320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Mõnus mäng oli tegelt, kohtuniku ainuke viga oligi Spearingule punane anda, muu oli kõik tip-top. Kahju, et Hendersioni löök posti läks, ja et sakslane Downingu superlöögi ära tõrjus. Täna oli muidugi väga mõttetu palli kasti koguaeg tsenderdada, sest Carrol neile pihta ei saa, eriti kui seal kaks temasugust kolli veel on, kes on mõeldud neid sealt ära lööma.

    Fulham tegi kodus väga hea mängu, ei saa ühtegi paha sõna öelda.
    Sakslane?

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Positiivset vast niipaljukest, et vähemalt minnakse mänge võitma. Aga see võimetus ära lüüa ajab ulguma. Tänagi oli teise poolaja esimene paarkümmend minutit lausa fantastiline surve, aga ei ole seda teravust mida vaja. Vana tuttav 'pool. Lõpus ajasid vihaseks need idiootlikud tõsted Hangelandi hiiglasliku peakolu peale. No tõepoolest - milleks?
      Mõtlesin pikalt Suarezi peale. Mulle tundub, et ta ei ole õiges klubis ja ilmselt mitte ka õiges liigas. Eks ta on oma rumalustega selle olukorra osaliselt ise tekitanud, aga ei näe temas ikkagi seda suurt 'pooli ründajat, kellest nii palju vahutatakse. Ta peab liiga palju tööd ise ära tegema ja kui kohtunike kaitse puudub, on see peaaegu võimatu ülesanne. Oleks kõrval David Silva laadne pallivõlur, siis võib-olla, aga ei olep mitte.
      Reina - täielik fiasko. Vist esimene tõeline blunder sel hooajal. Spearing, natuke on poisist kahju. Eks ta ju pallile pihta sai enne mängijat. Aga õigustatud punane ikkagi. Tuleb ikka Henderson keskele tuua nüüd ja keegi äärt meenutav mängija platsile saata.
      pask,täielik pask.sa pead vist ise särki vahetama!
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Posti/latti oleme sel hooajal löönud 12 korda, võrdluseks, et väravaid oleme löönud 17.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Sakslane?
          Esimese hooga panin nime järgi, Australlane siis.

          Kommentaar


            mcnamara tõsiselt v?

            Kommentaar


              Palun lihtsalt seleta, miks seal kindel punane on? Saaks aru kui oleks tald ees olukorda lennanud. Ilusti pealsega palli puhtaks, see et vastane hiljaks jääb ja sellepärast haiget saab on punane kaart?

              Kommentaar


                mis puudutab meelelahutusse, siis 'pool pakub seda sel hooajal kõige rohkem. Ühest küljest kahju selline mäng kaotada, teisest küljest aga pole midagi võita kui ei kaota
                Ma arvan, et teised mansad peaksid värisema, sest kui ükskord need löögid senitmeetrijagu õiges kohas on, siis on nad fucked up, sest neid olukordi on ajuvabalt palju.

                Punane oli tiba karm ning sel korral koduvile ei saanud, kuid peamine mure on/oli sellega, et flow lonkas - rabeletakse küll, kuid mitte süsteemselt (arutult rabelemist viskab sekka, mis aitab vastasel valusalt nõelata). Kui sa aga tahad mängu kontrollida, siis ei saa sellist luksust endale lubada, et kui palli kaotad, siis jala sirgu lased. Eriti veel võõrsil.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Palun lihtsalt seleta, miks seal kindel punane on? Saaks aru kui oleks tald ees olukorda lennanud. Ilusti pealsega palli puhtaks, see et vastane hiljaks jääb ja sellepärast haiget saab on punane kaart?
                  Ma ei taha väita, et see punane oli õige,aga tal olid mõlemad jalad maast lahti ja niivõrdkuivõrd olid ka tallad ees.Endale tundus rohkem,et selle tagumise jala pärast saigi punase.
                  Lihtsalt vaatajale oli päris hea mäng, viik oleks vast õiglasem olnud,aga Fulham mängis hästi ning ka neil oli võimalusi mis löömata jäid.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Sitt mäng. Mõnus külm dušš pärast seda, kui 2x lüpsti Chelseat ja viigistati võidumaiguline mäng Man Cityga. Carroll ja Henderson tuleks kohe maha müüa, esimesele pakkujale. Suarez ilmselt ise ei soovi pikalt Poolis aega raisata, akadeemiast ka kahureid kohe peale tulemas ei ole, nii et Damien Comolli võiks lihaturule minna jälle.

                    Mõttetu on kohtunikku süüdistada kahtlase punase eest, kui see ei otsustanud mängus midagi. Muidu lasi üsna jõuliselt mängida, aga ju siis otsustas, et kaks talda ees on ikka liiast ja ma pigem olen isegi temaga nõus. Pealegi, väravad jäid ju löömata, pohhui see punane. Ott Sepp on niikuinii mõttetu mees.

