320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Adidase Outletis Tondil komistasin kogemata 'pooli särkide otsa Candy ajastust. Nostaligahuvilistele ehk pakub huvi. Igasuguseid suuruseid paistis olevat ja raha küsitakse 9.99 euri.
    Ai, peaks vist linna minema mingi päev.
    sigpic

    Kommentaar


      Päris tugev sats välja pandud:

      The Reds XI in full is: Reina, Johnson, Agger, Carragher, Robinson, Henderson, Downing, Adam, Spearing, Kuyt, Carroll. Subs: Doni, Ngog, Sama, Sterling, Flanagan, Aquilani, Shelvey, Kelly.

      Kommentaar


        11 viikingit vs agger(1 viiking) 2:2, miks teised üldse läksid?

        3:2 hoopis

        Kommentaar


          et joosta ja söötu lükata
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            11 viikingit vs agger(1 viiking) 2:2, miks teised üldse läksid?
            Mängu ka vaatasid või lihtsalt tsekkisid livescore-i?
            ---
            Pärast seniseid pre-seasoni mänge vaadates jääb tõsiselt segaseks miks me peaksime tahtma Aquilani maha müüa? Mees tuli mingi 83ndal minutil sisse ja lõi kohe mitmeid teravusi nii pealelöökidest kui korneritest, tänu temale Agger saigi need väravad. Peale Aquilani tundus asi päris mannetu. Johnson on eriti roostes ja kogu kaitseliin oli uimane.

            Kommentaar


              Olenemata selles, palju ise lööme, löödakse meile ikka 3.

              Kuyt, Johnson ja Spearing (eriti esimesel poolajal) olid väga mannetud.
              Aquilani oli taas väga hea, Downing, Henderson ja Adam vajavad veel aega sisse sulandumiseks, aga mitte midagi hullu hetkel.

              Kommentaar


                Krt, isegi hakkab vaikselt meel muutuma selle Aquilani suhtes. Siiski pole veendunud enne kui mees näitab/ütleb et tahab jääda. Liiga palju häma toimunud tema ümber. (suuresti ka see tema lauajalast agent)

                Huvitav kas Johnsonil läks puhkus natuke käest ära?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  huvitav oli KD käitumine, kehakeel vahetuste ajal - ignoreeris mängijaid. Tavaliselt patsutab nõnda palju, et tekitab kahtlusi.

                  Kui uutest rääkida, siis Henderson jättis hea mulje - egas ma temast midagi väga pole arvanud - sihikindel tegutsemine.
                  Aquilani oli jällegi terav nende 20ne minuti jooksul, mis ta sai - tahaks teda Valencia vastu põhis näha. Puht sel põhjusel, et näha kuidas ta puhanud jalaga meeste vastu mängib. Muidugi on hea kui vahetuses selline vend võtta, kuid äkki tiba kulukas.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    kui King Cenny seda kaitseliini korda ei saa, peab ta uue töö otsima
                    Algselt postitas fitti
                    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      miks me peaksime tahtma Aquilani maha müüa? Mees tuli mingi 83ndal minutil sisse ja lõi kohe mitmeid teravusi
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Aquilani oli jällegi terav nende 20ne minuti jooksul, mis ta sai
                      Palju ta siis mängis tegelikult? Kas Fiorentiinasse siirdumine on veel jõus? Mingi Milani jutt oli ka muidugi. Milan ja Viola ei suuda Montolivot ja Aquilanit ära jagada?

                      E: tra miks ma seda siin küsin, nagunii te ju ei tea :S

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Palju ta siis mängis tegelikult? Kas Fiorentiinasse siirdumine on veel jõus? Mingi Milani jutt oli ka muidugi. Milan ja Viola ei suuda Montolivot ja Aquilanit ära jagada?

                        E: tra miks ma seda siin küsin, nagunii te ju ei tea :S
                        80ndal minutil tuli sisse ehk siis mängis 15 minutit. Seda kuhu Aquaman siirduda võib ei tea kunagi tänu tema agendile kes tuleb iga päev mingi uue jutuga lagedale.

                        Kommentaar


                          Ma nägin küll vaid teist poolaega, kuid enne Aquilani sissetoomist oli 'pooli mäng ikka väga woylik. Või siis oli see treeneri käsk, et kõik peavad äärest Carrollile tsenderdama, kes seal üksi nelja-viie kaitsja vahel sebis, ja et mingit muud rünnakuelementi ei tohi kasutada. Ikka hirmus nüri värk oli. Siis tuli Aquilani ja kõik hakkasid kasti servalt peale kõmmutama. See oli palju teravam nagu...

                          Mina olen Aquilani asjast niipalju aru saanud, et Itaalia klubid tahavad teda hirmsasti laenule võtta, sest neil pole ca 15 milli võtta, mida 'pool tema eest tahab. Aga 'pool laenulesaatmisega põhimõtteliselt nõus ei ole. Eks see agent siis püüab kõlakaid väljamõeldes tekitada kujutlust, et kõik tahavad teda osta, et Fiore ikka suured rahad välja käiks. Võiks ju tõesti talle veel võimaluse anda, aga Kenny vist eriti hästi temaga läbi ei saa...

                          Kommentaar


                            nu tegelt üritati ka esimesel p.a. kaugelt lajatada aga tahe oli suurem kui oskused, v.a. Aggeril, kes oli suht-koht näljane ja võiks DMi mängida... noh kui ta katki nõnda tihti ei läheks. Kõva tüüp, hingelt ja oskustelt siis

                            ehk siis tegelikult oli mäng üsna mitmekesine (prooviti siit ja sealt), kuid üksiku ründajana sai Carrol suurema tähelepanu osaliseks + ta on selline jõud, kellest ei saa mööda vaadata.

                            kaitsetöö kahe liini vahel oli kehvakene, kuid tegelikult ei midagi hullu, sest paljude jaoks oli tegemist uue keskkonnaga ning vastased olid hästi organiseeritud + Johnson vist ei saanud öösel und silmale.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kõikides pre-season mängudes on kaitseliin olnud auklikum kui Shveitsi juust. Kuid ära ei tohi ka unustada, et keegi ei ole veel täiesti vormis ja need on pigem sellised katsetusmängud. Kuid 1 peab ütlema. Seda rünnaku/keskvälja varieeruvust mida ma lootsin siin suve alguses ma näinud ei ole. Enamus palle lükatakse äärtele, kus need tsenderdatakse ette Andyle või siis lendab kõrge pall otse Andy poole. Aquaman on ainsana kes on tõesti kõikides mänguses kus ta platsile on pääsenud silma paistnud.

                              Downingu tegutsemine meeldis. Pooled tsenderdused läksid pikaks või metsa, vahet pole. Las harjutab.

                              Kommentaar


                                Ma pole nüüd mõnda mängu näinud, kuid koosseise vaadates tundub, et keskväli ja rünnak saavad liigas olema midagi hoopis muud. Õigemini ma loodan seda, kunagi ei saa ju kindel olla. Leiva, Meirelesi, Gerrardi ja Suareze lisandumine peab olukorda muutma.
                                Kaitse auklikkus on suurem probleem, sest sinna uut jõudu hetkel lisandumas pole. Samas tundub, et vähemalt Johnson ja Skrtel pole veel mingisuguses vormis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X