320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gerrardi hooaeg on olnud küll tõeline õudus. Pidevalt vigastatud ja kui ei ole vigastatud, ei ole ka kuigi palju väga häid mänge ette näidata.
    Noorte poiste muredest ka jube kahju - Shelvey võinuks just praegu klubis kanda kinnitada, uut võimalust ei pruugi enam tulla kui suvel jälle uusi mängijaid juurde ostetakse.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Gerrardi hooaeg on olnud küll tõeline õudus. Pidevalt vigastatud ja kui ei ole vigastatud, ei ole ka kuigi palju väga häid mänge ette näidata.
      Noorte poiste muredest ka jube kahju - Shelvey võinuks just praegu klubis kanda kinnitada, uut võimalust ei pruugi enam tulla kui suvel jälle uusi mängijaid juurde ostetakse.
      Positiivne on, et Cole ja Spearing saavad siis ennast tõestada. Oot mis ma ütlesingi? Positiivne? uhhh reede vist.

      Kommentaar


        Woy nakatas terve klubi Baines'i sündroomiga ja isegi King Kenny ja Andy Kороль ei suuda sinna midagi parata. Eilne oli ikka masendav. Kuigi vähemalt oli Braga kodus oluliselt hambutum kui sügisel Arsenali vastu. Samas vaevalt, et nad teist korda Inglismaal nii rämedalt ära vajuvad.

        Kommentaar


          No see pmst. näitab ka meie varumeeste taset- Aggeri asemel Kyrgiakos, Gerrardi asemel Poulsen, Kelly asemel Skrtel ning siis veel Spearing ja Cole Suareze ja Maxi asemel. Aurelio võiks ju ka listi lisada, aga see mees üle ühe mängu terve ei püsi.

          Üldiselt oleks tore kui see hooaeg juba läbi saaks, ega siit midagi väga oodata ju enam ei ole. Suvel võiks teha korraliku puhastuse ja müüa maha mängijad kes palka saavad korralikult, aga kelle tase pole klubi jaoks piisav (nt. Poulsen, Konchesky, Cole). Lisaks veel päris mitmed mängijad kes hetkel laenul on nagu Degen, El Zhar. Aquilani puhul raske öelda, kui ise tahab tagasi tulla siis miks ka mitte. Nende mängijate eest + jänkidelt saadud rahaga saaks meeskonda märgatavalt täiendada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Meh? Tule uuesti.


            Olen üsna kindel, et Spearingul on lõpuni arenemiseks lihtsalt mänguaega vaja, tahtmist on tal rohkem kui mõnel 90k/week vennal. Aga - "Maxi asemel"? See mingi nali või? Isegi mina suudaks Maxi Rodriguezt asendada, ma lihtsalt ei ole nõus nii suure raha eest töötama.
            Maxi pole muidugi kõige teravam, aga ma pidasin rohkem silmas vahetusi üldiselt ja ega siin mõni varumees temast ka parem ei ole (need kes eile põhimeeste asemel olid). Spearing on juba 22, sellist Gerrardi moodi kodukootud staari temast vaevalt enam saab, heal juhul selline Premieri tagumise otsa tasemega mängija. Järgmiseks hooajaks hoiaks veel alles, Poulsenist on ta parem, seega miks mitte kui vaja osadele puhkust anda.

            Kommentaar


              Suurejoonelised müügiplaanid põrkuvad porbleemide otsa nagu ikka. Eks teised klubid ole ka näinud, et mõned suurepalgalised mängijad ei ole vajalikul tasemel ja neid lihtsalt ei õnnestu müüa - parimal juhul jälle kellelegi laenata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Meh? Tule uuesti.
                Leighton Baines ja tema kuulus koduigatsusest tingitud võimetus koondise eest võõrsil mängida...

                Kommentaar


                  midagi uut ei ole, aga Torres räägib ausalt ära - http://m.guardian.co.uk/football/201...l&type=article
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Torres võiks juba vait jääda Liverpooli koha pealt. Tüüp andis lahkumisavalduse sisse siis kui Suarez oli ostetud, olnuks ta ise ka jäänud Liverpooli oleks võinud ta ka 'pooliga Meistrite Liiga koha eest võidelda. Eriti hea on viimane rida "There, it was much more serious. Here, you don't have to prove you are a professional. That's just taken as read." Mis mõttes nagu? Ta on pettunud et pidi ennast Liverpoolis tõestama? See on ju loogiline, et kõik peavad end tõestama, Liverpoolis võetakse asja tõsiselt mitte ei tulda õhupüssiga trenni tulistama ja lolli mängima. Liverpool tegi temast selle staari kes ta on. Jube loll jutt jälle Torreselt, olgu nüüd õnnelik seal ja 'pooli koha pealt võiks nüüd tasa olla. Liverpoolil on nüüd Suarez kes tahab ennast tõestada ja kes tahab siin mängida mitte ei loiva platsil. Parem ka.

