320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleksid ei maksa sittagi aga kui Gerrard oma ilmselgelt kiirustatud pendla sisse oleks löönd, siis vähemalt lõpp oleks huvitav olnud aga jah. Aga mis oleks kui Roy tagasi nüüd astuks..
    FC Flora

    Kommentaar




      see pilt võtab hästi kokku liverpooli hooaja

      Kommentaar


        We Are A Championship Club !

        Kommentaar


          tubli oskad inglise keelt
          arsenal 4ever!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Selge see,Tuleb panustada noorte tootmise peale ja mõelda pikemas perspektiivis, las ühe-aastaga-meistriks jääb Cityle ja Chelseale.

            Õnneks eilset mängu ei näinud, teadmatus on õnnistus.
            Mina ka ei näinud ja pühapäevast tõenäoliselt ka vaatama ei hakka. Milleks ennast emotsionaalselt tappa.
            Omanikepoolsed signaalid on nüüd kõige olulisemad. Millele õigupoolest ja ennekõike panustama hakatakse: staadionile, põhitiimile, noortele? Ja palju seda finantsi tegelikult mängu pannakse?
            Hodgsoni minek või jäämine jätab hetkel külmaks. Uue mehe pukki panek jaanuaris ei muuda suurt midagi. Suuremat sorti raputus peab tulema, aga eks sedagi vaja ette planeerida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
              Seda ikka tead, et Agger ähvardab lahkuda?
              Jah lugesin tema sõnavõtu läbi ja pean temaga nõustuma. Teda pingil hoida oleks lollus.

              Algselt postitas Stok
              Ma usun Roysse ja arvan, et ka tema võiks sellega hakkama saada, kui talle aega ja finantse anda,
              Ma just arvan, et Roy ei saaks paremini hakkama, kui talle finantse ei antaks ülearu palju. Miskipärast on mul tunne, et ta jõud ei käi nendest platsil lonkivatest miljonäridest üle.

              Eilne mäng oli masendav. Sama ei midagi uut. Pmst on nii, et iga meeskond kes vähegi tahab võita meid see ka võidab.

              Kommentaar


                hahaha , antke jah Royle raha. Tuleb veel Poulseneid ja Koncheskeyd. Roy ise ei tohi kindlasti valikuid teha.

                Kommentaar


                  Vahelduseks tasub tundmatutega tutvuda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Uue mehe pukki panek jaanuaris ei muuda suurt midagi. Suuremat sorti raputus peab tulema, aga eks sedagi vaja ette planeerida.

                    osalt oleks ju praegu väga õige aeg woyle tala anda, sest see hooaeg tuleb nkn maha kanda. uus treener (eeldatavasti kenny, võiks olla keegi kogenum muidugi, mitte aga otseselt vanem, mon näiteks.) saaks veits plekki, et 1-2mängijat osta, hooaja lõpuni pingevabalt sättida, peaasi, et klubi ei relegeeruks ja siis suvel suuremat sorti clear-out teha ja vaikselt otsast alata.

                    roy on 63. mis kuradi meeskonna ülesehitamist (pikemas perspektiivis) temalt ikka loota. praegused meediast läbikäinud kandidaadid kenny-d ja descamps (pardoon potentsiaalse ortograafia-feili eest ette ära) oleks selles suhtes eelkõige enda vanuse poolest väga õiged mehed, kuigi - kordan - imo oleks MON kõige kõigem mees seda rasket vankrit vedama, äge oleks igatahes.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Roy peab kindlasti minema, see away rekord on lihtsalt liiga jube ja isegi kui ta mingit oma võistkonda ehitama hakkab, siis jäämegi Premieri midtablei klubiks. Roy lihtsalt ei suuda mõelda, et ta pole enam Fulhamis ja iga mäng peame võitma, ta on rahul ka 1 punktiga, aga selline manager Liverpoolile küll ei sobi. Ma arvan, et võiks panna mingi uue venna pukki, kes võõrsil ka mängida suudab ja siis anda aega talle oma võistkonda ehitada.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma olen suht nõus Football Weekly tüüpidega, kelle sõnul on Liverpool suht täbaras seisus, sest ükski variant pole väga hea: vallandada ju võib selle vanuri, kuid ega kedagi väga kindlat pole asemele ka võtta.

                        Samas - võiks ju ka jätkata, kuid mis siis saab, kui isegi Euroopasse ei pääseta ehk uutele mängijatele päris keeruline seletada, et olge aasta ilma. Praegustest rääkimata.

                        Lühidalt - meelt lahutav värk.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vaatasin seda ku**di mängu. Kole-kole.

                          See et onku Woyle sulg sappa panna ilmselt jah ilmaimet ei tee. Aga noh, hullemaks enam kah minumeelest minna ei saa.

