320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Esimene ost tehtud: Paul Anderson nüüd ametlikult Liverpoolis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Alonso, Garcia ja Riise puhkamine tähendab ilmselt seda, et Boltoni vastu mängitakse küllaltki ettevaatlikult. Väidetavalt mingil määral vigastada saanud Cissed asendab Pongolle.
      Huvitav saab olema näha Hamanni ja Sissokot koos väljakul. Oma võimaluse saab täna ka Traore.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Ükskord pidi see võituderida lõppema ja Bolton oli ka üks tõenäolisemaid paiku selleks sündmuseks. Nägin teist poolaega. Koosseis meil kaotusseisus mängimiseks mõeldud polnud ja seda oli näha. Hamann tundus olevat roostes ja Pongolle sellise füüsilise võitluse jaoks liiga kergekaaluline. Taaskord vedas Stevie Gerrardi fenomenaalne mäng meid raskest seisust välja, aga tõttöelda peale Kewelli kedagi teda rünnakute arendamisel toetamas polnud. Harry on juba lähedal, päris lähedal. Viimane sööt või pealelöök jääb veel puudu, muidu mängib nagu mees muiste.
        Hyypiäl hakkavad need jubedad mängud vist paratamatult sisse lipsama ja ega Reinagi täna oma panuse üle uhke saa olla.
        Siiski tuleb poistega rahul olla. Kaks korda Boltonis kaotusseisust välja tulla pole naljaasi. Tore oli Hiiul kuulda Chelski fännide rõõmuhüüde ja käteplakse, kui Liverpool punkte kaotas. Kardavad juba. Vara veel. Aga me oleme teel.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Rõve toores mäng eriti halval väljakul.

          ESMALT SAJATAKS:
          Flo-Si-Po ja Sissoko mäng oli alla igasugust arvestust. Kewell rajus täiega sitta, man-of-the-matchi asemel, oli ta mängu kloun. Mis kasu on trikitamisest ja pöörasest keskväljalt otsejooneni sööstust kui ei suuda viimast söötu anda või löök läheb 20m mööda. Kewell paistis kõikjal silma, aga igasugune finishing oli katastroofiline, seega kogu töö oli mõttetu. Sissoko ei suutnud ei sööta, ei lüüa ning jõhkrutses arusaamatult palju.

          Kohtunikul läks mäng käest juba esimestel minutitel. Boltoni kasuks andmata jäetud pennalt (Carra eksis, kokku täna rämedalt vähemalt 2 korda, Hyypia 1 ja fataalselt) üritas ta hiljem \"kompenseerida\" kohati väga küsitava vilega. Aga kokkuvõttes jäi puudu eelkõige loovusest, sest Kewelli sööst + pall maailma katusele või Gerrardi ja Crouchi hea esitus ei suutnud luua seda Poolile omast viimasel ajal nii nauditavad palli liigutamist. Mängupilt muutus Alonso sissetoomisega.

          Veel väravavõimalustest: JJ tegi mehetööd Boltoni väravas tõrjudes esimesel poolajal Hamanni ja Traore pommid. Crouch ei saanud 5m pealt korralikult pallile pihta, Gerrard väänas pool meetrit vasakult alanurgast mööda, Cissel polnud lõpus lihtsalt õnne, pealöök lendas 20cm postist ja Kewell sõnaotses mõttes sittus ära kõik võimalused, mis tal olid/talle tehti.

          Man of the Match: Liverpoolilt Gerrard, Boltonilt kahtlemata Diouf.

          Ei ole frustratsioon, väga kole ja vigaderohke mäng, kust suudeti näidata ennast heast küljest, võideldes vapralt ning tulles kahel korral kaotusseisust välja. Samas tuleb masendus peale mõeldes sellele, et mis siis saaks, kui Stevie katki läheks? Tok-tok puu pihta...

          Äratuskell peaks helisema Rafa kapi peal, koosseisuga eksperimenteerida võiks pigem mänguks arvatavalt nõrgema Lutoni vastu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Hiiul plaksutavad need siniste särkidega tegelased siis kah kui tselsu audi sissseviske teenib toerdad sellised entusiastlikud jänkud
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas OskarM
              Äratuskell peaks helisema Rafa kapi peal, koosseisuga eksperimenteerida võiks pigem mänguks arvatavalt nõrgema Lutoni vastu.
              Pole päris nõus. See oli neljas mäng väga lühikese aja jooksul vahetult peale Jaapanist naasmist. Ju Rafa tundis, et mõned mehed vajavad just täna puhkust. Mitte, et Garcia ja Alonso seda päriselt said. Vaja läks neid ikkagi.

              Hamann ja Sissoko ei taha koos toimida. Aga seda oligi karta.

