320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Umbes paari viimase hooaja vaatlustulemuste põhjal. Carra tugevuseks on karjumine (ehk liini juhendamine) ja positsioonivalik, nõrkusteks aeglus, palliga mäng ja valed otsused (lugematud vead ja penaltid). Statistikas võib-olla tema pallimäng ei olegi nii halb, sest ta ei riski söötudega. Aga ta ei aita ka rünnakut ehitada. Kokkuvõtlikult - ükski mängija ei ole suurem kui klubi, Carrast paremaid on võtta vasakult ja paremalt.
    Ma poleks niivõrd uljas vana sõjaratsu mahakandja, kuna ühel kuninglikul meeskonnal Hispaaniast tuli just sellel põhjusel nullindate keskel paras kollaps läbi elada. Seal võeti siis Hierro välja, kes oli riietusruumi autoriteet, kellel oli väga suur ülesanne meeskonna sidumisel, aga siis lasti lahti, kuna oli ka aeglane ja paremaid igalt poolt võtta, kuid selgus, et need paremad olid paremad sinnamaani, kuni nad ei pidanud ise kaitseliini juhtima. Samuti kannatas ka meeskonna sisekliima ja oligi kööga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mänjuu teemas vincent saatis mingi punase kuradi avatariga mehe perse, kuna ta oli oma tiimi suhtes kriitiline. Ju ma ka ei ole siis ikka õige fänn, kuna olen teatud meeste ja strateegiate pihta õige kuri.
      antud teemas suht ebaoluline, aga ei taha ütlemata ka jätta:

      Oma meeskonna suhtes peabki vahel kriitiline olema. Perse saatsin vennad, kes niisama lahmisid, et lahedamad välja paista. Järgmise kodanikuga oli arvamuste lahknevus mängule esitatavate eelduste osas, muud midagi. Praegu siit loetav on täiesti normaalne arutelu.

      /OT
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Eks Kenny tegi omad järeldused sellest saunast ja suudab keskv2lja l2hiajal samamoodi m2ngima panna kui kevadel, samas oleks ka huvitav näha mida spearing, maxi suudaksid praegu teha, sest kevadel oli nende m2ng kyll silmapaistev.

        Rohkem tahaks näha ka Downingu & Carrolli koost66d mille eest 20mln eelnimetatu eest v2lja k2idi.
        Õnneks on tlemas vähe kergemad m2ngud ja loodetavasti suudetakse ennast koguda.
        This is Anfield,

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Umbes paari viimase hooaja vaatlustulemuste põhjal. Carra tugevuseks on karjumine (ehk liini juhendamine) ja positsioonivalik, nõrkusteks aeglus, palliga mäng ja valed otsused (lugematud vead ja penaltid).
          Jah nagu öeldud plussid ja miinused on teada. Carra on ka kõikse rohkem LFC võrku sahistanud tegevmängija eks (omaväravatega).
          Algselt postitas Stok
          Aga ta ei aita ka rünnakut ehitada. Kokkuvõtlikult - ükski mängija ei ole suurem kui klubi, Carrast paremaid on võtta vasakult ja paremalt.
          Ma ei taha öelda, et JC on maailma parim kaitsja vms. Võib-olla ma vaatan tema plussid suuremaks kui need tegelikult on ja miinustele läbi sõrmede. Aga eks booty room vaatab asju oma pilguga ja kui nende jaoks Carra miinused hakkavad üle kaalume plusse siis hakkavad ka asjad liikuma. Hetkel ma klubi seest väärilist asendajat talle ei näe. Skrtel- hea katisja, aga samuti aeglane ja mitte mängu "ehitaja". Agger- hea kaitsja, kahjuks klaasist. Coates- hea kaitsja, kogenematu PLis. Vaadates mida teeb Jones ManU's siis võib veits kahju tunda, et me piisavalt tema eest ei võidelnud. Dann läks kah Blackburni suht kopikate eest. Äkki on jaanuaris Cahill saadaval. Nemad võiks olla need kes Carrat tema positsioonil tõsiselt ohustaksid. Terve Kelly ja Johnson ehk kah, aga kahtlen.