                    Liverpool on temast üle saanud, tema aga Liverpoolist mitte.

                    Kommentaar


                      Ma ei olnud samuti tema minekust just väga sillas, aga...

                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Tüüp andis lahkumisavalduse sisse siis kui Suarez oli ostetud, olnuks ta ise ka jäänud Liverpooli oleks võinud ta ka 'pooliga Meistrite Liiga koha eest võidelda.
                      Kas sa olid seal, et nii konkreetselt tulistad? Ma ei usu, et me üldse kunagi nö. absoluutset tõde teada saame, kuidas ja mis aegadel need üleminekud täpselt kulisside taga välja mängiti.
                      Liverpool on temast üle saanud, tema aga Liverpoolist mitte.
                      Tahangi öelda, et mis olnud, see olnud. Ei maksa erutuda selliste artiklite peale. Mängijatelt ju küsivad selliseid küsimusi ikkagi ajakirjanikud, mitte Torres ei helista ise kirjatsuradele, et davai, teeme sellise stoori. Viisaka inimesena on ta provokatiivsetele küsimustele lihtsalt vastanud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Undi Vaata postitust
                        Ma ei olnud samuti tema minekust just väga sillas, aga...


                        Kas sa olid seal, et nii konkreetselt tulistad? Ma ei usu, et me üldse kunagi nö. absoluutset tõde teada saame, kuidas ja mis aegadel need üleminekud täpselt kulisside taga välja mängiti.


                        Tahangi öelda, et mis olnud, see olnud. Ei maksa erutuda selliste artiklite peale. Mängijatelt ju küsivad selliseid küsimusi ikkagi ajakirjanikud, mitte Torres ei helista ise kirjatsuradele, et davai, teeme sellise stoori. Viisaka inimesena on ta provokatiivsetele küsimustele lihtsalt vastanud
                        Kena vaadata kohe, kui terve mõistuse säilitamine ja klubi fännamine on elus õiges järjekorras
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Undi Vaata postitust
                          Ma ei olnud samuti tema minekust just väga sillas, aga...


                          Kas sa olid seal, et nii konkreetselt tulistad? Ma ei usu, et me üldse kunagi nö. absoluutset tõde teada saame, kuidas ja mis aegadel need üleminekud täpselt kulisside taga välja mängiti.


                          Tahangi öelda, et mis olnud, see olnud. Ei maksa erutuda selliste artiklite peale. Mängijatelt ju küsivad selliseid küsimusi ikkagi ajakirjanikud, mitte Torres ei helista ise kirjatsuradele, et davai, teeme sellise stoori. Viisaka inimesena on ta provokatiivsetele küsimustele lihtsalt vastanud
                          Alati on võimalus intervjuust keelduda ning Torres ja viisakas inimene? Kas tegu oli naljaga? Intervjuus ütleb ta kuidas ta teadis milliseks iidoliks ta 'pooli fännidele oli ja kuidas teda armastati, aga "viisaka" inimesena andis ta ikkagi päev enne akna sulgumist lahkumisavalduse sisse jättes klubi ilma ühegi korraliku ründajata.

                          Kommentaar


                            Kuidas see viimane lause tema probleem on ? Südames on ta ikkagi Atletico fänn ja selleks ka jääb.Tundis ,et on aeg edasi liikuda ja liikus.See ,et klubil pole peale tema ühtegi adekvaatset ründajat on rohkem kivi mänedžmendi kapsaaeda.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Kuidas see viimane lause tema probleem on ? Südames on ta ikkagi Atletico fänn ja selleks ka jääb.Tundis ,et on aeg edasi liikuda ja liikus.See ,et klubil pole peale tema ühtegi adekvaatset ründajat on rohkem kivi mänedžmendi kapsaaeda.
                              Lause mõte oli selles, et ta tegi seda viimasel päeval, jättes klubi raskesse seisu- ei olnud ju teada kas Suarez ja Carroll ikka tulevad. Klubil oli väga vähe aega talle asendus leida. Ma kipun arvama, et ka Atletico fännid juba kahtlevad tema lojaalsuses, pidi ju Liverpool olema Torrese ainuke Inglise klubi tema endi sõnul nii et ei või kunagi tema sõnades kindel olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Intervjuus ütleb ta kuidas ta teadis milliseks iidoliks ta 'pooli fännidele oli ja kuidas teda armastati, aga "viisaka" inimesena andis ta ikkagi päev enne akna sulgumist lahkumisavalduse sisse jättes klubi ilma ühegi korraliku ründajata.
                                Sa vist ei lugenud mu jutu teist lõiku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X