320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pettunud raisk. Võimalusi oli väga palju, aga see punane rikkus mängulõpu ära... Masendav otsus ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      väravas küll kohtuniku väga süüdistada ei saa...
      Ei saagi, aga 10kesi 11 vastu ka pole meeldiv mängida.
      Kohtunik sittus mängu selle punasega ära.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        väravas küll kohtuniku väga süüdistada ei saa...
        kui sa mind silmas pidasid, siis ma värava kohta ei öelnudki midagi. No jah, olgem ausad, Fulham siit võitu küll ei väärinud.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          kahju pepest,kohtunikust ja kolmest punktist...kõik kohtunikud on endiselt pederastid.sorry jaan ja kass
          mc jünger.Anus Äärits.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            kui sa mind silmas pidasid, siis ma värava kohta ei öelnudki midagi. No jah, olgem ausad, Fulham siit võitu küll ei väärinud.

            Võitu mitte, aga viik oleks igati aus tulemus olnud. Vähemalt võimaluste põhjal mis löömata jäid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              kui sa mind silmas pidasid, siis ma värava kohta ei öelnudki midagi. No jah, olgem ausad, Fulham siit võitu küll ei väärinud.
              Ok, sain valesti aru lihtsalt, punane oli küll vale - 100% nõus. Aga ise tuleb ka lõpuks hakata ära lööma!!!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  1. Suareze värav ei olnud suluseisus nagu näitas meile kordus.
                  2. Spearingu punane kaart oli täielik nali, väärt halvimal juhul kollast.
                  3. Kuhu jäid kõik Fulhami punased ja kollased kaardid?
                  4. Maxi oleks pidanud alustama.
                  5. Õnne pole nende väikeste vastu kohe üldse nagu võis ka täna näha: 2 korda posti, lugemata värav, pime kohtunik.
                  6. Palun hankida ründaja kes oskab realiseerida.

                  Väga tahaks loota, et punane kaart vaidlustatakse. Friend suutis hea mängu ära rikkuda.

                  Kommentaar


                    Sickfuck. Ei tahaks kohtunikule midagi halvasti öelda, aga türa......

                    Mis moodi Suareze väravat ei loetud ja kus kohast see punane tuli ? Pluss veel väiksemad otsused nagu Bellamy kollane kaart jne. Oi jah.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      enda pilte siia mitte panna!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Positiivset vast niipaljukest, et vähemalt minnakse mänge võitma. Aga see võimetus ära lüüa ajab ulguma. Tänagi oli teise poolaja esimene paarkümmend minutit lausa fantastiline surve, aga ei ole seda teravust mida vaja. Vana tuttav 'pool. Lõpus ajasid vihaseks need idiootlikud tõsted Hangelandi hiiglasliku peakolu peale. No tõepoolest - milleks?
                        Mõtlesin pikalt Suarezi peale. Mulle tundub, et ta ei ole õiges klubis ja ilmselt mitte ka õiges liigas. Eks ta on oma rumalustega selle olukorra osaliselt ise tekitanud, aga ei näe temas ikkagi seda suurt 'pooli ründajat, kellest nii palju vahutatakse. Ta peab liiga palju tööd ise ära tegema ja kui kohtunike kaitse puudub, on see peaaegu võimatu ülesanne. Oleks kõrval David Silva laadne pallivõlur, siis võib-olla, aga ei olep mitte.
                        Reina - täielik fiasko. Vist esimene tõeline blunder sel hooajal. Spearing, natuke on poisist kahju. Eks ta ju pallile pihta sai enne mängijat. Aga õigustatud punane ikkagi. Tuleb ikka Henderson keskele tuua nüüd ja keegi äärt meenutav mängija platsile saata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          <<tore mäng oli,eriti meeldis mulle 35 milkuse nuudeljala esinemine täna,natuke veel ja oleks vist liiga rekordi püstitanud"enim käpuli oleva mängija" arvestuses,aga eks selline pisike ja väikene vennike peabki neljal jalal ringi ukerdama,loodetavasti Kenny ei vaheta teda enam välja järgmine mäng,või kui vahetab, siis viimasel üleminutil 0-0 seisult wigani vastu näiteks.Suurepärane rsk,tasub proovimist.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            3. Kuhu jäid kõik Fulhami punased ja kollased kaardid?
                            Kuhu jäid kollased Suareze sukeldumise ja maas väänlemise eest? Juba päris mitmendat mängu järjest juba. Premmis vist suuremat daivervärdjat pole? Mitte, et Citys neid pole, aga Suerez on ikka üle moistuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Kuhu jäid kollased Suareze sukeldumise ja maas väänlemise eest?
                              Suarez oli täna vägagi tagasihoidlik enda kukkumistega. Mingit kerget kukkumist keskväljal ei anna just väga hästi võrrelda väravat peatava veaga kasti joonel. Ma ei süüdista ainult kohtunikku, 'pool on suuresti ka ise süüdi, aga Friend tegi ikka väga küsitavaid otsuseid täna ja no pmst rikkus mängu ära.

                              Kommentaar


                                Mõnus mäng oli tegelt, kohtuniku ainuke viga oligi Spearingule punane anda, muu oli kõik tip-top. Kahju, et Hendersioni löök posti läks, ja et sakslane Downingu superlöögi ära tõrjus. Täna oli muidugi väga mõttetu palli kasti koguaeg tsenderdada, sest Carrol neile pihta ei saa, eriti kui seal kaks temasugust kolli veel on, kes on mõeldud neid sealt ära lööma.

                                Fulham tegi kodus väga hea mängu, ei saa ühtegi paha sõna öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X