              Loodetavasti Inglise karikat seekord niisama maha ei visata. Kuigi nädalavahetusel Steviele puhkuse andmise korral ma väga ei imestaks. Ei tohi lasta tal ennast surnuks ka joosta.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Viimase Jaapanis peetud mängu ja sellele järgnenud PL mängu vahele jäi 7 vaba päeva (18. ja 26. detsember), mehed peaks selle ajaga kindlasti taastuma. Jõuluhullus on ühtemoodi kurnav kõikidele meeskondadele. Samas oli see juba 35 mäng Liverpoolile sel hooajal. Kindlasti on mehed väsinud, aga Luis Garcia, kes pole viimasel ajal vatti saanud ja Riise, kes on lihtsalt trolli verega, oleks pidanud alustama. Garcia suutnuks suurepäraselt mängida Flo-Si-Po kohal ning Traore on nagu ta on. Täna isegi väga ei puterdanud ja lõi korralikult peale, aga Riise on lihtsalt teravam ja parem.

                Algselt postitas mcnamara
                vahetult peale Jaapanist naasmist

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Tore mäng oli. Nimetas on teenindus veelgi sitemaks läinud, seega pole ma sügavamaks mängu analüüsiks valmis. Esmaspäevad on toredad. Tervitan Melwoodi!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Sissoko koha pealt olen nõus - pani sitta ja sajaga. Ja pole ime, kui 2 lõhkuvat poolikut on koos keskel, siis me suurt midagi ei loo. Meenub mäng CSKA Sofiaga vist, kus ka need kaks keskel olid ja me suht mannetult mängisime.

                    Jaapanist tuleku puhul peab arvestama teistkordse aklimatiseerumisega. Sealt ka väsimus. Ja üleüldse tuleb ju mehi mingil hetkel puhata. Kuigi Cisse oleks võinud minu arust alustada.

                    Ja Dioufi pakkumine Boltoni MoMiks on absurd, mida ta peale käega väravat ja pidevat pikaliviskumist tegi. Nolan oli neist ehk kõige parem. Lihtsalt ka tema rikkus oma stiiliga minu jaoks kõik ära.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Heheheh. Ma tahtsin Dioufi ikka Moan of the Matchiks pakkuda nagu seda vastaste pihta tehakse.

                      Arvamus kattub Soccernet.comi arvamusega.

                      MOAN OF THE MATCH: El-Hadji Diouf\'s histrionics, as unnecessary as they were predictable. He played well, too, but that is not the abiding image of the Bolton winger. \'In England, everyone knows him,\' said Benitez succinctly.

                      Okei artikkel soccernet.com Pooli kolumnist

                      Algselt postitas Sajets
                      Ja Dioufi pakkumine Boltoni MoMiks on absurd, mida ta peale käega väravat ja pidevat pikaliviskumist tegi. Nolan oli neist ehk kõige parem. Lihtsalt ka tema rikkus oma stiiliga minu jaoks kõik ära.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        killer-gerrard peaks ka nüüd mõnusa bänni saama kuna astus nolanile õla peale...........kui essien oleks seda teind oioi mis siis oleks saand?! aastane võistluskeeld vast?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas eestimees


                          killer-gerrard peaks ka nüüd mõnusa bänni saama kuna astus nolanile õla peale...........kui essien oleks seda teind oioi mis siis oleks saand?! aastane võistluskeeld vast?
                          Rahune, ma usun, et see olukord vaadatakse üle ja antakse ka vastav hinnang.

                          Mina ei tea, misasja mina küll tegin, aga seda intsidenti mina ei näinud... prantslaste kombed külge hakanud: I didn\'t zee....
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Melwood


                            Algselt postitas eestimees


                            killer-gerrard peaks ka nüüd mõnusa bänni saama kuna astus nolanile õla peale...........kui essien oleks seda teind oioi mis siis oleks saand?! aastane võistluskeeld vast?
                            Rahune, ma usun, et see olukord vaadatakse üle ja antakse ka vastav hinnang.

                            Mina ei tea, misasja mina küll tegin, aga seda intsidenti mina ei näinud... prantslaste kombed külge hakanud: I didn\'t zee....
                            vaata thesun.co.uk seal on see pilt olemas...............6 mänguline ban loodetavasti

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas eestimees

                              vaata thesun.co.uk seal on see pilt olemas...............6 mänguline ban loodetavasti
                              Jah, alati olen imestanud, et kuidas nende fotograafid saavad sellised asjad pildile.

                              Näiteks The Guardian pidi panema hoopis teise pildi . Ja sellel teisel pildil kujutatu eest - selle eest tuli 3-mänguline keeld. Niiet Sa võiks natuke realistlikum olla.
                              BACK WHERE WE BELONG

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Jose plära on ilmselt nakkav. Kõik kiusavad meid, appi-appi.

                                Ametlik versioon Nolani enda suust:

                                Bolton midfielder Nolan has also absolved Gerrard of any wrongdoing after watching the incident back on TV.

                                He said: \"I just think Steven\'s accidentally stamped on me. His full weight was on his leg so it hurt but it\'s just one of those things.


                                Teema lukus.

                                Algselt postitas eestimees


                                killer-gerrard peaks ka nüüd mõnusa bänni saama kuna astus nolanile õla peale...........kui essien oleks seda teind oioi mis siis oleks saand?! aastane võistluskeeld vast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X