320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Daz Booob
    üllatusena avastasin täna guardini lugedes, et nende mom oli moro.
    Moro on broos vormis tõesti. Kardan, et Cissel saab olema põhisse saamisega suuri raskusi. Eile platsile tulles ei tundunud ta ka kõige teravam. Pongolle oli isegi usinam.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Heheh, arvake ära, kelle käsi on Gerrardi näos?



      ja intervjuu, kus Al räägib, et vahel sa lihtsalt paned kellelegi käe näkku, sest see on jalgpall

      Pluss eilse mängu väravad ja muud kola: http://s48.yousendit.com/d.aspx?id=2AK8A9EZEHKNY2E4ZIQ4OMB53X

      Algselt postitas Daz Booob
      kas on pakkuda mängust kokkuvõtet? - s.t. pakkuge

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Hetkel Eurospordilt CL-i finaal, poel veel penaltiteni jõutud, kel tahtmist vaadake.

        EDIT: 1000-ndes post tuli kah

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas gamer


          Hetkel Eurospordilt CL-i finaal, poel veel penaltiteni jõutud, kel tahtmist vaadake.

          EDIT: 1000-ndes post tuli kah
          ega täna kuivale ei jäe naisega

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets


            8 in a trot - Owen, are you watching this?



            Red machine rolls on!
            Ma arvan,et Owen vaatas hoopis seda kuidas osad Liverpooli fannid boo-boo karjusid talle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Iga mees magab ikka enda tehtud voodis. Ja selle voodi valmistas Owen ise oma pisikeste kätega. Muidugi sooviks ma, et sellised hääled Anfieldilt eemal oleks, kuid kui Owen ei raatsinud anda Benitezile võimalust, siis ei näe ma midagi imelikku, kui fännid talle võõras särgis mängides võimaluse kingiksseda teha rahulikult.

              Ja ega tema avaldus, et kui ta skoorib me vastu, siis ta tähistaks seda rõõmsa meelega, ka just tark tegu polnud. Ta võiks ühe pilgu heita Robbiele ja mõelda, miks küll teda nii palavalt ei armastatud ega armastata ka nüüd.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets


                Iga mees magab ikka enda tehtud voodis. Ja selle voodi valmistas Owen ise oma pisikeste kätega. Muidugi sooviks ma, et sellised hääled Anfieldilt eemal oleks, kuid kui Owen ei raatsinud anda Benitezile võimalust, siis ei näe ma midagi imelikku, kui fännid talle võõras särgis mängides võimaluse kingiksseda teha rahulikult.

                Ja ega tema avaldus, et kui ta skoorib me vastu, siis ta tähistaks seda rõõmsa meelega, ka just tark tegu polnud. Ta võiks ühe pilgu heita Robbiele ja mõelda, miks küll teda nii palavalt ei armastatud ega armastata ka nüüd.
                aga erinevalt sinust, ma ei dissi, mees
                kulgen rahusõja keskel nagu Henry Kissinger.
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets


                  Iga mees magab ikka enda tehtud voodis. Ja selle voodi valmistas Owen ise oma pisikeste kätega. Muidugi sooviks ma, et sellised hääled Anfieldilt eemal oleks, kuid kui Owen ei raatsinud anda Benitezile võimalust, siis ei näe ma midagi imelikku, kui fännid talle võõras särgis mängides võimaluse kingiksseda teha rahulikult.
                  Halloo. Äkki ei soovinud Pool soovitud summat maksta?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas OskarM


                    Heheh, arvake ära, kelle käsi on Gerrardi näos?



                    Algselt postitas Daz Booob
                    kas on pakkuda mängust kokkuvõtet? - s.t. pakkuge
                    Oo, demagoog! See käsi ilmus näkku siis kui Gerrard oli Bowyerile käsipidi kallale läinud.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas Jaan


                      Halloo. Äkki ei soovinud Pool soovitud summat maksta?
                      Säh sulle demagoogi. Ega Pool teda kaigastega minema ajanud. Mitte ühelgi hetkel ei tahtnud Liverpool temast lahti saada ja panna ennast üldse olukorda, kus ta peaks rohkem kui 2 korda suurema summa maksma aasta varem müüdud mehe eest.

                      Kui Pool oleks tema oma tahtel müünud, ei kostuks tema pihta ühtki boo\'d. Juudas hoolitses sellise olukorra eest ise.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Sajets


                        Algselt postitas Jaan


                        Halloo. Äkki ei soovinud Pool soovitud summat maksta?
                        Säh sulle demagoogi. Ega Pool teda kaigastega minema ajanud. Mitte ühelgi hetkel ei tahtnud Liverpool temast lahti saada ja panna ennast üldse olukorda, kus ta peaks rohkem kui 2 korda suurema summa maksma aasta varem müüdud mehe eest.

