320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    'pooli võõrsilmängust olnuks naiivne erilist silmailu loota. Jay ja Lucase kindel käsk oli kaitset kindlustada ja verinoortelt äärekaitsjatelt olnuks aktiivset rünnakus osalemist liig loota. Ette jäid üritama nagu tavaks neli meest ja kokkuvõttes olid nad minu meelest päris tublid - Arse kaitse ei saanud end kindlalt tunda. Vähemalt kuni Andy end vigastas.
    Ilmselt polnud ma ainus, kes pärast esimest pendlat kanalit vahetas. Ei uskunud, et meil enam ühtegi rünnakut teha lastakse. Imestus tulemust nähes seda suurem.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      aitüma, 'pool!
      enne mängu lugesin järjekordset gossipit, et nufc testib liverpooli soovi jose enriquet osta küsides vastu spearingut. naersin omajagu ja mõtlesin, et persse, väga nõrk ruumor või kui ei peakski ruumor olema, siis no mida (katarina) wittu?
      aga vaatasin mängu ja spearing oli meirelesest, kes oli vist korralikult tinutand eelmine õhtu - ei viitsind joosta, söödud läksid võssa, ühesõnaga sakkis palle -, jõudsalt parem ja (enda pendla olukorrani) üks scouserite parimaid.
      suarezese need kaks väga normaalsest kohast löögile saadud, aga vasakuga löömise tõttu võrdlemisi juurikad tulemused olid minu jaoks üllatus. et ootasin selliselt vennalt sirge molliga mõlemajalgset lammutamist. noorte äärekaitsjate ees muidugi müts maha.

      samas oli arsenal taaskord enda suurim vastane.
      walcott, kes iga nähtud mänguga kinnitab minus arvamust, et tegemist on kõige ülehinnatuma nirgiga inglise jalgpallis. see, et ta üks rumalamaid on, ei üllata enam vast kedagi, aga varasemalt on ta vähemalt joosta suutnud. nüüd tuli mingi 11nda klassi kutt ja nullis igast asendist kodaniku tsenderdusi ja läbimurdeid, või kui saigi miskise palli kasti saadetud, siis ei kannatanud see isegi kriitikalähedast mõtlemist. ja loomulikult arse legendaarne enne-ei-löö-kui-viiekastis-oleme taktika...ma isegi ei hakka seda kommenteerima. eboue ja muude pruunlaste mõttetegevus peale eduseisu saamist oli samuti vähemalt paari aastase Muldse Palmioksa nominatsiooni ära teeninud.
      viik igati aus tulemust ja arvestades enda puhul vaata-mis-klubi-ma-toetan koefitsendiga, siis oli heasoe rahuliku südamega magama minna.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Moar piimahabemeid platsil. Suht valus. Mitte, et mul midagi noorte vastu oleks, aga liiga palju korraga tähendab, et kogemuse puudusest või nooruse uljusest võib midagi kurja sündida. (Ma olen veel optimist selle #5 koha suhtes). Kuigi Robinson väristas alguses jalga ja Walcott ei halastanud kah ta peale, sai ta kokkuvõttes siiski päris kenasti hakkama.

        Järgmised 2 mängu on õnneks kodus.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          samas oli arsenal taaskord enda suurim vastane.
          walcott, kes iga nähtud mänguga kinnitab minus arvamust, et tegemist on kõige ülehinnatuma nirgiga inglise jalgpallis.
          no rohkem nõus pole võimalik olla.
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Nojah, nii palju siis sellest videost...
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              The words “p*** off” could clearly be heard on footage of the incident that was subsequently posted on YouTube but, after banning Wayne Rooney for two games for swearing directly into a camera, the FA have decided to take no action against Dalglish.
              “There is a clear distinction between the Wayne Rooney incident and others as seen,” said an FA spokesman. “Rooney’s outburst was directed quite pointedly at a television camera.”
              Selvä, ole täitsa ja ära kaamerasse ütle, siis on vinks-vonks.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Reservid kaotasid ManCityle 0:1 Andre Wisdomi poolt totralt kingitud penaltist. Suht hambutu värk muidu ka. Ründesuunalist ohtu vastase väravale vähe, vaatamata Ince'i ja Suso püüdlustele.
                'pool: Hansen, Mendy, Irwin, Wisdom, Regan, Thomas (Coady 70), Roberts, Silva, Kohlert (Saric 73), Suso, Ince
                Reservliiga tiitel ühtlasi lännu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar




                  ---

                  Spearing v Man City: http://www.footylounge.com/films//mi...3345f05bd.html

                  Kommentaar


                    Aquilani müügidiil tehakse tõenäoliselt ära suvel ning õnnetut Jovanovic'i pole mõtet ka enam palgal hoida :

                    "My only regret is that the coach who brought me to Anfield left the club even before my arrival," he said. "If Rafa Benitez would have stayed in Liverpool I believe everything would be different for me.
                    "There were 15 other clubs which followed me, but I chose Liverpool and made a mistake."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Aquilani müügidiil tehakse tõenäoliselt ära suvel
                      kui Kenny ütleb, et ärge meest unustage, siis tähendab see tegelikult müüki?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        kui Kenny ütleb, et ärge meest unustage, siis tähendab see tegelikult müüki?
                        Olen kindel et mingi pakkumine Juvelt tuleb. Kuivõrd hea see tuleb - me ei tea, aga uus poliitika näeb ette, et neil kes end siin hästi ei tunne, pigem lastakse kergelt minna.

                        Kommentaar


                          Pärast eilset on Euroopa veel teoreetiliselt võimalik. Spurs peab kaotama punkte nii Chelsea kui City vastu ja muidugi peame me omavahelise mängu võitma. Ning lisaks ka neli ülejäänut, sest Spursi järelejäänud kodumängud paistavad võidetavad.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Juve flirdib mõttega Aquilani tagasi saata ja asemele tuua vabaagent Pirlo ...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Pärast eilset on Euroopa veel teoreetiliselt võimalik. Spurs peab kaotama punkte nii Chelsea kui City vastu ja muidugi peame me omavahelise mängu võitma. Ning lisaks ka neli ülejäänut, sest Spursi järelejäänud kodumängud paistavad võidetavad.
                              Everton hingab kuklasse hetkel tabelis. Kui ei muud, siis neist peame küll paremal kohal lõpetama !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Euroopa mõttega ei viitsi küll enam flirtida. Tuues järjekordselt välja ülimalt isikliku seisukoha, et Euroopa liiga on ressurssidega priiskamine.
                                Ressursid ressurssideks, minu meelest peab Liverpool Euroopas mängima. See on olnud meie teine kodu juba varsti nelikümmend aastat (bänniaastad välja arvatud muidugi).
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X