          Kommentaar


            Mina näiteks ei ole kunagi arvanud, et üksiku mängija asendamine tooks kaasa otsustava kvalitatiivse hüppe. See on ikka üldise suhestumise, taktikalise küpsuse ja mängufilosoofia teema. Miks hakkavad seni mittemidagiütlevat mängu näidanud mehed Mankus säravaid esitusi tegema, meil aga jäävad keskpärasteks edasi? Kusagil peab see vastus leiduma. 'pool on kahekümne aastaga võitjamentaliteedist ilma jäänud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Mina näiteks ei ole kunagi arvanud, et üksiku mängija asendamine tooks kaasa otsustava kvalitatiivse hüppe. See on ikka üldise suhestumise, taktikalise küpsuse ja mängufilosoofia teema.
              +1. Tegelikult on see üldse huvitav teema. ManU puhul tuuakse ju ikka ja jälle välja Fergusoni oskust leida just isikuomadustelt sobivaid tüüpe, kes on reeglina kergelt sulandunud. Teiselt poolt on jälle surve, mis paratamatult kaasneb mängimisega satsis, kus ükski kaotus pole tolereeritav. Liverpooli distantsilt jälginuna ei julgeks küll öelda, et asi on võitjamentaliteedi puudumises. Võtmemängijad Carragheri ja Gerrardi näol on klubis siiski nii mõndagi saavutanud ning nende liidriomadused veel selgelt praegugi olulised ja mõju riietusruumis tugev. Treeneri asi ongi tabada, millal sellised mängijad ebapiisava taseme tõttu ohverdada. Eelmainitute puhul on selleks vast ikka liiga vara ja potentsiaalselt kurvad tagajärjed Dannari toodud näitest ka võtta.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Ega ma nendest konkreetsetest mängijatest räägigi. Klubis laiemalt on palju vastamata küsimusi. ManU puhul pole ka ilmselt küsimus üksnes Fergusonis. Kõik klubisse puutuv ja seda ümbritsev on sellisel tasemel, et Old Traffordile läheb enamik meeskondi ette kaotanuna. Liverpooli ümber sellist professionaalse täiuslikkuse aurat ei ole. Meile ei tule ostetud mees mängima teadmises, et kui ma sel hooajal liigat või eruokappi ei võida, siis järgmisel raudselt. Psühholoogiline aspekt on usun mängijate jaoks ääretult oluline. Olen ma siis tegijaklubis või mitte.
                Mõnedki aspektid kinnitavad, et võitmise mentaliteeti meil täna pole. Rafa alguses üritas seda tagasi tuua ja oli esialgu ka suhteliselt edukas. Aga neist päevist on juba mõned head aastad möödas. Aga noh - töö jätkub ja jalgpallis pole midagi lõplikku.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vähemalt Reina mängib oma koha välja:

                  Since the start of 07-08, Liverpool's Jose Reina has provided twice as many PL assists as any other goalkeeper (4) @OptaJoe

                  Kommentaar


                    Statistika oskamatutes kätes on nagu Kalevipoja mõõk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ega ma nendest konkreetsetest mängijatest räägigi. Klubis laiemalt on palju vastamata küsimusi. ManU puhul pole ka ilmselt küsimus üksnes Fergusonis. Kõik klubisse puutuv ja seda ümbritsev on sellisel tasemel, et Old Traffordile läheb enamik meeskondi ette kaotanuna. Liverpooli ümber sellist professionaalse täiuslikkuse aurat ei ole. Meile ei tule ostetud mees mängima teadmises, et kui ma sel hooajal liigat või eruokappi ei võida, siis järgmisel raudselt. Psühholoogiline aspekt on usun mängijate jaoks ääretult oluline. Olen ma siis tegijaklubis või mitte.
                      Mõnedki aspektid kinnitavad, et võitmise mentaliteeti meil täna pole. Rafa alguses üritas seda tagasi tuua ja oli esialgu ka suhteliselt edukas. Aga neist päevist on juba mõned head aastad möödas. Aga noh - töö jätkub ja jalgpallis pole midagi lõplikku.

