320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi sellest sai aru, et millepärast eile nõnda palju tsenderdusi jagati? Kas panus oli pandud sellele, et kaitsjad ei suuda korralikult puhtaks lüüa?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Hendersoni lonkimist ei pane ma 100% tema enda süüks vaid vaataks treeneripingi poole. Ta pannakse platsile mingit passiivset rolli täitma? Ei usu. Poiss kas ei saa aru mida temalt tahetakse või ei osata seda talle seletada. Tuima järjekindlusega. Küsimus on just tema positsioon 'pooli formatsioonis mitte niivõrd tema individuaalsetes oskustes.

      Kommentaar


        Yaya Toure disliked this
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Henderson on siiski investeering tulevikku, U-21 mängu jälgides oli ta keskväljal ja sai ilusti hakkama, aga et ta City suguste klubide vastu sellist mängu näitaks on veel palju tööd vaja teha. Jaanuaris oleks uut right wingerit vaja, sest Glen on suutnud 2 mängu järjest rohkem teravust tekitada kui Kuyt ja Henderson kokku.
          This is Anfield,

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            ootasingi juba sellist vidjot, super tüüp ikka ja et ta küllaltki noor on veel tõotab meile head. Chelsky vastu võiks ka mängida, kui jaksab, väga oleks vaja.
            Huvitaval kombel täna eilse mängu pealkirjasid vaadates, igalpool kõneleti mängust kui 'City held by LFC' - imelik, kas kõik źurnalistid vaatasid ainult esimest poolaega?

            Ja huvitav ka et keegi veel ei kiitnud eilset publikut, Anfield ikka rokkis!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Smear Campaign

              Kui keegi pole lugenud, siis soovitan soojalt lõpuni haududa see töö mis üks Kopiitlane on oma viimases blogis teinud, ehk 'kuidas f**guson töötab (jälle)':

              tean et juba eilsete uudiste teema, aga mu meelest väga õigesti pandud.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                Redknapp tegi suvel 3 head lüket, Parker ja Adebayor in ja Modricu mitte müümine, kuid nende pink on siiski suhtelisel nõrk ja kui peaks põhimehed vigastada saama, siis on see hoog kiire raugema. Nad pole ka veel City ja Chelseaga mängind. Ühesõnaga vara on veel kohti jagama hakata, isiklikult arvan/loodan et Tottenham ei jõua esimese 4 hulka.
                Lihtsalt tõe huvides:
                1) Modrici müümisele pani käe ette eelkõige ikka Levy, vaevalt et Harryl erilist sõnaõigust oli.
                2) Põhimõtteliselt pole pingilt võtta vaid korralikku tipuründajat, ülejäänud positsioonid on üsnagi kaetud. Okei, Bale-le väärilist venda ka pingil ei ole, aga häda pärast saab näiteks Pienaar või Rose vast hakkama. Viimane voor näitas, et ei pea olema koguaeg kõik mehed rivis, saadi täiesti hakkama ilma Modricita (kes on ikka VÄGA tähtis mees) ja VDV-ta (selle hooaja resultatiivseim mängija Spursis)
                3) ManCityga mängiti ära juba kolmandas voorus.

                Aga see kõik ei tähenda muidugi seda, et kohad juba lõplikult paika loksunud oleks, suurem osa hooajast on ju ikkagi veel ees.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Kui keegi pole lugenud, siis soovitan soojalt lõpuni haududa see töö mis üks Kopiitlane on oma viimases blogis teinud, ehk 'kuidas f**guson töötab (jälle)':

                  tean et juba eilsete uudiste teema, aga mu meelest väga õigesti pandud.
                  disclaimer: käsi südamel, ma kirjutaksin järgneva teksti täpselt samasugusena ka siis, kui tegemist oleks mis tahes muude meeskondadega peale Liverpooli ja manku.