                          Pisut siis eilsest. Esiteks, ma ei tea mis ei olnud eile väljakul Agger, Kuyt ja Aurelio näiteks. Vaadates, kuidas Agger ja Aurelio viimane kord mängisid oli kohe vahva vaadata, et Aurelio oli see mees kes tegeles nii kaitsetööga kui suutis ka efektiivselt ründesse lülituda. Harjumatult tore on sellist käitumist näha viimasel ajal meie äärekaitsjatelt. Agger keskkaitses on mõistusega mängija, kes annab efekti ka rünnakuolukordades. Kaitses pole rohkem auklik kui ükskõik kes teine ja esimene idee palli saades pole Reina poole vaadata. Kuyt on minumeelst viimase pooleteise aasta jooksul üks väheseid, kes on ALATI nn. "oma" välja mänginud. Mõnikord on läinud paremini mõnikord mitte. Miks ta eile algkoosseisus polnud, no tõesti ei tea?? Kerge vigastus? Kui ei siis jälle, Woy eksperiment ei töötanud? Esimene värav sündis siis sellest, et kreeklane läks kuskile ettepoole purjetama (otsustas vist Lucasega pepalli pärast kakelda), mille järgnevalt tegeles Johnson kaitses nagu peata kana (tegi 3 sammu tagasi ja siis magas TOTAALSELT maha läbijooksu). Tulemus oli kiire ja kainestav. Teine värav oli 99,9% kreeklase pakk ja kolmas oli mu eriline lemmik. Lihtsa pöördega sai Blackburni ründaja Skrtelist mööda. Teda "julgestav" Johnson kes lonkis vaikselt 2 meetrit eemal ei osanud sellel hetkel veel aimata, et ka tema võiks kaitsetöös osaleda. Tulemus oli see, et viimases hädas sai meie paremkaitsja mehe peaegu kätte ja andis veel ka viisakalt keha aga-aga... näe, poiss sai otsajoonelt söödu antud ja mina viskasin vihast mandariinikoored mööda elutuba laiali (ilmselt lendas muu huulit sel hetkel ka paar roppu sõna, vabandused naabrite ees). Mängu lõpp oli uppuja päästmine, anti päästerõngas isegi aga noh, seekord ei vedanud.

                          Praegune olukord minu kogenematu ja väga isikliku pilgu läbi on küll jah päääris õnnetu. Annaks siiski edasi pisukese mõttekäigu:

                          Treener: Woy on ilmselt feilinud, paremat nagu jah pole kuskilt võtta. Kas ongi üldse treenesris probleem?? Kui Rafast lõpuks lahti sai siis oli nagu tunne, et äkki oligi viga selles. Ilmselt vist mitte. Vähemalt mitte ainult.

                          Rünnak: Torres on ainuke klassiga ründaja, vormi pole. Väravaid pole. Kõik. Koogi Enn (N'Gog siis) on okei mees, see hooaeg pole väga hullu aga tunne on mul selline, et temast saabki-jääbki see "noor-ja andekas-sportlane-kellel-on-palju-perspektiivi". Oma raha eest on ta hästi mänginud ja toredalt värvaid isegi kohati pannud aga noh, maailmaklassi (v noh üle keskmise premeri) ründajat temas pole ikke.

                          Keskel: On onu Stiiven (muide ei tohiks mitte kunagi nurgalööke lüüa), kes pingutab ja kellel nagu ka õnnestub ja on Kuyt (noh, nagu Sarap ütles, et pole kõige parem väimehekandidaat aga pole hullu). Ülejäänud on täpselt nii, et pole liha ega kala. Cole alavormis, vigastused, esimesest mängust saadud punase pohmakas (?). Lucas on see hooaeg suht-koht hästi mänginud aga eile oli katastroof. Maxil on Jossiga sama häda, no mitte ei suuda olukordi ära lüüa, äärepooliku kohta pisut pikkade juhtmetega. Meireles on ilmselt hooaja parim ost, kui saaks pisut rohkem koos Gerrardi ja Torresega mängida siis ma arvan et tuleks midagi. Jova on ilmselt lännud mees (huvitav mis plaanid Rafal temaga olid). Poulsen pole mitte millegi erilisega silma paistnud (peale selle, et ta on vana ja maksis palju raha). Babel on see hooaeg nii vähe kui teda näha on olnud hea mulje jätnud, sest varem tegi ta kohati ikka kolehulle bananaane, kastaneid ta ilmselt tulest välja ikka ei too (ülla-ülla).

