320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gerrardile otsene alternatiiv Adam olla ei tohiks-saaks-võiks jne. Pigem jääb mulje, et luuakse meeskond (keskväli), kus on võimalus palju kombineerida ja aeg-ajalt mõnele mänguks puhkust anda, kuna mehed oskavad põhimõtteliselt kõik sööta lühikest, pikka, tsenderdada, karistuslööke jms lahti mängida... siia siis sobib veel Downing (kuna vasak äär on nagu on), mis kindlasti HMMi veel rohkem segadusse ajab.
    Lisaks on näiteks Henderson, Gerrard ja Adam üpris jõulised mängumehed... siia lisanduvad siis veel nii mõnedki, eksju. Universaalsed sõdurid - terve mansa Kuyt'e.

    Ehk siis suureneb dünaamilisus ja palli liikumise kiirus ning võimalus agressiivsemaks pressinguks, sest värskeid-osavaid jalgu jagub. Nüüd saab ju kolm vahetust mängus teha

    Eks näis mis olema saab, sest näiteks Henderson on minule kahtlase väärtusega pallur - sädemeid lööb, kuid leeki pole.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Gerrardile otsene alternatiiv Adam olla ei tohiks-saaks-võiks jne.
      No minule jääb (võib-olla ekslik) mulje, et Adam oleks Kenny nägemuses pikemas perspektiivis ka meeskonna liider ning kapten. Kui Carra ja Stevie vaikselt öhe kaovad.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Jah, muidugi. Ma olin enda mõtetega tiba teises kohas - mängus sees
        Eks see shotlane üks kange sell ning liider ole.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          tere!

          kas keegi oskab seletada, et mis kuradi põhjusel seda adamit jahitakse? ainus, mille mina suudan välja pakkuda, on konkurents Spursiga 2.septembril jagatavale KellelOnKõigeRohkemKeskpoolikuid rändkarikale. ottsepp, jonjo, sg, meireles, lucas, aquaman, cole (lol) ja henderson. eeldusel, et inglismaa kõige ülemakstum mitte-man.shity mees teeb nahhui ja italiano suudetakse kodumaale maha parseldada, oleks kõik ju väga ilus, aga juurde?!?! tundub, et saf on kennyga viskit trimbanud ja talle selle rotationi-vaimu kangesti peale ajand.
          meireles välja, adam sisse oleks mõistetav ainult siis, kui endiselt mingi rahaline kammits liverpooli juukseid väisaks, aga pole sellist asja ju. meirelest oleks mina nõus hea meelega ka teise logoga punases särgis nõus nägema, tulles aga maa peale tagasi, siis ei juhtu siin lõigus mainitutest sündmustest ühtegi, seega jään enda esimese küsimuse juurde.
          Aquilani ja Cole parseldatakse tõenäoliselt maha, meeskonnas (mitte arstikabinetis) on ikkagi kvaliteetseid varumehi ka vaja. Adam pole nüüd just maailmaklass, aga Spearingust ja Shelveyst hetkel veel parem.

          Kommentaar


            Ka mina näen, et Adam on SG järglane/kohatäitja. Ei usu, et SG on samasugune igiliikur nagu Giggs. 2-3 aastakest meil teist veel on siis riputab bootsad varna. Adam on siis veel normaalses vanuses, et "uusi noori" Shelvey, Kelly, Henderson jne kantseldada.
            Henderson suudab mängida nii keskel kui ka paremal äärel, siis näen teda Kuyti kohale konkureerimas koos Meirelesega. SG/Adam ja Lucas/Shelvey, Spearing varuvarumehena peaks keskväli nüüd välja nägema. Ja vasak äär on nii nagu ta on. 0 muutust seni.

            Meirelese kohta veel ebausaldusväärset ruumorit. Lahkumise põhjused võivad olla:
            1) Osa suuremast plaanist. Vahetus Mataga on läbi lipsanud
            2) Pere ei Albioni vihmaga kohanenud
            3) Füüsis ei olevat see mida vaja
            4) tegi hea hooaja, saab veits paremat hinda küsida.
            5) Pole inglane ja pole esimeses nooruses.

            Kommentaar


              Ei teagi kuidas Maxi võimalikku lahkumisse suhtuda. Võib-olla selliselt: tal olid 'pooli karjääri parimad paar nädalat juba ära. Seega pole vast hullu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kas Adami peamine probleem ei ole, et ta on sitt jalgpallur?
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Täpselt nagu Suarez, eksju.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ei teagi kuidas Maxi võimalikku lahkumisse suhtuda. Võib-olla selliselt: tal olid 'pooli karjääri parimad paar nädalat juba ära. Seega pole vast hullu.
                    Eks tal vist läbi need parimad aastad ning need kübarad olid kui viimase välja pigistamine. Positiivne oleks tema asemel keegi noorem ja väledam tuua.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Täpselt nagu Suarez, eksju.
                      Suarez? Que?
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        3rd kit:

                        vähemalt on sini-must-valge olemas.

                        Kommentaar


                          Tükati sai eile Hendersoni noortekoondises jälgitud. Paar ilusat söötu, aga enamasti keskväljamööbel, kellest pall lihtsalt mööda või üle liikus.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...it-for-2011-12
                            Sinine 'pooli särgil, ei aitäh. (jah, ma tean et kõige esimene särk oli sinine ja valge)

                            Õnneks näeb seda särki vaid kuskil karikasarjades.

                            Kommentaar


                              Eesti LFC fännid peaksid hankima (3rd kit):

                              Kommentaar


                                Hmm - see on tõesti huvitav värvikombinatsioon.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X