                  Õigesti pandud? Suurem osa sellest jutust on ju rumal paranoiatripp. Kasvõi see koht on juba täiesti naeruväärne:

                  In fact Mr Ferguson ( I refuse to recognise his official title)
                  Aga kui "Fergusoni töötamiseks" pidada seda ettekujutust, mismoodi kogu maailm on (jälle) Liverpooli vastu, siis jah, hautud on põhjalikult. Ehk siis mida väidetakse - et Fergusoni üks-kaks lauset lükkavad veerema sellise ratta, mille ees kaob hoobilt kõikide inimeste iseseisev mõtlemisvõime ja hakatakse talle takka kiitma? Teevad seda mitmed asjatundjad stuudios, hulk ajakirjanikke, kümned tuhanded fännid tribüünidel üle kogu maa... Ainult sellepärast, et Ferguson midagi torkas. On ikka tõesti mõistlik jutt?

                  Konkreetselt Suarezest:

                  Now this sort of honesty would, you would think, earn universal praise. Not on this occasion. Not public enemy Luis Suarez. BBC TV’s commentator for the game, Guy Mowbray acknowledged that there had been a trip but chose to damn Suarez with faint praise.

                  “He is caught there and manages to keep his feet, which you have to say is most unlike Luis Suarez” he said, following up with “He might wish he hadn’t”

                  Even after the Uruguayan’s masterpiece goal which brought his team level, Mowbray had a dig. “You get two sides with Luis Suarez. That side is absolutely brilliant.” Another cheap shot.
                  Väga raske on jalgpallur Luis Suarezt veel tabavamalt kokku võtta kui Mowbray seda tegi. Ilmestada saab küll - sobilikul kombel näiteks selle liikuva pildiga alles eilsest:



                  Kõikide heade liigutustega kahjuks lihtsalt ei pese endalt maha seda plekki, mille niisugune taidluskunst külge jätab. Suarez vilistatakse välja mitte sellepärast, et keegi oleks tema vastu algatanud mingi poriloopimise kampaania. Ta vilistatakse välja sellepärast, et ta on lihtsalt äärmiselt vastiku stiiliga mängija. Kõik. Mitte mingit ülemaailmset vandenõud selle taga ei ole.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Lihtsalt tõe huvides:
                    1) Modrici müümisele pani käe ette eelkõige ikka Levy, vaevalt et Harryl erilist sõnaõigust oli.
                    2) Põhimõtteliselt pole pingilt võtta vaid korralikku tipuründajat, ülejäänud positsioonid on üsnagi kaetud. Okei, Bale-le väärilist venda ka pingil ei ole, aga häda pärast saab näiteks Pienaar või Rose vast hakkama. Viimane voor näitas, et ei pea olema koguaeg kõik mehed rivis, saadi täiesti hakkama ilma Modricita (kes on ikka VÄGA tähtis mees) ja VDV-ta (selle hooaja resultatiivseim mängija Spursis)
                    3) ManCityga mängiti ära juba kolmandas voorus.

                    Aga see kõik ei tähenda muidugi seda, et kohad juba lõplikult paika loksunud oleks, suurem osa hooajast on ju ikkagi veel ees.
                    Muidu nõus, aga WBA on praegu päris kohutav, ehk top4 pärast heitlev meeskond peakski neist üle käima ka ilma täiskooseisuta. Minuarust sõltub väga palju Adeka tervisest ja tujust - kui ta lõpuni samamoodi laseb on väga hea tabelikoht võimalik. Seni kõik mängud mis näinud, on ta väga ohtlik olnud. Viimaste aastate sündmused (tulistamine, City fallout, Madridis reameheks käimine) paistavad tema ego natukene kultiveerinud olevat, kui uuesti jalad maast õhku ei tõuse on Spursil üks ohtlikumaid relvi PLis.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Indian girl
                      it's a thin line between love and hate - ja muideks, Evra on eit. Või sa tahad öelda, et see va neegriteema pole nõjajaht?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        great wall of text
                        Algselt postitas fitti
                        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          ja muideks, Evra on eit. Või sa tahad öelda, et see va neegriteema pole nõjajaht?
                          On täiesti nõiajaht selles mõttes, et konkreetne juhtum on "sõna sõna vastu" ja tõendeid pole kellelgi. Sellest tulenevalt saab igaüks väita mida tahes ja loomulikult erapoolikus ajab üle ääre. Mõistlik oleks olnud joon siis alla tõmmata, kui tõendite puudumine selgeks sai. Praegu koorub siit ilmselt mingi sisutu poliitkorrektne jura välja, et FA saaks enda arvates oma head nägu säilitada. Paradoksina muidugi on ennast juba praeguseks veel rohkem poriga kokku mäkerdatud ja tõsiselt ei võta ükskõik mis otsust enam kumbki osapool.