                    Üldiselt paistab, et selle aasta võimalused peituvad karikasarjades, top 4 on läinud.
                    OMFG millal te aru saate, et see polnud mitte kuskilt otsast TWO FOOTED TACKLE =/ .
                    Henderson oli täitsa okei. Carroll esimene poolaeg tõesti täielik null ja eks sinna see võit läks ka, et 10kesi 11 vastu esimene poolaeg tuli hakkama saada. Samas hakkas nagu Carrollile enesekindlus tekkima ja siis tuli kohe punane ja vahetus ka otsa ja nüüd ilmselt tuju jälle null. Great success. Peale Andy väljavõtmist olid need senderdused muidugi maagilised .
                    Nagu ma siin kusagil varem ka kirjutanud olen, siis tornide vastu peaks minema lühikeste kiirete meestega söötu lükkama, Mindi mingit ma ei tea mis sitta Andyga tegema hoopis ja tänutäheks vastav tulemus ka. Reinast obv kahju .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Üldiselt paistab, et selle aasta võimalused peituvad karikasarjades, top 4 on läinud.
                      See karm reaalsus ikkagi koputab uksele. Kõige hullem on mõelda et kui ka see aasta ei saa 4 hulka, siis arvatavasti on nii mõnegi jaoks viimne kannatus otsas ja Reinad jne. hakkavad minema ja siis peaks jälle hakkama tiimi ehitama nagu seda praegu teeme, ning ei saaks ka siis top4 ja nii edasi.
                      Kuna Lucas ka nii pikalt väljas, siis ehk peaks minema mingi suure täringuviske peale jaanuaris et keegi keskele tuua ja elu eest pushida selle neljanda koha pärast. Me ei ole kaugelt veel seda CL masti ikkagi.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Või noh, kui Carroll enam kunagi punases särgis väljakule ei tuleks, ega mul kahju poleks. Ausalt.
                        Samas nagu, MCN sa ütled, et Suarez pole Liverpooli mees, sest et ta on liiga hea võrreldes teistega v? et peab liiga tihti mängu enda peale võtma? Kahma lutti vms. sellise juttu peale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sitt mäng. Mõnus külm dušš pärast seda, kui 2x lüpsti Chelseat ja viigistati võidumaiguline mäng Man Cityga. Carroll ja Henderson tuleks kohe maha müüa, esimesele pakkujale. Suarez ilmselt ise ei soovi pikalt Poolis aega raisata, akadeemiast ka kahureid kohe peale tulemas ei ole, nii et Damien Comolli võiks lihaturule minna jälle.

                          Mõttetu on kohtunikku süüdistada kahtlase punase eest, kui see ei otsustanud mängus midagi. Muidu lasi üsna jõuliselt mängida, aga ju siis otsustas, et kaks talda ees on ikka liiast ja ma pigem olen isegi temaga nõus. Pealegi, väravad jäid ju löömata, pohhui see punane. Ott Sepp on niikuinii mõttetu mees.

                          Üldiselt paistab, et selle aasta võimalused peituvad karikasarjades, top 4 on läinud.
                          Aasta kõige pessimistlikum postitus? Hendersoni laimu ma ei mõista. Üks parimaid täna, vähemalt minu meelest. Kui ta keskel (mitte paremal) mängib, saab ta väga hästi hakkama. Carrolli osas peab vist kahjuks nõustuma, ei sobi ta meile ja noh, eks oli tegu ka hädaostuga. 'pool vajab ikka sellist ründajat nagu oli Torres enda Liverpooli päevil. Suarez vajab sellist ründajat enda kõrvale kes oskab neid tema tekitatud võimalusi ära lüüa. Eks tõenäoliselt Luis ostetegi mõttega, et teda koos Torresega mängitada aga noh kuidas asjad tegelikkuses läksid teame me kõik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti
                            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Või noh, kui Carroll enam kunagi punases särgis väljakule ei tuleks, ega mul kahju poleks. Ausalt.
                              Kas peab jälle meelde tuletama üht teist vihatud tegelast aastate eest?

                              Carroll suudab teha suhteliselt brilliantseid liigutusi ja otsuseid ning samas lihtsalt pikali kukkuda või palli otsas põrgata või lihtsalt tühja rabeleda. Selgemast selgem on see, et enesekindluse eest jäi meil maksmata - seda mölisemisega ei osta.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kogu selle meeletu ülekaalu ja tohutu järjepideva meeste lüpsimisepeale peale ei suudetud ikka ära lükata. Ajab ikka ropendama küll - eriti kui veel selline ussi m****st punane kaart välja võlutakse.
                                Johnson ei jõudnud vanamehe Murphy't nüüd niipalju katta, et see nii võimast lööki ei saaks teha. Reina bläkk see nüüd küll polnud!
                                Vana van Nistelrooy tüüpi 2 meetri pealt ära koksijat on vaja meie tiimi. Carroll sellega hakkama ei saa ja teised rabavad kõik niipalju mujal ringi, et i'le täppi ei jõua alati panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X