320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin Atkinson's last 4 games of reffing #LFC : 4 opposition cards, 13 for LFC. 3 opposition penalties, 0 for LFC.

    Kommentaar


      Krt,kuna olen tööl,siis pean leppima mingi striimiga täna,aga myp2p leht juba eilsest maas-teab keegi,kas see püsiv nähtus ja annab mõni mingi muu aadressi?

      Kommentaar


        LiveScorehunter.com offers livescores, results and streaming of such sport competitions as football, tennis, hockey, basketball, baseball, handball and more.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Martin Atkinson's last 4 games of reffing #LFC : 4 opposition cards, 13 for LFC. 3 opposition penalties, 0 for LFC.
          kõrgem tase - juba enne mängu kohtuniku süüdistama hakata.

          Kommentaar


            Algselt postitas tarry Vaata postitust
            Krt,kuna olen tööl,siis pean leppima mingi striimiga täna,aga myp2p leht juba eilsest maas-teab keegi,kas see püsiv nähtus ja annab mõni mingi muu aadressi?
            Töötav myp2p.eu link, mis minul vähemalt toimib.
            Algselt postitas fitti
            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
              Töötav myp2p.eu link, mis minul vähemalt toimib.
              Ole sa tänatud.

              Kommentaar


                The Reds team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Carroll, Kuyt. Subs: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi.

                Suarez ei ole siis arvatavsti piisavalt fit, et tervet 90 minutit mängida
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  kõrgem tase - juba enne mängu kohtuniku süüdistama hakata.
                  Kui sa 'pooli mänge tihemini vaataks siis teaksid Atkinsoni vile (ning kui halb see võib olla) väga hästi. Ma pole kedagi süüdistanud, tõin vaid välja ühe huvitava statistika.

                  Kommentaar


                    Põneeeeeeeeeeeev

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Kui sa 'pooli mänge tihemini vaataks siis teaksid Atkinsoni vile (ning kui halb see võib olla) väga hästi. Ma pole kedagi süüdistanud, tõin vaid välja ühe huvitava statistika.
                      Selleks ei pea 'Pooli mänge vaatama ega mingeid 'Pooli vastu tehtud otsuseid otsima, Atkinson lihtsalt ongi kehvavõitu kohtunik. Samas iga uus mäng on erinev.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        0-0, Nasri on ikka päris palju üle Lucasest.Kahjuks pole kedagi keskväljale appi kah.

                        Kommentaar


                          Miqueli viga Carrolile oli ka puhas pennal ja Frimbongile oleks pooled kohtunikud punase ära andnud.....
                          Arsenal on muidugi kontratega väga terav,

                          Tundub nagu mingi vinge 0-0 tuleb nuh.

                          Kommentaar


                            Suarez mingil hetkel sisse ründesse teravust looma, muidu pole nagu hullu. Lucas peab ettevaatlik olema, pole nüüd talle teist kollast vaja.

                            P.S. Dannar, ma pole mitmuses, pole seal VSB's vaja kõiki 'pooli fänne ettenutmises süüdistada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Miqueli viga Carrollile oli ka puhas pennal
                              Kas sa räägid sellest olukorrast kus pandi kõrge pall Carrolli suunas ning Carroll niisama kukkus? (Vähemalt korduse järgi tundus küll nii). Siis sama hästi oleks võinud ju ka Arsenali kasuks ühe pendla anda kui korneri ajal Kelly hoidis ikka päris jõuliselt meie meest kinni.
                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              ja Frimbongile oleks pooled kohtunikud punase ära andnud.....
                              FRIMPONG on nimi. Väitele väga vastu vaielda ei saa (peale Carrollile tehtud viga kartsin seda teist kollast juba). Varsti saab ka kui sama jõuliselt jätkab

                              Kommentaar


                                Kui Suarezel mingit vigastust pole või Live eesmärk pole viik, siis on Dalglish suht debiil, et Suarezt mängu ei too, Arsenalil on kuradi kaks debütanti seal kaitses, miks mitte neile survet avaldada?

                                Nüüd lõpuks toodi, eks paistab kas 20 minta on piisav, et midagi muuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X