                        Kui Pool oleks tema oma tahtel müünud, ei kostuks tema pihta ühtki boo\'d. Juudas hoolitses sellise olukorra eest ise.
                        Seda ei tea me keegi kelle tahtel ta laks.Ei noudnud Owen minekut ja ka Liverpool ei teinud midagi,et teda kinni hoida.8 milli oli temaeest vahe kui vorrelda teisi transflereid.Ei usu,et seal ka Beni kasi mangus oli kuna kui ta tuli olid asjad juba liikvele lukatud.Samamoodi oleks Gerrard lainud see sugis kui CL voitu poleks olnud ja ka CL kohta see aasta.
                        Oleks Owen Toonis 8 aastat olnud voi kaua ta Poolis oli siis ma kull talle seda ninapeale ei viskaks,et ta tahab midagi ka voita oma karjaari jooksul.Aga jah tema kahjuks kukkus teistmoodi valja,et hoopis Pool voitis ja Owen jai ilma.
                        Aga jah eks selliseid fanne leidub igalpool kellel kipub kergesti ununema mida mees tema meeskonna jaoks kunagi teinud ja siis boo-bootavad teda...

                        Lisan veel,et kui mees vahemalt 2 aastat Toonile annab ja lahkub ei utle uhtegi paha sona temakohta

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Sajets

                          Säh sulle demagoogi. Ega Pool teda kaigastega minema ajanud. Mitte ühelgi hetkel ei tahtnud Liverpool temast lahti saada ja panna ennast üldse olukorda, kus ta peaks rohkem kui 2 korda suurema summa maksma aasta varem müüdud mehe eest.

                          Kui Pool oleks tema oma tahtel müünud, ei kostuks tema pihta ühtki boo\'d. Juudas hoolitses sellise olukorra eest ise.
                          bit fickle are we today?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas NUFC

                            Seda ei tea me keegi kelle tahtel ta laks.Ei noudnud Owen minekut ja ka Liverpool ei teinud midagi,et teda kinni hoida.8 milli oli temaeest vahe kui vorrelda teisi transflereid.Ei usu,et seal ka Beni kasi mangus oli kuna kui ta tuli olid asjad juba liikvele lukatud.
                            Esiteks tegi Liverpool kõik, et ta ei läheks. Pakuti klubi rekordit palgaks, pakuti uut lepingut peaaegu poolteist aastat enne tema minekut juba. Kogu aeg oli jutt, et kohe kohe istume laua taha Oweni poolt. Sittagi. Poolteist nädalat enne müüki ütles Owen, et me oleme uuele lepingule väga lähedal. Sittagi. Kuna oli selge et Owen ei kipu allkirjastama uut lepingut, siis tuli ta eest mingigi raha saada sest jaanuaris oleks ta juba eellepinguga tasuta läinud. Ja seda oli Owengi lubanud, et Bosmanit ta ei tee.

                            Ta lahkus, me saame ilma temata väga hästi hakkama, ehk isegi paremini, kui temaga (tema enda sõnad). Ma ei boo teda kunagi. Ta on ENDINE mängija Aga ma mõistan ka neid, kes seda teevad. Kuid mulle ei meeldi see viis, kuidas ta läks - jätta meeskond uue ajastu lävel ilma ühest oma tugisambast. Vähemalt Gerrard andis Rafale võimaluse, mille viimane ka ära kasutas.

                            Owen pole rahaahne, seegi hea. Kuid miks lollitada peatreenerit, kes temasse niipalju uskus (GH) ja uue lepinguga venitada. ja miks lollitada fänne ja miks panna meeskond olukorda, kus saadi turuväärtusest 2 korda vähem ja asendajat silmapiiril paistmata. Ja milleks lahkuda nii vastikul moel.

                            Ühesõnaga - Owen oli ja on egoist, kes hoolis ennekõike endast ja oma armsast Inglismaa särgist.

                            Call me fickle, if you like.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Ja tema võimalikust tagasitulekust Pooli:

                              Kui ta tuleb, siis ma võtan ta vastu, kui ta tuleb, ma toetan teda. Aga kui ta tuleb peale seda hooaega, siis mul on kahju Newcastle\'st, sest ka nemad saavad tunda Oweni isekust. Ma ei usaldaks teda, ma tolereeriks teda vaid põhjusel, et Rafa teda usaldab.

                              Eks suvi toob selgust, kuid olen kindel, et tsirkus tema naasmise üle läheb aprillist lahti.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Jaapani reisist midagigi kasu

                                Tegu siis 21-aastase paremäärega (võib mängida vabalt ka vasakul), kes WCC-l lõi Sydney vastu värava, mis Saprissa poolfinaali meie vastu viis. Loodetavasti avaldab ta Rafale muljet ja üleminek ka reaalselt materialiseerub. Jutt käib poolest miljonist naelast, mis tulevikutähe eest oleks saiapuru.

                                Loodame, et ehk näeb teda Lutoni vastu 7. jaanuaril juba hoos.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X