320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    +1= nõustun sinuga, as in mängijale vigastust sooviv inimene on türaürask. oleks vb saanud selgemini sõnastada ennist
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      +1= nõustun sinuga, as in mängijale vigastust sooviv inimene on türaürask. oleks vb saanud selgemini sõnastada ennist
      Pole hullu vist
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Noored, ärge tootke ila nii palju. Süljepritsmeid teema täis. Mage !


        Niisiis kaheksa mängu alles jäänud. Pohhui, no stress (eriti nüüd), võidame kõik ära !
        1. West Bromwich Albion - Maha ja taha ! Ükskõik kui koledalt.
        2. Manchester City (kodus) - Raske, aga viik on väga reaalne.
        3. Arsenal - Nii palju oleneb, mis tujus 'tulevikumehed' parajasti on. Arshavin ei mängi, siis on täitsa tore juba. Suurepärane võimalus nende tiitli-ulme-unelmad lõplikult kirstu matta. Realistlikult siiski midagi meeldivat siit ei maksa loota. J. Cole võiks ühe ära lüüa just selles mängus.
        4. Birmingham (kodus) - Räme vastane, aga kui 75 min pole väravat tulnud, siis Suarez otsutab individuaalselt ühe ära ja ongi pidu. Ületriblatavad onud.
        5. Newcastle (kodus) - Tihe rebimine, aga kogu selle raha eest, mida me neile annetasime Jaanuaris, oleks ilus meile 3 punkti tabelisse kinkida. Carroll võiks mäletada trennidest, mismoodi nende keskkaitsjaid ära omada.
        6. Fulham - Läheb perse, eriti peale kahte kodumängu. Kurb.
        7. Tottenham (kodus) - Hooaeg on neil nii kirjult kena olnud juba, et selleks ajaks ollakse väsinud ja me leiame nende nõrkused üles. Sweet revenge tuleb ära ja king Kenny saab uue lepingu.
        8. Aston Villa - Villal pole millegi nimel väga pingutada, aga võib-olla meilgi enam selleks ajaks mitte. Seega äärmiselt flip-a-coin lugu. Leevenduseks niipalju, et Villa tegi meie vastu hooaja mannetuima mängu viimati, seega värskendame mälu ja lükkame taas ära.



        J. Henry meediaga suhtlemisoskus on oluliselt parem kui eelmistel. Üleüldse täiesti talutav omanik.

        Henry: "He (Kenny) has done very well," Henry said in the Daily Mirror. "It's all very positive. Someone was saying that people weren't happy here, but I think since that person left people are happier."

        Kommentaar


          Eriti optimist, 8 mänguga 19 punkti saada
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kenny all oleme kümnest mängust saanud 20-nd punkti - sellest vaatevinklist on optimism põhjendatud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ma ka mõtlesin veidi ja tegin arvutused:

              kuna meil on mõlemad mängud nii Man City kui ka Tottenhamiga... ning kui me need võidaks, oletame

              Siis see tähendaks midagi sellist kui kõik tabel jääb nii nagu on aga võidame need 2 omavahelist mängu nagu.
              + cityl ja tottenhamil veel omavahel ka mäng, oletame, et tuleb viik

              4 Man City 32 56
              5 Tottenham 32 55
              6 Liverpool 32 51

              nende omavaheline viik + meie võit ---->

              4 Man City 32 57
              5 Tottenham 32 56
              6 Liverpool 32 54

              jnejne

              Võimalusi on palju, õnne peab ka kõvasti olema ning muidu peame ise mehed olema ja mitte ühtegi punkti enam niisama käest andma


              In kenny we trust!
              U-21 on minu elu mõte!

