi tuleks. Ja siis jälle, et ei, hästi hea, et mind ikka doktorite poolt ümber veendi ning ma teda ei kasutanud. Ja nii uuesti ja uuesti.
        Ma olen nõus, et kõik pole Anfieldil päris korras tõesti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ma mõtlesin kah, kui nägin Jonesi nimekirjas hea, et lotot ei mängind täna .

          Aga eelnevatega nõus. Raisatud 90 minutit. Ma krt isegi ei tea miks ma lõpuni vaatasin. Lootsin vist midagi.

          Aga laupäev pubisse mängu vaatama, kus kohtumine Roy ex-klubiga. Kodus õnneks.

          Kommentaar


            mis brad jones'l viga on? boros näitas ta igati soliidseid esitusi ning hodgson tegi igati õige otsuse, et talle võimaluse end tõestada andis. isiklikult arvan, et kui ta saaks veel mõne mängu, näiteks premieris mõne nõrgema vastu, siis miks ka mitte, reina võiks vabalt pingile veel jääda.
            LATICS FOREVER!

            Kommentaar


              Algselt postitas Cont3stant Vaata postitust
              mis brad jones'l viga on? boros näitas ta igati soliidseid esitusi ning hodgson tegi igati õige otsuse, et talle võimaluse end tõestada andis. isiklikult arvan, et kui ta saaks veel mõne mängu, näiteks premieris mõne nõrgema vastu, siis miks ka mitte, reina võiks vabalt pingile veel jääda.
              Reina nüüd küll pingile ei jäeta, tänu talle me üldse nii kõrgel oleme.

              Kommentaar


                Kelle te Meistrite Liigas vastu saite?

                Kommentaar


                  Praha on kaunis linn ka talvel, sellega võib tutvuda küll. Ehk võetakse Martin, Jack, Conor ja John siis veebruaris kaasa.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kuidas küll ühel meeskonnal nii vedada saab. Pmst kõigist võimalikest kõige paremad vastased.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kuidas küll ühel meeskonnal nii vedada saab. Pmst kõigist võimalikest kõige paremad vastased.
                      Tahtsin just ise sama öelda. Royl on vedanud, kuiasi nii jätkub võib 'pool kuhugi poolfinaalini välja purjetada ja tema töökoht on kindel.

                      Kommentaar


                        Kui viimase 16 hulka saate siis voite mangida uhe laheda seltskonnaga

                        Kommentaar


                          Lech U-11 satsiga v
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Lech U-11 satsiga v
                            ma motlesin rohkem nagu neid fanne. Isegi vaikeste turniiril ei hoita tagasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              ma motlesin rohkem nagu neid fanne. Isegi vaikeste turniiril ei hoita tagasi.
                              nende fännide vastu peavad mängima?

                              Kommentaar


                                tähenärijad raisk, saate aru küll !!!!!!!!!!!!!!!!
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X