                      Seda probleemi on põhimõtteliselt ka Kenny tunnistanud, et pole seda vastavat mentaliteeti. Tuues näite omaaegsest Liverpoolist, kuhu valitigi mängijaid just oma suhtumise poolest. Mehed kes kunagi ei anna alla.....
                      Eks seda ole proovitud ka nüüd teha. Suarez ja Adam, Bellamy ju tegelikult on viimased vennad kes alla annavad, aga nendega ülekeemise oht.
                      Ja selle mentaliteedi taga on arvatavasti ka see briti mängijate eelistamine, sest brittidele üldiselt tähendab Liverpool enamat, kui import (raha)mängijatega.
                      Aga arvatavasti on Kenny mees, kes seda saab taastada. Vaja on paar aastat stabiilsust ja rahulikku ehitamist. Uued omanikud proovivad ka õnneks iga külge klubis tugevdada.

                      Carra teema jätkuks seda, et mees oli eelmine hooaeg pikalt vigastatud. Mingit katastroofi sellest ei puhkenud, et teda seal ei olnud. Katastroof oli ikka treeneri aju. (vb läksid isegi Roy aja tulemused isegi paremaks, kui Carra vigane oli?)

                      Kas keegi teab, mis sellest staadioni jutust sai? siin umbes 2 kuud tagasi oli mingi jutt, et mingid lepingud (ehitusluba?) hakkavad aeguma, et oleks aeg otsusteks umbes kuu jooksul, kuidas elu edasi peaks minema. Enam pole mingit juttu olnud sellest.
                      Muidugi omad lootused uute staadionite osas olid paljudel klubidel seoses MM-iga (aga see jutt käis klubi kodukalt läbi pärast selle võimaluse äralangemist).

                      Muidugi Henry jutt sellel teemal oli ka huvitav, et ainult 10 000 -15 000 lisakoha pärast on küsitav teha kordades suurem investeering, kui Anfieldi laiendamisele kuluks. Seega siit võiks arvata juttu 2-st võimalusest. Ehitatakse gigant staadion või proovitakse vanale midagi juurde pookida.

                      Jälle venis pikale...aga arutelu peaks rikastama....

                      Kommentaar


                        Aggeri ribi kutu. Kuu väljas, vähemalt.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Aggeri ribi kutu. Kuu väljas, vähemalt.
                          So it's that time of year again.

                          Kõige kiftim oleks vist siis kui Agger oleks terve ja Coates vastaks oma lubadustele ja nad koos keskkaitses oleks. Mõlemad õhus/maas tugevad ja ehitavad tagant rünnakut.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            ainus rünnak, mida agger viimaste aastate jooksul tagant on ehitanud.....ah pohhui, ma ei tee seda nalja.

                            coates-skrtl/coater-carrashit oleks päris äge paar.

                            ja no bljääd, müüge see agger maha. muhe poiss, aga äkki peab kuskil saksas paremini vastu. kui meeskonnal ei ole stabiilset keskkaitsepaari - või noh, isegi kui on, siis see sisaldab carrashiti, kelle aeg on otsas/otsa saamas -, on selle top4 püüdmine iseendi jaoks veeel nõks raskemaks tehtud.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              ainus rünnak, mida agger viimaste aastate jooksul tagant on ehitanud.....ah pohhui, ma ei tee seda nalja.

                              coates-skrtl/coater-carrashit oleks päris äge paar.

                              ja no bljääd, müüge see agger maha. muhe poiss, aga äkki peab kuskil saksas paremini vastu. kui meeskonnal ei ole stabiilset keskkaitsepaari - või noh, isegi kui on, siis see sisaldab carrashiti, kelle aeg on otsas/otsa saamas -, on selle top4 püüdmine iseendi jaoks veeel nõks raskemaks tehtud.
                              No ega see sinu Arse***i kaitse ka parem ei ole... Kivi loopimine kui endal pind silmas.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                ainus rünnak, mida agger viimaste aastate jooksul tagant on ehitanud.....ah pohhui, ma ei tee seda nalja.

                                coates-skrtl/coater-carrashit oleks päris äge paar.

                                ja no bljääd, müüge see agger maha. muhe poiss, aga äkki peab kuskil saksas paremini vastu. kui meeskonnal ei ole stabiilset keskkaitsepaari - või noh, isegi kui on, siis see sisaldab carrashiti, kelle aeg on otsas/otsa saamas -, on selle top4 püüdmine iseendi jaoks veeel nõks raskemaks tehtud.
                                Käi putsi paks! vms Ausalt vaikselt hakkab su wannabe huumorimeel pinda käima juba =/ .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X