320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saa kuidagi tähelepanemata jätta
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Keegi oskab nimetada mõnda head pubi Tallinnas, kus saaks Liverpooli vs ManU mängu vaadata ?
      sigpic

      Kommentaar


        Nimeta baar?

        Kommentaar


          Shooters ja Lost Continent.

          Kommentaar


            Molly Malones ja Drink kaa.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Hakkate täna minema juba?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Hakkate täna minema juba?
                Täna mitte, aga nädalapärast tuleb sammud lennujaama ette võtta küll jah
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Täna mitte, aga nädalapärast tuleb sammud lennujaama ette võtta küll jah
                  Palju see nali ka maksma läheb?

                  Kommentaar


                    Olen ka uurinud asja, mina, kellel on vajadus hea hotelliga ja mugava lennuteeninduse fänn, siis klm-iga paar ööd pluss mängupiletid, maksaksid nägu edasi-tagasi ja arvestatud joomise raha ka juurde,siis nats üle 700 euri.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Olen ka uurinud asja, mina, kellel on vajadus hea hotelliga ja mugava lennuteeninduse fänn, siis klm-iga paar ööd pluss mängupiletid, maksaksid nägu edasi-tagasi ja arvestatud joomise raha ka juurde,siis nats üle 700 euri.
                      Mul nii palju kindlasti ei lähe, olen ise kusgil 500 euri kanti arvestanud aga samas ma ei vaja ka mingeid erilisi mugavusi
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Saan ma õigesti aru,et manu mängu lähed vaatama?Kui jah,siis mis hinnaga sul õnnestus ära osta pilet?

                        Kommentaar


                          Flanagan, Kelly ja Henderson kaptenina mängisid kõik eile 90 minutit kui Inglismaa U21 võitis EM-valikmängus Islandi 3:0.

                          Edit: Ja Danny Wilson 90 minti Shotimaa U21 kaitses. Luksemburg löödi 5:1. Miks pole Dannyle korralikku laenuklubi leitud? Usun, et vähemalt põhjapoolt piiri leiaks huvitatu vaevata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Robbie Savage meenutab BBC lehel aegu kui linnaderbisid ei võetud veel vennatapuna. 1986. aasta karikafinaalis kui Ian Rush Evertoni vastu kaks väravat lõi, istusid sinised ja punased toetajad sõbralikult koos. Ilmselt on sellest ajast pärit ka minu isiklik sümpaatia Evertoni suhtes.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Olen ka uurinud asja, mina, kellel on vajadus hea hotelliga ja mugava lennuteeninduse fänn, siis klm-iga paar ööd pluss mängupiletid, maksaksid nägu edasi-tagasi ja arvestatud joomise raha ka juurde,siis nats üle 700 euri.
                              Alla 5* ei ööbi? Ideaalis on 50-60 euri lennupilet, samapalju mängupilet. Muud kulud vastavalt sellele palju ise tahad kulutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Alla 5* ei ööbi? Ideaalis on 50-60 euri lennupilet, samapalju mängupilet. Muud kulud vastavalt sellele palju ise tahad kulutada.
                                50 euri lennukipilet? Ühest suunast räägid ikka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X