                          Teiselt poolt Evra hukkamõistmine eeldaks esiteks, et ta mõtles selle kõik välja. Kõlab äärmiselt ebatõenäoliselt (jah, jälle subjektiivne...). Teiseks selles osas, kas kaebuse esitamine teeb automaatselt kedagi eideks või saab tõeline mees olla siis ja ainult siis, kui kõik asjad neelatakse silma pilgutamata alla või klaaritakse kohapeal ja soovitavalt kätega, jääme ilmselgelt eriarvamusele, seega mis sest ikka rohkem arutada.


                          Ja see kõik selleks - ikkagi on mul võimatu mõista, kuidas ükskõik milline seisukoht antud küsimustes saaks põhjendada niisugust kuutõbise juttu nagu seal blogis kirjas on.


                          [PS - vabandust, et kirjutasin rohkem kui kaks rida ja läbupartei liikmed seetõttu jälle aru ei saanud.]
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Evra puhul pole(ks) see esimene ega teine kord kui ta mingisse teise dimensiooni sukeldub - sellest tulenevalt vastav staatus. Kusagil sügaval on tal mingi viperus (kompleks) omandatud. Teie mure on ümberlõikus korraldada.

                            Pole see blogi jutt ka midagi hullu - sama stiil nagu Suarez'e gif.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Evra puhul pole(ks) see esimene ega teine kord kui ta mingisse teise dimensiooni sukeldub - sellest tulenevalt vastav staatus. Kusagil sügaval on tal mingi viperus (kompleks) omandatud. Teie mure on ümberlõikus korraldada.

                              Pole see blogi jutt ka midagi hullu - sama stiil nagu Suarez'e gif.
                              Millistel kordadel ja millisesse dimensiooni täpsemalt? Kui jutt käib Finnani ja Chelsea juhtumitest, siis nagu juba varemgi mainitud - väide varasematest samasugustest süüdistustest, mis Liverpooli kodulehe kolumnisti Kristian Walshi twitterist kiiresti levima hakkas, on läbinisti vale. Walsh on seda ka ise tunnistanud.

                              A police investigation has been launched after deaf football fans complained they had lip-read Liverpool's Steve Finnan making a racist remark towards Patrice Evra of Manchester United.

                              Evra, however, was unaware of any racist taunts. The Senegal-born Frenchman, a £5.5m signing from Monaco in January, has not raised any complaints although he is aware of the allegations.
                              Chelsea have also been fined £25,000, though an allegation that Bethell had “engaged in racist conduct or language” was not proved and Chelsea were cleared of that charge.
                              As the FA report says “The two witnesses who say they heard those words directed by Mr Bethell at Mr Evra are the Manchester United first team coach Mr Mike Phelan and the goalkeeping coach Mr Richard Hartis.”
                              Blogi osas - kuna gif on reaalne pilt reaalsest olukorrast, siis kas võib järeldada, et pead tõeseks ka seda kandvat ideed, nagu kogu avalikkus tantsikski Fergie pilli järgi? Nojah.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Sorry, ma ei saa aru, mida see Gif tõestama pidi? Et kukkudes ei ole võimalik pead ära lüüa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X