320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Mis seal lõpus toimus siis? Pikk lisaaeg? Kuidas penaltid olid... kingitud?
    Eboue tegi küll kingituse
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      ha. hea töö
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        Mis seal lõpus toimus siis? Pikk lisaaeg? Kuidas penaltid olid... kingitud?
        Pikk lisaaeg(8 minutist sai 12) tuli eelkõige Carragheri vigastuse tõttu kui too Flanaganiga kokku põrkas.
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
          Ehkki kohtunik halastas ilmselt Liverpoolile 90+12 minutil, tuleb suvel hankida kindlasti endale vähemalt 1 korralik kaitsja ja poolkaitsja..
          Vasakkaitsjat ja keskkaitsjat on juba ammu vaja, aga sa võiksid vaadata ka kes 'poolil vigastatud on: Johnson, Kelly, Agger, Gerrard + täna lisandusid Carra ja Aurelio. Kaitseliin Flanno, Soto, Skrtel ja Robinson pole just jah, Premmi parim.

          Kommentaar


            Uskumatult tempotu ja igav mäng täna, kui lõpufiasko välja arvata. Mina ei saa aru, miks me võõrsil peame nii tagasihoidlikult mängima, kui alles eelmine mäng City'ga näitas, et pallivaldamine pole probleemiks, kui seda vaja on. Viik on õiglane tulemus sellele mängule. 4 verinoort platsil - not bad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Uskumatult tempotu ja igav mäng täna, kui lõpufiasko välja arvata. Mina ei saa aru, miks me võõrsil peame nii tagasihoidlikult mängima, kui alles eelmine mäng City'ga näitas, et pallivaldamine pole probleemiks, kui seda vaja on. Viik on õiglane tulemus sellele mängule. 4 verinoort platsil - not bad.
              Arsenal võõrsil pole sama mis City kodus, eriti veel taoline City kes midagi ei viitsi teha.

              Pulli peab saama:

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Uskumatult tempotu ja igav mäng täna, kui lõpufiasko välja arvata.
                Ärge istuge siis terve võistkonnaga oma poolel.
                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Mina ei saa aru, miks me võõrsil peame nii tagasihoidlikult mängima, kui alles eelmine mäng City'ga näitas, et pallivaldamine pole probleemiks, kui seda vaja on.
                +1 oleks isegi soovinud ründavamat mängu näha
                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Viik on õiglane tulemus sellele mängule. 4 verinoort platsil - not bad.
                nääääh. Ei ütleks just nii.

                Kommentaar


                  Rääkides noortest meeskondadest...

                  Jack Robinson - 17
                  John Flanagan - 18
                  Jonjo Shelvey - 19
                  Jay Spearing - 22

                  Kommentaar


                    Andy Carroll - 22
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Poleks osanud arvata, et see Robinson kõigest 17 aastane. Tal on suur tulevik ees ootamas ma usun, kui aind mänguaega saaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Muide, näib, et Jonjo on Aggeri seltsis aega veetma hakanud. Varsti on terve klubi need-tätoveeritud-kiilakad-noorfvestist.
                        päris huumor oli vaadata. tõenäoliselt järgmisel vigastusepausi ajal saab teine käsi ka täis soditud.

                        Robinsoni osas olin mängu vaadates negatiivselt meelestatud - koperdas, ei suutnud palli ära lüüa, pea käis Walcotti nähes ringi... tegelikult aga nüüd rahulikult mõeldes, siis sai ta ikka suure tööga hästi hakkama. Tema tegutsemine polnud küll kõige puhtam, kuid töö sai tehtud.

                        e: lugege kindlasti, isegi kui te jalkast midagi aru ei saa http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...t-in-the-world

                        e2: "it should have only been 8 minutes stoppage time, but the ref gave 10 when he saw ferguson sitting in the stands"
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          kenny ütles viisakalt wengerile piss off ja läks nautis oma viigipunkti. õige mees.

                          Kommentaar


                            Ei ütleks küll, et Robinsonil ja Flanaganil seal midagi viga oleks olnud.. Ootasin ikka kõvasti madalamat klassi. Ei saagi ju midagi muud seal teha, kui meeskond kaotab muudkui palli ära ja vastased ründavad järjepidevalt. Robinson ikka blokkis väga palju tsenderdusi enda äärel ära.

                            Kommentaar


                              Suurepärane töö noorte poolt. Sellise koosseisuga oli viik küll väga hästi kätte mängitud.

                              Olen meie kasvandikega täitsa rahul, well played lads.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                                Pikk lisaaeg(8 minutist sai 12) tuli eelkõige Carragheri vigastuse tõttu kui too Flanaganiga kokku põrkas.
                                Loogika?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X