              Kommentaar


                Te võite punkte kalkuleerida nii või naapidi, kuid tabelis tõusmine ei ole enam meie kätes. Lähim kinnipüütav Spurs peab päris kenasti koperdama, et me neist mööda saaksime. Samas meie ise eksida ei tohi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  ??? Wilsonist mängiti armutult mööda, söödud olid tal kehvapoolsed ja tsenderdusteks mõeldud aeglased kaarpallid langesid väravavahi sülle. Olgem ikka ausad, erilise supertalendiga tegemist pole.
                  Ja pikk pall võiks ju õigustatud olla kui Carrolli alla võetud palliga midagi teha osataks. Eile liikus see sama kiiresti oma väljakupoolele tagasi.
                  Unustad, et Wilson on keskkaitsja, kes mängis väga imelikus rollis. 1se poole statistika söötude kohta. Pole just kõige hullem:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Te võite punkte kalkuleerida nii või naapidi, kuid tabelis tõusmine ei ole enam meie kätes. Lähim kinnipüütav Spurs peab päris kenasti koperdama, et me neist mööda saaksime. Samas meie ise eksida ei tohi.
                    Vaadates Spursi vormi, siis see ei üllataks küll kedagi
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Kõrgem kui kuues koht on raske saavutada, aga iga mäng tuleb minna võidu peale, isegi siis kui läbi selle antakse ManUle tiitel kätte, elab üle. Suvel Kenny'le ja Clarke'ile pikem leping kätte, mõned uued mängijad ja küll järgmine hooaeg läheb paremini. Sellest ajast kui Kenny pukis on olnud, on Liverpool paremuselt kolmas tiim liigas- räägib enda eest.

                      Ei saa ilma Spearingu piltideta

                      Kommentaar


                        Eilse võidu järel ollakse kuidagi jube pöördes... aga mängupilt oli ju jätkuvalt paras sitt. Nüüd, kui Meirelesel tundub vorm kehvenenut olevat, pole üldse keskväljal enam mingit sisukust. Pikka palli on küll oluliselt šefim ette tampida, kui Carroll seal on, aga arvatavasti niivõrd sirgjoonelise mänguga ikkagi endast eespool olevatele tiimidele viimastes voorudes vastu ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Vaadates Spursi vormi, siis see ei üllataks küll kedagi
                          Võid siis Pooli vormi ka juba vaadata. Braga oldi ju püstihädas ja pole need City, Spurs ja Arsenal midagi sitemad kui porugali sats.
                          Nagu siin juba ennem mainiti- paberil võib ju kõik ilus olla, aga reaalsus võib mu olla.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laas Vaata postitust
                            Eilse võidu järel ollakse kuidagi jube pöördes... aga mängupilt oli ju jätkuvalt paras sitt. Nüüd, kui Meirelesel tundub vorm kehvenenut olevat, pole üldse keskväljal enam mingit sisukust. Pikka palli on küll oluliselt šefim ette tampida, kui Carroll seal on, aga arvatavasti niivõrd sirgjoonelise mänguga ikkagi endast eespool olevatele tiimidele viimastes voorudes vastu ei saa.
                            pakun, et keegi väga pöördes pole aga optimismi süstib üks vähestest võõrsil võitudest ihv-ja-nõu-vad-ai-miin.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Võid siis Pooli vormi ka juba vaadata. Braga oldi ju püstihädas ja pole need City, Spurs ja Arsenal midagi sitemad kui porugali sats.
                              Nagu siin juba ennem mainiti- paberil võib ju kõik ilus olla, aga reaalsus võib mu olla.
                              Liverpool nendes neljas Euroopa mängus mis Kennyl on olnud pole just võrreldavad sellega mis Liverpool on liigas viimasel ajal olnud. Paar põhimeest oli puudu ja staar Suarez ei saanud üldse Euroopa Liigas mängida. Braga vastu oligi probleem see, et väravat ei suudetud lüüa. Kaitseliin tagus seda pikka palli Carrolile ette (Skrtel ja Carra peamiselt), Sunderlandi vastu oli aga kaitses tagasi Agger kes mängib palli maast ja on ühtlasi klubi parim keskkaitsja hetkel. Pooli liigavorm ütleb seda et sellest ajast saati kui Kenny pukki pandi, on mängitud 10 mängu millega on saadud 20 punkti (võrdluseks tooks nt. Woy statistika- 21 mängu ja 25 punkti).

                              Kommentaar


                                Ma ei väidagi, et 19 punkti pole võimatu, aga... see on ikka väga optimistlik spekulatsioon. Mis see eilne mäng siis ikka nii väga erilist oli? Ääärekohtunik pani koogi maha ja tra seda oleks teadnud mis oleks saanud kui pennut poleks antud (ärge mind nüüd peksma haakake, et seda pennut meelde tuletasin).
                                Üldiselt on teie nõrgaks kohaks mängud 5-... klubidega. Top 5ga saate enam vähem hakkama.
                                Jään ikkagi seisukoha juurde, et 19 punti te kindlasti ei saa 8 mänguga.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X