                          Äärekairtsjatest (minu lemmikteema): Kiilakas punnsilm pole algusest peale eriti hästi hakkama saanud ja Johnson on täiesti hullumajabuffet. Sellel lõngusel on ilmseltgelt MM-ist peale korralik alavorm olnud. Rünnakul eksib tihti lihtsate söötudega, enamus tsenderdusi on halvemad kui Gerrardi nurgalöögid (no tõesti, miks TEMA neid lööb???). Kaitsetöö poole pealt on tegemist täiseti kasutu mehega sest 50% olukordades teda lihtsalt POLE oma kohal ja kui on siis ei saa ka mees alati hakkama. Kelly on mänginud see hooaeg mõned mängud, täitsa viisakas oli minumeelest. Äkki annaks siis temale võimaluse? Aurelio ja Kelly võiks olla minumeelst koguaeg algkoosseisus, halvemaks ei lähe kuidagimoodi. Kui nüüd seda viimast mängu vaadata kus Aurelio oli sees oli ta väga hea Boltoni vastu.

                          Keskkaitse: Skrtel on tore mees aga eksib iga mäng vähemalt ühe korra. Muidu vist ikke kõige kindlam. Carra on vana ja ilmselt vist isegi aeglasem kui Kalle Klandorf. Vigane ja eemal, kahtlane kas enam üldse mängumeest saab, võib-olla olekski parem noortematele võimalsi anda. Agger on OK, hea võitlusvaimuga vend, eksib samuti aeg-ajal aga tehniliselt pisut parem kui Skrtel isegi ma ütleks. Ja noh siis on veel see kreeklane... huhh... eilne mäng ilmselt mõjutab mu arvamust temast aga noh peale selle, et ta annab ees peaga variante tast ikka head midagi loota on pigem juhus. Ühte korralikku keskkaitsjat on ikka kohe-kohe vaja.

                          Ja siis on väravaht. Mina ei näe mingeid probleeme praegu.

                          Ja mis edasi saab, vot seda ei tea.

                          Sry, läks pisut pikale... ilmselt on ka kirjavigu palju...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Äkki on hoopis vastupidi - iga meeskond, keda me vähegi võita tahame, seda me võidame ka? ... Selle hooaja avamängus Arsenali vastu oli võit peaaegu kotis. Võõrsil ManU vastu 3-2 on ka peaaegu täitsa hea tulemus.
                            Peaaegu täitsa hea ei tohiks olla ju piisav? Ja mis mõttes, kui me vähegi võita tahame? Meil on euroopast ja tiitlitest savi. Peamine, et saaks Chelseale kotid taha panna?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              pisut OT, aga kui juba jutuks tuli. et jah mo'n on küll lahe vana, aga vaadates seda viimaste aastate Villa ehitamist, siis eriti ostupoliitika osas ka mitte just kõige teravam pliiats kokkuvõttes. üks tõi ühes kohas need tema paremad ostud välja ja noh ei ole väga ilus pilt tegelt:

                              Warnock £7m, Curtis Davies £8m, Cuellar £8m, Shorey £4m, Sidwell £5m, Harewood £4m, Zat Knight £3.5m, Reo Coker £7.5m, Routledge £1.3m, Luke Young £5m
                              tulemuseks on meeskonnatäis paberil paljulubavaid ja reaalsuses poolsittasid poisse, kusjuures igas liinis omal moel logiseb. seda rada Liverpool nagu oleks juba viimased paar aastat käinud. muidugi võiks tema puhul vähemalt loota, et Kellyd ja Pachecod saavad rohkem võimalust proovida, aga siiski. ja vaevalt ta ka väga soodsalt kätte tuleks. kui nüüd Woyle peetakse paremaks säkk anda, siis las tõesti Kenny veab hooaja lõpuni, suht riskivaba bisness, välja ju ikka ei kukuta ja temal omakorda fännide silmis ennast täis teha on ka võimatu. ja uueks hooajaks siis hakata varakult mõnda uut masterit seebitama.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Need jutud, et suurem probleem on mängijates endas, mitte treeneris, nagu enamus arvab, võivad olla ju õiged, aga et mingeid muudatusi teha, tuleks esmalt uus ning ambitsioonikas peatreener sisse tuua. Roy'l on juba algusest peale kõik sõlmes. Fännidega läbisaamine ei ole just kõige parem olnud juba ametisse nimetamisest saati, mis Liverpooli peatreeneri jaoks peaks ju olema "must have". Benitez'i ametiaja lõpus oli juba tiim tasakaalust väljas ning mäda. Kuid tal oli vähemalt fännidega mingi side olemas.

                                Nii et minu ettepanek oleks kõigepealt treenerivahetus, sest neid suhteid fännidega Roy enam ei paranda. Roy ise sellest tööst muidugi lahti öelda ei taha, sest arvamus endast on liiga suur. Seetõttu peavad omanikud nüüd appikarjetele vastama.

                                Melwoodi treeningväljaku kõrvale oli selline tore asi tehtud.


                                "Judge me after 10 games."
                                It's been 20, and it's been bloody miserable.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X